Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Пенсия по инвалидности

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Че Гивара

рядовой
Reaction score
0
Доброго времени суток. У меня такой вопрос: В марте 2010 года уволился по собственному желанию. В трудовой книжке есть соответственная запись. За время прохождения службы состояние здоровья ухудшилось, - имею глазную болезнь "керотоконус"(заболевание роговицы глаза" и хронический неврит слухового нерва, что привел к утрате слуха на 14 процентов. Про эти болезни есть записи в амбулаторной книжке поликлинике УВД, где ВЛК подтвердила, что они связанны с прохождением службы. Так вот, как мне теперь оформить инвалидность ( 3 группу) и в последующем пенсию по инвалидности, возможно ли это без обращения в суд. Заранее благодарен.

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Доброго времени суток. У меня такой вопрос: В марте 2010 года уволился по собственному желанию. В трудовой книжке есть соответственная запись. За время прохождения службы состояние здоровья ухудшилось, - имею глазную болезнь "керотоконус"(заболевание роговицы глаза" и хронический неврит слухового нерва, что привел к утрате слуха на 14 процентов. Про эти болезни есть записи в амбулаторной книжке поликлинике УВД, где ВЛК подтвердила, что они связанны с прохождением службы. Так вот, как мне теперь оформить инвалидность ( 3 группу) и в последующем пенсию по инвалидности, возможно ли это без обращения в суд. Заранее благодарен.
Теперь Вам ЕЩЕ раз нужно ложиться в госпиталь для всестороннего обследования и через поликлинику готовит документы на МСЕК. Кстати... не факт что получите инвалидность по этим заболеваниям

Че Гивара

рядовой
Reaction score
0
Для 3 групи, насколько я помню, по приказам МОЗ достотчно 30 процентов потери трудоспособности, учитывая глухоту и потерю зрения, - было в 2010 около 0,5 -0,6, пришел на службу 100 процентов, то может и будет, нет то по крайней мере может поменять основание увольнения на формулировку "за хворобою"

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Для 3 групи, насколько я помню, по приказам МОЗ достотчно 30 процентов потери трудоспособности, учитывая глухоту и потерю зрения, - было в 2010 около 0,5 -0,6, пришел на службу 100 процентов
Процент потери трудоспособности та же МСЕК считает.
...то может и будет, нет то по крайней мере может поменять основание увольнения на формулировку "за хворобою"
А по какой же формулировке вы увольнялись?

Че Гивара

рядовой
Reaction score
0
Увольнялся "за власним бажанням", 0,5 -0,6 зрение и 14 процентов потери слуха уже высчитано сурдологом при прохождении комиссии

Последнее редактирование:

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Ну а что Вам даст за хворобою? Это Вам нужно пройти еще раз ВВК, получить заключение "недпридатний до військової служби зі зняттім з військового обліку" и вносить изменения в пункт приказа об увольнении, чтобы быть уволенным в отставку (не в запас, а именно в отставку по болезни) и получить +5% к пенсии. Но тут вмешивается временной фактор... Получается, что прошло уже почти два года после увольнения. Приказы, а точнее - сроки по ним, я не помню, но там кажется речь идет о трех или шести месяцах после увольнения, когда можно на основании выводов ВВК вносить частичные изменения в пункт приказа о Вашем увольнении.

Комисар

/на доске почёта/
Reaction score
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Знаю человека который увольнялся без прохождения ВВК. Через 5 лет по записям в истории болезни за время службы( была язва) и энной суммы денег прошел ВВК, признан негодным к службе. После предьявления данного заключения в кадры ему изменили приказ об увольнении и добавили 5 %.На МСЭК для установления группы не ходил, поскольку прошло более 3 -х месяцев после увольнения.

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Знаю человека который увольнялся без прохождения ВВК. Через 5 лет
Знаю людину, яка звільнилася 29.09.2011. А про те, що має право на пенсію, взнав 27.09.2011 (ну, ви ж пригадуєте, яка в серпні-вересні була чехарда з тим, як толкувати вимоги Постанови КМ № 780).
Так як часу було в обріз, то в рапорті на звільнення написав "Від проходження ВЛК - відмовляюся".

А потім надумався, що таки варто пройти ВЛК. Трішки консультувався зі мною, так що цю історію я трохи на контролі тримаю. Звернувся письмово в ГУМВС - йому, канєшно, ввічливо відмовили у наданні скерування на ВЛК. З тою відмовою звернувся до суду з проханням змусити ГУМВС видати скерування на ВЛК, а також з проханням (ну, не знаю точно як там по мудрому), щоб суд в своєму рішенні зобов"язав ГУМВС врахувати свідоцтво про хворобу і внести відповідні зміни у наказ про його звільнення навіть в тому випадку, якщо від дати звільнення до часу отримання Свідоцтва про хворобу пройде більше 3-х місяців.
Наскільки мені відомо, десь на днях було чергове засідання суду, але результатів ще не знаю. Як буду знати - відпишуся.....

poker20100

рядовой
Reaction score
3
Знаю людину, яка звільнилася 29.09.2011. А про те, що має право на пенсію, взнав 27.09.2011 (ну, ви ж пригадуєте, яка в серпні-вересні була чехарда з тим, як толкувати вимоги Постанови КМ № 780).
Так як часу було в обріз, то в рапорті на звільнення написав "Від проходження ВЛК - відмовляюся".

