Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Перспективы и практические шаги по судебному решению проблемы повышения пенсий.

iip

капитан
Симпатии
454
12.12.2018 року Великою Палатою Верховного Суду Рішення Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 12 березня 2018 року залишено без змін, в задоворенні апеляційної скарги відмовлено. Данна постанова Великої Палати Верховного Суду була опублікована в реєстрі тільки 15.01.2019 року, поштою рішення суду станом на 22.01.2019 року мені не надходила,
В конечном итоге Вам постановление выслали ? Я к тому, что на это постановление будете ссылаться в заявлении в ЕСПЧ. Что тогда будете прилагать к заявлению, если документ не был выслан ?

А окончательное решение по Вашему делу какой орган должен вынести, принимая во внимание образцовое дело, ВС или апелляционный административный суд в области ? Решение уже постановлено ?

Симпатии
1,104
В конечном итоге Вам постановление выслали ? Я к тому, что на это постановление будете ссылаться в заявлении в ЕСПЧ. Что тогда будете прилагать к заявлению, если документ не был выслан ?

А окончательное решение по Вашему делу какой орган должен вынести, принимая во внимание образцовое дело, ВС или апелляционный административный суд в области ? Решение уже постановлено ?
нет не получил, но надеюсь что добьюсь, пришлют! Окончательное решение - по образцовому делу где я апеллянт!

iip

капитан
Симпатии
454
нет не получил, но надеюсь что добьюсь, пришлют!
Если не ошибаюсь, то можно в заявлении указать на дату получения судебного акта, подтвердить факт вручения этой датой, чтобы убедить ЕСПЧ вести отсчет 6-ти месяцев от даты вручения. Момент тонкий надо уточнять, разбираться. Ведь может сложиться ситуация, когда судебный акт вышлют после истечения 6-ти месячного срока (или впритык) со дня его постановления.

Симпатии
398
нет не получил, но надеюсь что добьюсь, пришлют! Окончательное решение - по образцовому делу где я апеллянт!
Андрей. Вам отказали в постановлении дополнительного решения. Решение ещё не готово. Но Вы, я так думаю, на правильном пути. Я Вас поддерживаю и одобряю Ваши действия по борьбе с заказным решением ВП ВС. Я подаю аналогичное заявление с той же целью, что и Вы.

Последнее редактирование:

VID

рядовой
Симпатии
6
гадаю так, але я б не дочікувався, що хтось подасть,там багато ньюансів і не факт, що заяву приймуть до розгляду саме в когось!
Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 362. Право подати заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами

1. Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов’язки, мають право подати заяву про перегляд судового рішення суду будь-якої інстанції, яке набрало законної сили, за нововиявленими або виключними обставинами.

Шановний пане Андрію! Але якщо проаналізувати нововиявлені та виключні обставини, то ми не знайдемо в нашій справі таких підстав. ????????????

Стаття 361. Підстави перегляду судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами
1. Судове рішення, яким закінчено розгляд справи і яке набрало законної сили, може бути переглянуто за нововиявленими або виключними обставинами.
2. Підставами для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами є:
1) істотні для справи обставини, що не були встановлені судом та не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи;
2) встановлення вироком суду або ухвалою про закриття кримінального провадження та звільнення особи від кримінальної відповідальності, що набрали законної сили, завідомо неправдивих показань свідка, завідомо неправильного висновку експерта, завідомо неправильного перекладу, фальшивості письмових, речових чи електронних доказів, що потягли за собою ухвалення незаконного рішення у цій справі;
3) скасування судового рішення, яке стало підставою для ухвалення судового рішення, яке підлягає перегляду.
3. Перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами в разі прийняття нових законів, інших нормативно-правових актів, якими скасовані закони та інші нормативно-правові акти, що діяли на час розгляду справи, не допускається, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність фізичної особи.
4. Не є підставою для перегляду рішення суду за нововиявленими обставинами:
1) переоцінка доказів, оцінених судом у процесі розгляду справи;
2) докази, які не оцінювалися судом, стосовно обставин, що були встановлені судом.
5. Підставами для перегляду судових рішень у зв’язку з виключними обставинами є:
1) встановлена Конституційним Судом України неконституційність (конституційність) закону, іншого правового акта чи їх окремого положення, застосованого (не застосованого) судом при вирішенні справи, якщо рішення суду ще не виконане;
2) встановлення вироком суду, що набрав законної сили, вини судді у вчиненні злочину, внаслідок якого було ухвалено судове рішення;
3) встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні цієї справи судом.

Симпатии
1,104
Шановний пане Андрію! Але якщо проаналізувати нововиявлені та виключні обставини, то ми не знайдемо в нашій справі таких підстав. ????????????
Стаття 361. Підстави перегляду судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами
5. Підставами для перегляду судових рішень у зв’язку з виключними обставинами є:
3) встановлення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, порушення Україною міжнародних зобов’язань при вирішенні цієї справи судом.

VID

рядовой
Симпатии
6
Андрей Стаття 361. Підстави перегляду судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами

Тобто, це можливо тільки при наявності рішення ЄСПЛ про порушення при вирішені цієї справи.

iip

капитан
Симпатии
454
ПРОШУ СУД:
1. Розглянути вказанну заяву та ухвалити додаткове судове рішення щодо клопотання про врахування як джерела права правової позиції ЄСПЛ та Рішення Конституційного Суду України від 13.05.2015 року № рп-4/2015.
а в кінці було: прошу суд 1. Задовільнити апеляційну скаргу, 2. Використати як предмет права та врахувати при розгляді справи рішення КС №.. та ЕСПЛ .
Субъективное мнение. Мне кажется, что прошение рассмотреть как предмет права прецеденты ЕСПЧ является "избыточным" прошением, т.к. это входит в обязанность суда (ст. 6., ст. 7 КАС). