Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Перспективы и практические шаги по судебному решению проблемы повышения пенсий.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Заява
про перегляд рішення Великої Палати Верховного Суду від 12.12.2018 року
за нововиявленими обставинами.
Иванович, огромное Вам спасибо, теперь у меня вопрос, теперь всем, кто подавал иски по этому перерасчёту, необходимо писать заяви про поновлення своих справ за вновь выявленными обставинами на основании поновлення зразковой справы, это конечно не обязательно, можно будет и позже, при удачном розгляде, но я подам заяву сейчас, пусть нас не забывают, и это, как хорошо что не отказался от розгляда справы до вынесения решения по своей справе и не забирал судсбор, а были и такие.

SVAT-БЕРКУТ

лейтенант
Reaction score
1,837
Иванович, огромное Вам спасибо, теперь у меня вопрос, теперь всем, кто подавал иски по этому перерасчёту, необходимо писать заяви про поновлення своих справ за вновь выявленными обставинами на основании поновлення зразковой справы, это конечно не обязательно, можно будет и позже, при удачном розгляде, но я подам заяву сейчас, пусть нас не забывают, и это, как хорошо что не отказался от розгляда справы до вынесения решения по своей справе и не забирал судсбор, а были и такие.
Мою справу,(яка була припинена до прийняття рішення по зразковій справі), Административный суд рассмотрел без моего участия,(хотя я не писал заяву о рассмотрении без моего участия), и мне уже прислали готовое решение суда, что дело закрыто, в моих требованиях отказано,- на основании зразкової справи (Федишина). А судебный сбор ушел в доход Государства!
Хотя сейчас наверное можно,? написать заяву, про поновлення своих справ за вновь выявленными обставинами на основании поновлення зразковой справы?!

Последнее редактирование:

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Мою справу Административный суд рассмотрел без моего участия, и мне уже прислали готовое решение суда, что дело закрыто, в моих требованиях отказано,- на основании зразкової справи (Федишина).
Так это у всех так, у меня тоже.
Хотя сейчас наверное можно,? написать заяву, про поновлення своих справ за вновь выявленными обставинами на основании поновлення зразковой справы?!
Да, это я и буду делать, суд поновив розгляд зразковой, соответсвенно и я имею право поновить свою справу, основанием будет то, что поновлена зразкова.

SVAT-БЕРКУТ

лейтенант
Reaction score
1,837
Да, это я и буду делать, суд поновив розгляд зразковой, соответсвенно и я имею право поновить свою справу, основанием будет то, что поновлена зразкова.
А що з судовим сбором?

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
А що з судовим сбором?
Сразу после вынесения решения по зразковой можно было написать заяву про отказ от розгляда своей справы и забрать судсбор, но вы этого не делали, раз ваше дело рассмотрели, так что больше ничего платить не надо.

SVAT-БЕРКУТ

лейтенант
Reaction score
1,837
Сразу после вынесения решения по зразковой можно было написать заяву про отказ от розгляда своей справы и забрать судсбор, но вы этого не делали, раз ваше дело рассмотрели, так что больше ничего платить не надо.
В таком случае нужно писать заяву!!! И желательно массово! А может уже кто написал, пожалуйста! Скиньте образец на почту super.ivn472017ua@bigmir.net Спасибо!

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
В таком случае нужно писать заяву!!!
Скорее всего сейчас не надо, потому как нам надо согласно вот этого подождать
Но и не пропустить вот это