на скільки я знаю суд прохання про видачу скерування задовільнив, а прохання про зміну пункту наказу відхилив через передчасність такої вимоги

poker20100

рядовой
Reaction score
3
Ви говорите про той же ж випадок, про який кажу я? Чи, просто, про подібний?
можливо, у моєму випадку знайомий, шо має схожу проблему і зараз судиться, належить до славного шахт.міста

bugran

младший сержант
Reaction score
3
В мене взагалі абсурдний випадок. 30.08.2011 року після проходження ВЛК при звільненні з ОВС мені було відмовлено у обчисленні та врахуванні пільгової вислуги років під час служби на посаді дільничного інспектора міліції за період часу з грудня 1998 року по січень 2000 року. Таким чином, згідно наказу начальника УМВС України у Вінницькій області від 30 серпня 2011 року моя вислуга років за весь час служби в ОВС становить у пільговому обчисленні 19,5 років. У нарахуванні пенсії відмовили, посилаючись на постанову КМУ № 780. Продовжують і зараз відмовляти, незважаючи на всі роз'яснення.

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
В мене взагалі абсурдний випадок. 30.08.2011 року після проходження ВЛК при звільненні з ОВС мені було відмовлено у обчисленні та врахуванні пільгової вислуги років під час служби на посаді дільничного інспектора міліції за період часу з грудня 1998 року по січень 2000 року. Таким чином, згідно наказу начальника УМВС України у Вінницькій області від 30 серпня 2011 року моя вислуга років за весь час служби в ОВС становить у пільговому обчисленні 19,5 років. У нарахуванні пенсії відмовили, посилаючись на постанову КМУ № 780. Продовжують і зараз відмовляти, незважаючи на всі роз'яснення.
Чтобы сохранить льготку, нужно было уходить до 26 июля прошлого года.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
30.08.2011 року після проходження ВЛК при звільненні з ОВС мені було відмовлено у обчисленні та врахуванні пільгової вислуги
Чтобы сохранить льготку, нужно было уходить до 26 июля прошлого года.
Шановний spu0820, неправду Ви пишете.
Якщо пригадуєте тему по ПКМ № 780, то ДО КІНЦЯ ВЕРЕСНЯ 2011 року ніхто не знав, як саме правильно застосовувати ту б**дську поставнову. Але десь 25 чи 26 вересня таки в області поступили відповідні роз"яснення.
Один мій знайомий 27 вересня взнав, що він МАЄ ПРАВО на пенсію. І з 29 вересня (тобто - через 2 (два) дні після того як взнав) вже був звільнений за вислугою років. Йому в кінці 2011 року виповнилося АЖ 32 роки. Самі розумієте, що календарями йому до 20-ти було ще далеко.

---------- Добавлено в 18:58 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 18:57 ----------

bugran, а Вам - в суд. Ваше дєло однозначно павоє) Успіхів!!!

bugran

младший сержант
Reaction score
3
Дякую за моральну підтримку!
Мені вже третя відповідь з МВС прийшла, і всі - на мою користь!

З нещодавно отриманого (з посиланням на нове офіційне роз'яснення МВС до Пенсійного фонду України від 17 січня 2012 року № 6/1/3-245):
"Повідомляємо, що 23 вересня 2011 року за № 13720/Вн Міністерством внутрішніх справ з посиланням на лист Міністерства юстиції України від 19.09.2011 № 568-0-2-11 та рішення Конституційного суду України від 09.02.1999 № 1-рл органам і підрозділам внутрішніх справ надано роз’яснення щодо зарахування до вислуги років для призначення пенсій на пільгових умовах особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ часу проходження службу в підрозділах карного розшуку, боротьби з економічною злочинністю, кримінальної міліції у справах неповнолітніх, кримінальної міліції у справах дітей, боротьби з незаконним обігом наркотиків та боротьби із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, на посадах дільничних інспекторів міліції, старших дільничних інспекторів міліції, працівників підрозділів з керівництва дільничними інспекторами міліції, у зв’язку із прийняттям постанови Кабінетом Міністрів України від 20 липня 2011 року № 780.
Відповідно до положень законодавства вислуга років на пільгових умовах для призначення пенсій зараховувалась вищезазначеній категорії працівників, які перебували на службі після набрання чинності постановами Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 року № 1497, від 17 листопада 2004 року № 1525, від 22 червня 2005 року № 497, від 19 вересня 2007 року № 1144, до набрання чинності постанови Уряду від 20 липня 2011 року № 780, тобто до 27.07.2011. При цьому таким працівникам на пільгових умовах зараховувався весь час проходження служби на відповідних посадах."

Все було б добре, але в обласному управлінні про будь-які роз'яснення з МВС
чути ніхто не хоче! Вони ж всі юристи і "краще знають"! А мені відверто кажуть,
що я їм нічого не докажу і будь-яке роз'яснення вони можуть читати як завгодно.
Так чому від таких "по пояс дерев'яних" хтось повинен страждати?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху