Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Пенсия, справки,кто их должен собирать?

Симпатии
0
При выходе на пенсию кадровики (надеюсь таким термином никого не обидел) требуют прелоставления большого количества различных справок.
А каким нормативным актом это предусмотренно (сбор справок уволбгяющимся)?
Например: подтверждение диплома о высшем образовании.За 25 лет службы разве его не должны были проверить. а если теперь окажется, что это "липа", человек четверть века работал, получал должности и звания (в том числе и с учетов образования). И вообще весь этот безумный перечеть справок- где-то ведь должно быть написано, кто, как и когда прдставляет их?
Спасибо.
Особенно это вопрос интересен, если тебя увольняют на пенсию против твоего желания (предельный возраст).
Увольняете-пожалуйства.
Положена пенсия- дайте.
Нужны какие-то данные- соберите.
Или не так?:crazy:

Комисар

/на доске почёта/
Симпатии
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Относительно справок не знаю, но иногда задумывался, что если не писать рапорт на увольнение на пенсию, как долго будут увольнять без данного рапорта, и какая потом судебная перспектива.
Ну это так мысли.... сам уже давно на пенсии.
У нас один УИМ когда его начали пресовать на увольнение, год по больничкам валялся, по гражданским, с одной больницы сразу в другую,во что это ему выходило не знаю. На требование руководства ссылающегося на приказ МВД болеть только в поликлинике МВД , он ссылался на закон о здравоохранении , разрешающему любому гражданину лечится в любого врача, которому он доверяет. если уволите говорил, когда я на больничном, затаскаю по судам.Так год и протянул до необходимого времени. Второй пошел по его пути,через год поменялось руководство, теперь лучший в свой службе.

Последнее редактирование:

Arsentivna

старший лейтенант
Симпатии
173
Например: подтверждение диплома о высшем образовании.За 25 лет службы разве его не должны были проверить. а если теперь окажется, что это "липа", человек четверть века работал, получал должности и звания (в том числе и с учетов образования).
Вы это не для кадровиков собираете, а для начисления Вам пенсии в Пенсионном фонде: например по образованию это согласно
До вислуги років особам офіцерського складу, особам середнього, старшого та вищого начальницького складу органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції чи Державної кримінально-виконавчої служби України при призначенні пенсії на умовах цього Закону додатково зараховується час їхнього навчання (незалежно від форми навчання) у цивільних вищих навчальних закладах, а також в інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське (спеціальне) звання, до вступу на військову службу, службу до органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції чи Державної кримінально-виконавчої служби України або призначення на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку один рік навчання за шість місяців служби.
( Частина друга статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законом N 879-VI від 15.01.2009 )
Эти документы собирают все пенсионеры и получить их можно за пару дней (я собирала дня 3)

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
Всі довідки збираються для себе. Пенсію не призначають по факту звільнення, а призначають органи ПФ по заяві працівника, який має право на пенсію. Не буде заяви - пенсію не призначать, я такі випадки знаю.

Симпатии
0
По-видимому я не точно сформулировал вопрос, вот и не получил необходимый мне ответ.
Я имел в виду, есть ли нормативный акт, в котором имеется перечень справок, которые я должен представить.

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
По-видимому я не точно сформулировал вопрос, вот и не получил необходимый мне ответ.
Я имел в виду, есть ли нормативный акт, в котором имеется перечень справок, которые я должен представить.
Є не один нормативний акт, в основному інструкції. Всі довідки потрібні для правильного нарахування пенсії. Я вивчав це питання. Посилань не дам(не пам'ятаю), але рекомендую зібрати всі довідки і здати. Потім як правило менше проблем при перерахунках(роблять автоматично).

Те що Ви самі збираєте ці довідки Вам на руку. Ви контролюєте процес. Обов'язково робіть копії. ( якісний склад чиновників не дозволяє віддати такий процес їм - вони Вам назбирають)
Тут діє принцип - хочеш щось зробити якісно для себе - зроби сам.

Симпатии
0
Олег!
Спасибо. Приказ № 1276 (с инструкцией) у меня есть. Не дотумкал внимательно прочитать.Сейчас проработаю.
С Вашего позволения,будут еще вопросы (позже)

Vit!
И Вам спасоби за участие.
Потім як правило менше проблем при перерахунках(роблять автоматично).
Пару слов, что Вы имеете в виду?
Жена (ветеран МВД) на пенсии с 2006. Ппнсия приличная, но никаких перерасчетов небыло, т.е. было добавление несколько раз в 2006-начале 2007 - пенсия увеличилась ,в итоге, точно не помню, гривен на 100.

Те що Ви самі збираєте ці довідки Вам на руку. Ви контролюєте процес.
Мне это, как раз, не на руку. У меня ситуация коррупционная, сужусь с Луценко и Развадовским (последнее место- начальник трансортной. Кстати, кто знает- он сейчас там или где?)
Пенсию пока не оформляю (уже 7 месяцев), судьи у нас "мудрые", потом скажут, что я согласился с увольнением, поскольку оформил пенсию.
Крометого, я, баран, только сейчас узнал, что в случае восстановления и пенсия не возвращается и средния з.п. за вынужденный прогул.
Или я ошибаюсь?

Vit

Ветеран
Симпатии
1,994
Олег!
Спасибо. Приказ № 1276 (с инструкцией) у меня есть. Не дотумкал внимательно прочитать.Сейчас проработаю.
С Вашего позволения,будут еще вопросы (позже)

Vit!
И Вам спасоби за участие.
Пару слов, что Вы имеете в виду?
Жена (ветеран МВД) на пенсии с 2006. Ппнсия приличная, но никаких перерасчетов небыло, т.е. было добавление несколько раз в 2006-начале 2007 - пенсия увеличилась ,в итоге, точно не помню, гривен на 100.

Мне это, как раз, не на руку. У меня ситуация коррупционная, сужусь с Луценко и Развадовским (последнее место- начальник трансортной. Кстати, кто знает- он сейчас там или где?)
Пенсию пока не оформляю (уже 7 месяцев), судьи у нас "мудрые", потом скажут, что я согласился с увольнением, поскольку оформил пенсию.
Крометого, я, баран, только сейчас узнал, что в случае восстановления и пенсия не возвращается и средния з.п. за вынужденный прогул.
Или я ошибаюсь?
В 2008 році був здійснений перерахунок. Мені пенсію підняли, не піднімали тим, в кого пенсія до перерахунку була більша за нову пенсію.

Я знаю одного, який у зв'язку з неприязними відносинами з начальством звільнився, оформив пенсію, а через три роки поновився через суд (формальні причини по порядку звільнення). Так написав заяву про призупинення виплати йому пенсії.

На рахунок повернення виплат : законно нараховані виплати(будь-які) ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. А пенсію даремно не оформляєте - я рекомендую зробити це терміново. (За 7 місяців ще повернуть, а більше року - ні)

Стаття 55. Виплата пенсії за минулий час

Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право,
але своєчасно не отримав з власної вини, виплачуються за минулий
час, але не більш як за три роки до дня звернення за отриманням
пенсії. У цьому разі частина суми недоотриманої пенсії, але не
більш як за 12 місяців
, виплачується одночасно, а решта суми
виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують
місячного розміру пенсії.

Нараховані суми пенсії, не отримані пенсіонером з вини органу
Пенсійного фонду України, виплачуються за минулий час без
обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати
частини доходів.
{ Стаття 55 в редакції Закону N 857-V ( 857-16 ) від 03.04.2007 }

ЗУ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених
з військової служби, та деяких інших осіб"
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Симпатии
0
Vit!, спасибо!
Я этот вопрос (с 12 мес. контролирую) контролирую.

Сверху