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Это пиндец какой то, надо будет платить судсбор но новой
Стаття 364. Форма та зміст заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами
1. Заяви про перегляд судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами за формою і змістом повинні відповідати вимогам цього Кодексу щодо оформлення позовних заяв до суду першої інстанції.
2. У заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами зазначаються:
1) найменування
адміністративного суду, до якого подається заява про перегляд, номер справи;
2) повне найменування (для
юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв'язку та адреса електронної пошти, офіційна електронна адреса, за наявності;
3) ім'я (найменування) інших
учасників справи;
4) судове рішення, про перегляд якого за нововиявленими або виключними обставинами подається заява;
5) нововиявлені або виключні обставини, якими обґрунтовується вимога про перегляд судового рішення, дата їх відкриття або встановлення;
6) посилання на
докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин;
7) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
3. До заяви додаються:
1) копії заяви відповідно до кількості учасників справи;
2) документ про сплату
судового збору;
3) докази, що підтверджують наявність нововиявлених або виключних обставин;
4) у разі пропуску строку на подання заяви - клопотання про його поновлення;
5) клопотання особи про витребування копії рішення міжнародної судової установи, юрисдикція якої визнана Україною, в органу, відповідального за координацію виконання рішень міжнародної судової установи, якщо її немає у розпорядженні особи, яка подала заяву, - у разі подання заяви про перегляд судового рішення з підстави, визначеної
пунктом 3 частини п'ятої статті 361 цього Кодексу.
4. За подання і розгляд заяви з підстави, визначеної
пунктом 3 частини п'ятої статті 361 цього Кодексу, судовий збір не сплачується.
Ну не твари, а?

iip

капитан
Reaction score
719
  • Нібито, грошове забезпечення поліцейських є аналогічним міліцейському грошовому забезпеченню та, майже, дорівнює йому. В дійсності, на підставі нововиявлених обставин поліцейське грошове забезпечення є іншою винагородою за іншу працю іншої особи. Отже, є два різних грошових забезпечення різних фізичних осіб - міліцейське грошове забезпечення пенсіонера міліції та поліцейське грошове забезпечення поліцейського за прирівняною посадою (у даному випадку), тобто грошове забезпечення іншої фізичної особи чи осіб, якщо мова йде про середні розміри. Та довідки по ним надаються відносно різних частин ст. 63 ЗУ 2262. Змішування судами цих різних видів грошового забезпечення є неприпустимим, тому що це різна винагорода за різну працю різними фізичними особами.
  • Необхідно додати, що жодним нормативним актом чи іншим документом премія міліції не була прирівняна до премії поліції, отже це різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур (Поліція не є правонаступником Міліції). Теж саме стосується і надбавки за виконання особливо важливих завдань, яка теж не була прирівняна до який-небуть поліцейської надбавки. Тому премія міліції та премія поліції не тотожні.
Весьма любопытно. А ведь тут поднимаются вопросы, которые я озвучивал буквально несколько дней назад. Если суд согласится с доводами заявителя, то какую модель пересчета пенсий сотрудникам милиции необходимо выработать государству, как выходить из сложившейся ситуации ?

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Весьма любопытно. А ведь тут поднимаются вопросы, которые я озвучивал буквально несколько дней назад. Если суд согласится с доводами заявителя, то какую модель пересчета пенсий сотрудникам милиции необходимо выработать государству, как выходить из сложившейся ситуации ?
Я так понимаю, если вдруг первоначальное решение суда отменят, то всё равно вторичное решение будет основана только на тех требованиях, которые первоначально заявлены в иске, а это обязать ЛК выдать справку с процентами премии при увольнении и процентом особых условий, который был при службе, вот и вся модель, опять же, могут что то одно присудить, премию, или особые, или опять дулю, так что что то изобретать новое суд от себя не будет, и нас спрашивать тоже не будет.

iip

капитан
Reaction score
719
Я про концептуальные проблемы. Например, суды ранее отмечали, что размер премии есть индивидуальный показатель. Но, если признать, что премия в милиции не тождественна премии полиции (да еще с учетом признания разных ДС милиционера и полицейского ), то прямой перенос своего показателя премии в пересчет проблематичен. Противоречие. ИМХО.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Я про концептуальные проблемы. Например, суды ранее отмечали, что премия есть индивидуальный показатель.
Так и я как бы про тоже самое, признавали, что индивидуальный показатель, мы это писали в апелляции, а ВС в своём решении по зразковой справе на это наплевал, суды сами себе противоречат.
Но, если признать, что премия в милиции не тождественна премии полиции
Премия, она и в Африке премия, и название у неё одно и тоже, премия она, её не отменяли, её перенесли с одного закона в другой, и не важно, что название милиция сменили на полицию, функции остались те же, и сейчас её полицменам платят, а то, что из-за реорганизации названия они один месяц не заплатили премию, так это не проблемы пенсионера милиции.
то прямой перенос своего показателя премии в пересчет проблематичен. Противоречие. ИМХО.
Вот именно по этому, что это индивидуальный показатель, вот его я и заработал за время своей службы, и показатель какого там Пупкина на меня не может распространяться, и суды это действительно ранее подтверждали, но не в этом случае, противоречие однако, но не у нас, а у судей.

iip

капитан
Reaction score
719
Премия, она и в Африке премия, и название у неё одно и тоже, премия она, её не отменяли, её перенесли с одного закона в другой, и не важно, что название милиция сменили на полицию, функции остались те же, и сейчас её полицменам платят, а то, что из-за реорганизации названия они один месяц не заплатили премию, так это не проблемы пенсионера милиции.
Вы меня не услышали. При разной структуре формирования ДC милиционера и полицейского премия может принимать совершенно разные значения в те и нынешние времена. В этом смысле премии разные. Ладно, посмотрим на результат рассмотрения дела.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
При разной структуре формирования ДC милиционера и полицейского премия может принимать совершенно разные значения в те и нынешние времена.
Премия в разные времена может начисляться только от разных составляющих, от одного только оклада, или от оклада и от звания, но это уже другой вопрос, так как премия в полиции всё таки есть, и она выплачивается, а вот к примеру если она будет только от оклада, а в милиции она была от всех составляющих, то это уже тема для другого судебного иска, сейчас вопрос стоит о включении заработанного в милиции процента премии, но уже на условиях закона о полиции, ну то есть от тех составляющих, от которых она платится в полиции.

iip

капитан
Reaction score
719
Премия в разные времена может начисляться только от разных составляющих, от одного только оклада, или от оклада и от звания, но это уже другой вопрос, так как премия в полиции всё таки есть, и она выплачивается, а вот к примеру если она будет только от оклада, а в милиции она была от всех составляющих, то это уже тема для другого судебного иска, сейчас вопрос стоит о включении заработанного в милиции процента премии, но уже на условиях закона о полиции, ну то есть от тех составляющих, от которых она платится в полиции.
Помню те времена, когда сотрудники уходили на пенсион с премией 80-200%. ) Но если суд признает, что это "різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур" , то их величины подставить не получится. ИМХО.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Но если суд признает, что это "різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур"
Так в таком случае он так же должен будет признать, что не только премии, а и даже оклады это "різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур", я считаю, премия, это такая же составляющая д/С, как и оклад, и за звание, раз она регламентирована законом о полиции, значит должна выплачиваться.

iip

капитан
Reaction score
719
Так в таком случае он так же должен будет признать, что не только премии, а и даже оклады это "різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур", я считаю, премия, это такая же составляющая д/С, как и оклад, и за звание, раз она регламентирована законом о полиции, значит должна выплачиваться.
Заявитель также поднимает этот вопрос (оклад ведь составная част ДС) - "поліцейське грошове забезпечення є іншою винагородою за іншу працю іншої особи. Отже, є два різних грошових забезпечення різних фізичних осіб - міліцейське грошове забезпечення пенсіонера міліції та поліцейське грошове забезпечення поліцейського за прирівняною посадою"

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Заявитель также поднимает этот вопрос (оклад ведь составная част ДС) - "поліцейське грошове забезпечення є іншою винагородою за іншу працю іншої особи. Отже, є два різних грошових забезпечення різних фізичних осіб - міліцейське грошове забезпечення пенсіонера міліції та поліцейське грошове забезпечення поліцейського за прирівняною посадою"
Да, но в законе прописано, что оклады и тд, ну то есть д/с приравнять к полицейским, так что приравнять положено не просто от потолка, а на основании закона, а вот про "такие что не выплачивались" и " средний на момент возникновения права на перерасчёт" ранее было прописано в постанове, таким образом КМУ сам придумал законодательное регулирование, но он на это не имел права, раз такой подход не указан в законе.

iip

капитан
Reaction score
719
Да, но в законе прописано, что оклады и тд, ну то есть д/с приравнять к полицейским, так что приравнять положено не просто от потолка, а на основании закона, а вот про "такие что не выплачивались" и " средний на момент возникновения права на перерасчёт" ранее было прописано в постанове, таким образом КМУ сам придумал законодательное регулирование, но он на это не имел права, раз такой подход не указан в законе.
Мда... И по этому утверждению у меня уже возникал вопрос - "перерахунок пенсії з 01.01.2016 року не можна перераховувати виключно з поліцейського грошового забезпечення, у довідку Федишена Р.В. повинні бути включені вище вказані міліцейські надбавка та премія."
Если милицейским пенсионерам делать микст из милицейских и полицейских составляющих, то почему обходим вниманием полицейских пенсионеров ? Давайте им тоже включать в расчет пенсии милицейские надбавки.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
то почему обходим вниманием полицейских пенсионеров ? Давайте им тоже включать в расчет пенсии милицейские надбавки.
Потому что они уходят при действии законодательства, действующего на момент их ухода на пенсию, то есть закона о полиции, и я здесь противоречий не вижу. Вполне возможно, что кто то к примеру захочет оспаривать в суде факт уменьшения максимального размера процентов пенсии, типа шёл служить на 90%, законодательство обещало эти 90%, на момент изменения с 90 до 70% было уже к примеру 80%, при увольнении дали 70%, по логике, это тоже ухудшение, и сотрудник по факту имел право уже на заработанные 80%, но изменили законодательство и вообще дали 70%, но в нашем суде все карты биты, шансов не будет.

Андрей1111

полковник
Reaction score
1,317
Помню те времена, когда сотрудники уходили на пенсион с премией 80-200%. ) Но если суд признает, что это "різні винагороди за різну працю різних службовців різних силових структур" , то их величины подставить не получится. ИМХО.
Верховний Суд зразкова справа 820/6514/17 :" Збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі Постанови № 988 згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», статтями 51, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». "

iip

капитан
Reaction score
719
Потому что они уходят при действии законодательства, действующего на момент их ухода на пенсию, то есть закона о полиции, и я здесь противоречий не вижу. Вполне возможно, что кто то к примеру захочет оспаривать в суде факт уменьшения максимального размера процентов пенсии, типа шёл служить на 90%, законодательство обещало эти 90%, на момент изменения с 90 до 70% было уже к примеру 80%, при увольнении дали 70%, по логике, это тоже ухудшение, и сотрудник по факту имел право уже на заработанные 80%, но изменили законодательство и вообще дали 70%, но в нашем суде все карты биты, шансов не будет.
Согласен. Но мне кажется делать микст из полицейского и милицейского для пенсионеров МВД не правильным. Подставлять 200 % премии под нынешние оклады - я такого перехода не понимаю. Это показатель индивидуальной заслуги при той структуре ДС. Взять среднее по должности на данный момент было бы логично. Но тогда возникает противоречие с принципом индивидуальной заслуги.

iip

капитан
Reaction score
719
Верховний Суд зразкова справа 820/6514/17 :" Збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі Постанови № 988 згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», статтями 51, 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». "
Да это ни о чем. Насколько я понимаю именно сейчас поднят вопрос об идентичности ДС. И мне интересно насколько глубоко будет разбираться суд в понятии "идентичность". Сравнивать исключительно названия ДС или рассматривать вопрос комплексно. Или вообще решит забить и не рассматривать.

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
Подставлять 200 % премии под нынешние оклады - я такого перехода не понимаю. Это показатель индивидуальной заслуги при той структуре ДС. Взять среднее по должности на данный момент было бы логично. Но тогда возникает противоречие с принципом индивидуальной заслуги.
Ну так ведь это всё появилось не на ровном месте, а потому что как тут писал Голгоша в полиции Луг обл примерная средняя зарплата 15 тыс гр, то есть грубо говоря из этой суммы моих 70% это 10500гр, а мне платят 4900, больше чем в два раза меньше, и в этом своей вины я не вижу, пусть сделают справедливый перерасчёт от действительной зарплаты полицейского, и тогда лично я бы в суд и не подавал.

iip

капитан
Reaction score
719
пусть сделают справедливый перерасчёт от действительной зарплаты полицейского, и тогда лично я бы в суд и не подавал.
Так и я это поддерживаю. Моя точка зрения - приведение к единой унификации с учетом принципа справедливости.

Пешеход

Идущий пешком
Reaction score
1,642

Ирина Бакс
4 ч.
ДОБРОГО ДНЯ ВСІМ ПЕНСІОНЕРАМ МІЛІЦІЇ/ПОЛІЦІЇ!!!
Ще раз нагадую, створена группа активістів із досвідчених пенсіонерів міліції, що опікується вашими правами. Йде напрацювання єдиної ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ до окружного адміністративного суду м. Києва, щодо зобов'язання КМУ прийняти Постанову про перерахунок пенсіонерам органів внутрішніх справ (міліції) та пенсіонерам Національної поліції з 01.09.2019 року, в зв'язку із підвищення грошового забезпечення поліцейським.
Ми повинні доказати суду, що таке підвищення відбулося в масштабах всієї України і по всіх посадах. Нам потрібна ваша допомога. Неодноразові звернення до вас, як представників областей України позитивних результатів не досягнено. Відгукнулися тільки Харківська, Миколаївська, Чернігівська, Львівська, Черкаська., Чернівецька. Але нажаль не всі відповіді ГУ НП підходять для позову.
На сьогодні тільки позитивні документи маємо від Полтавської та Харківської областей. Мені відомо, що позитивні документи надходять в Львівській, Рівненській, Миколаївській, Чернігівській областях. Ще раз ПРОШУ Надіслати мені скановані копії :
1.Довідки для перерахунку вашої пенсії з 01.01.2016 року, яка виготовлена Ліквідаційною комісією і направлена до ГУ ПФУ, датованої 2018 роком.
2. Лист -відповідь ГУ Національної поліції Вашої області, щодо грошового забезпечення поліцейських станом на 01.09.2019 року. (У відповіді повинно бути зазначено розміри посадового окладу, окладу за спеціальне звання, вислугу років, надбавка за спеціфічні умови служби, премія та загальний розмір грошового забезпечення поліцейського) Тільки при таких умовах надсилайте відповіді.
Друзі чому така пасивність, Невже вас не хвилює доля кожного пенсіонера. Группа працює на загал. Потрібна ваша підтримка. Чи вам подобається судова тяганина на роки. Не будьте байдужеми.
ДО РОБОТИ!
ЧАС ПРАЦЮЄ НЕ НА НАС!
1578671497000.png
Ирина Бакс

8 января ·

УВАГА!
Пенсіонери мілиції областей, окрім Харьківської і Полтавської, хто має позитивні відповіді Головних Управлянь Національної поліції щодо грошового забезпечення поліцейських за порівняльною посадою з якої Ви йшли на пенсію станом на 01.09.2019 року, а також довідки видані Ліквідаційною комісією для перерахунку Ваших пенсій з 01.01.2016 року, датованих 2018 роком, ПРОШУ ВІДГУКНУТИСЯ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ (месенджер).

Пешеход

Идущий пешком
Reaction score
1,642
Ирина Бакс
6 января в 13:52 ·

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
12 листопада 2019 року № 640/5248/19
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуюча суддя Клочкова Н.В., судді Пащенко К.С., Скочок Т.О., при секретарі судового засідання Бєсєді А.Ю., за результатами судового розгляду в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача Пенсійний фонд України про визнання протиправним та скасування Порядку погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду, затв. постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №649
за участю позивача, представника відповідача, представника третьої особи
В И Р І Ш И В:
1. Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити повністю.
2. Визнати протиправною та скасувати Порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №649.
3. Стягнути на користь ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) понесені ним судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 768,40 гривень (сімсот шістдесят вісім гривень 40 коп) за рахунок бюджетних асигнувань Кабінету Міністрів України (01008, місто Київ, вулиця Грушевського, будинок 12/2).
4. Стягнути на користь ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 ) понесені ним витрати пов`язані із прибуттям до суду 4672,22 грн (чотири тисячі шістсот сімдесят дві гривні 22 коп) за рахунок бюджетних асигнувань Кабінету Міністрів України (01008, місто Київ, вулиця Грушевського, будинок 12/2).

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 640/5248/19
УХВАЛА
02 січня 2020 року м. Київ
Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача Парінова А.Б., суддів: Горяйнова А.М., Губської Л.В., дослідивши апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 листопада 2019 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача Пенсійний фонд України про протиправним та скасування нормативно-правового акта,-
В С Т А Н О В И В :
До Шостого апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Кабінету Міністрів України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 листопада 2019 року.
Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає поверненню з наступних підстав.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 59 КАС України повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені довіреністю фізичної або юридичної особи.
Згідно ч. 3 ст. 59 КАС України довіреність від імені юридичної особи видається за підписом (електронним цифровим підписом) посадової особи, уповноваженої на це законом, установчими документами.
В той же час, апеляційна скарга від імені апелянта підписана ОСОБА_2, як його представником, на підтвердження чого додано копію довіреності, засвідчену Директором Департаменту з питань судової роботи та банкруцтва ОСОБА_3, який не є підписантом довіреності, що не узгоджується з наведеними вище приписами процесуального закону.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 298 КАС України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом апеляційної інстанції якщо апеляційна скарга подана особою, яка не має адміністративної процесуальної дієздатності, не підписана, або підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не зазначено.
З огляду на вищевикладене, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга підлягає поверненню особі, що її подала, як такій, яка не має права її підписувати.
Аналогічну правову позицію висловлено Верховним Судом неодноразово, зокрема в ухвалі від 19.11.2018 р. (справа № 814/1056/17).
Керуючись ст. 298 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 листопада 2019 року повернути особі, яка її подала.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Верховного Суду в порядку і строки, визначені ст. ст. 328, 329 КАС України.
Суддя-доповідач А.Б. ПаріновСуддя А.М. ГоряйновСуддя Л.В. Губська

Ирина Бакс
4 января в 14:55 ·

УВАГА!
ГОТУЄТЬСЯ ПОЗОВ до КМУ, щодо зобов'язання КМУ прийняття рішення "Про перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та пенсіонерам Національної поліції України з 01.09.2019 року в зв'язку з підвищенням грошового забезпечення поліцейських" Свої пропозиції, щодо правового обгрунтування наших вимог направляти в месенджер,
або на електронну почту ivankibkalo@ukr.net

slavovich

подполковник
Reaction score
23,746
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Кабінету Міністрів України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 листопада 2019 року повернути особі, яка її подала.
Оформят должным образом и дальше будут тянуть кота, но это всё равно уже хорошо.

Пешеход

Идущий пешком
Reaction score
1,642
Ирина Бакс
4 января в 12:09 ·

ДО ПЕНСІОНЕРІВ МІЛІЦІЇ м. КИЄВА І КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ !!!
Хто готовий звернутися із позовом до КМУ "Про зобов'язання КМУ прийняти постанову "Про перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) з 1 вересня 2019 р зв'язку з підвищенням грошового забезпечення поліцейських " повідомити мене в месенджер.
Ви повинні мати такі документи:
1. Запит на отримання публічної інформації до ГУ НП вашої області про грошове забезпечення поліцейських станом на 01.09.2019 року за порівняльною посадою з якої вас було звільнено на пенсію
2. Позитивна відповідь від ГУ НП вашої області (вказане конкретне грошове забезпечення поліцейського станом на 01.09.2019 року)
3. Довідка на перерахунок пенсії датована 2018 роком та по якій вам було перераховано пенсію.
4. Лист Національної поліції про введення в дію додаткового виду грошового забезпечення для поліцейських "Надбавка за спецефічні умови проходження служби"
5. Заява до КМУ "Про прийняття постанови" "Про перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) з 1 вересня 2019 р зв'язку із з підвищенням грошового забезпечення поліцейських "
6. Відповідь КМУ про відмову в прийнятті постанови, або пересилку такої заяви в "нікуда"
Оскільки це пілотний проект, бажано, щоб таке бажання виявили інваліди 1-2 групи, Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС (категорія 1-2), учасники бойових дій (УБД), ці люди звільнені від сплати судового збору.
Позов до КМУ, повноваження якого поширюються на всю територію України, подається тільки до Окружного адміністративного суду м. Києва. (частина 1 ст. 27 КАСУ)

Сверху