Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Паломничество: в Зарваницу, Лурд и др. места

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
ДЛЯ ЗАТРАВКИ:
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
17 та 18 вересня 2011 року відбулося Третє всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці під духовним проводом військового єпископа – владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої Курії Української греко-католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.
Це вже третє, починаючи з 2009 року, паломництво українських військових до святого місця, яке входить у двадцятку найбільших Марійських центрів світу. Цьогоріч воно пройшло під гаслом «До Бога – через Батьківщину». У паломництві традиційно беруть участь Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ, внутрішні війська МВС України, Державна прикордонна служба та Міністерство надзвичайних ситуацій . У цьому році до паломництва долучились і представники державної пенітеціарної служби;). В загальному у паломництві взяли участь близько 1500 військовослужбовців різних військових формувань.
Судя по фото - ВВ опять достойно поучаствовали... Кстати, понравился какой-то ветеран, эдак браво марширующий впереди нашей колонны...;)
Интересное мероприятие (кстати, говорят, там ваще не только греко-католики участвуют, то есть паломничество скорее многоконфессиональное)...

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Сам там не був, на жаль. Пригадую, роки 2 чи 3 тому прийшла телеграма, тіпа : надати списки співробітників міліції, які бажають взяти участь в паломництві до Зарваниці". Питав своїх - не виявив бажання ніхто - так і відписав в область. Область не настоювала, щоб хтось таки виявив бжання.

Якби хтось щось трохи профінансував, може й бажаючі би й появилися, а то там все за власний кошт..........

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Якби хтось щось трохи профінансував, може й бажаючі би й появилися, а то там все за власний кошт
Гм... А поездки к Святым Местам, по вашему - спонсоры оплачивают?))))))
Хотя я конечно подозреваю, что наши-то как раз чет и мутят - насчет питания/проживания... Ведь срочники все-таки участвуют...

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
А поездки к Святым Местам, по вашему - спонсоры оплачивают?))))))
Та то зрозуміло, що поняття "паломництво до святих місць" і "спонсор" слабо поєднуються)))))
Я про то, що раз ГУМВС якимось чином виступає організатором, то ЯКИМОСЬ чином могло б щось .... ну і т.д. ))))))))

PEGAC

Ветеран
Симпатии
486
Там очень красивые места. Я не пожалела когда я поехала и посмотрела. Идешь, а мозги отдыхают от работы и всяких дурацких мыслей.

Сверху