Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Перевод!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Bison

рядовой
Reaction score
0
Доброго дня!В мене така ситуація:я переводжуся в Київа в іншу облась,мою справу вже направили з Києва,в цей час я знаходжуся на лікарняному(згідно законодавству)тому що мой старший ставить палки в колеса і готує западлянки,сьогодні мені пені зателефонували і сказали ,що я заступаю на сутки,чи мають право так робити при відкритому лікарняному і до того ж за мною ще і зброя не закріпленна!і ще важливе питання,скільки днів я можу бути на лікарняномому,щоб мене не направили на ВЛК!дуже дякую!!!

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
могут принудительно направить на ввк того, кто 4 месяца не выходит на службу из-за больничного или кто
"часто та довготривало хворіють" - " До осіб, що часто та довготривало хворіють, належать ті
особи, у яких за останні 12 місяців було 4 та більше випадків
захворювань і 40 днів непрацездатності за однорідними
захворюваннями або 6 і більше випадків захворювань та 60 і більше
днів непрацездатності за неоднорідними захворюваннями."

На больничном дергать не могут, посетить на дому право имеют.

Bison

рядовой
Reaction score
0
дякую.а якщо моя справа знаходиться в іншій області,то що "вони" можуть мені зробити,мені потрібно підписати документи про відкомандирування мене і я вже не працюю в києві!

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
Всем добрый день! возможен перевод из пенитенциарной системы (колония) в ОВД и насколько это хлопотно, может кто сталкивался, спасибо...

Последнее редактирование:

DenCop

Ветеран
Reaction score
2,911
Всем добрый день! возможен перевод из пенитенциарной системы (колония) в ОВД и насколько это хлопотно, может кто сталкивался, спасибо...
Хм... насколько я знаю (поправите если ошибаюсь) нельзя перевестись.. т.к. колония к МВД не какого отношения не имеет... это не перевод а поступление на службу заново...

DenCop

Ветеран
Reaction score
2,911
дякую.а якщо моя справа знаходиться в іншій області,то що "вони" можуть мені зробити,мені потрібно підписати документи про відкомандирування мене і я вже не працюю в києві!
Так они вам и так ничего не смогут сделать - Вы на больничном... нет документа который бы Вас заставил выйти во время больничного на службу...

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Хм... насколько я знаю (поправите если ошибаюсь) нельзя перевестись.. т.к. колония к МВД не какого отношения не имеет... это не перевод а поступление на службу заново...
Так точно,только через увольнение.

Vit

Ветеран
Reaction score
1,994
Особисто знаю кількох працівників міліції які перевелися в пенітенціарну систему.

Є лейтенант (жінка), майори, підполковники і полковник.

Зворотні переведення (з ДПтСУ в МВС) мені не відомі, хоча теоретично можливі.

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
ВВВ, та не верь ты этим двум умникам ...у них там на Диком Западе всё возможно...только москалика завалить нада:D...не переведешься ты:unknw:

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
А если уволиться и поступать в ОВД на службу, после пенитенциарной легче будет, чем с гражданки???

Vit

Ветеран
Reaction score
1,994
А если уволиться и поступать в ОВД на службу, после пенитенциарной легче будет, чем с гражданки???
Не думаю ... Запит у ВВБ все одно піде . І характеристику попросять і атестацію і послужний список. І мабуть подзвонять комусь .

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,902

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
Запит у ВВБ все одно піде . І характеристику попросять і атестацію і послужний список. І мабуть подзвонять комусь .
що за запит у ВВБ, думаю якщо зальотів немає, то за ха-ку і т.п. перейматися не варто.... кому подзвонять?:( Офіцерське звання зберігається, ст.л-нт внутрішньої службі = ст.л-нт міліції?

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,902
...думаю якщо зальотів немає, то за ха-ку і т.п. перейматися не варто...
Официальных залётов может и не быть, но может быть наличие оперативной информации ;)
И наличия этой информации может быть достаточно для того, что бы отказать без какой-либо аргументации.

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
Официальных залётов может и не быть, но может быть наличие оперативной информации ;)
И наличия этой информации может быть достаточно для того, что бы отказать без какой-либо аргументации.
Т.е. просто отказать, без какой - либо аргументации? - это у нас могут..... опять ищи края!

Последнее редактирование:

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
Особисто знаю кількох працівників міліції які перевелися в пенітенціарну систему.

Є лейтенант (жінка), майори, підполковники і полковник.

Зворотні переведення (з ДПтСУ в МВС) мені не відомі, хоча теоретично можливі.
Та сама історія - з МВС в ДПтСУ сам знаю приклади, а от навпаки.....???? Може хто знає такі випадки?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху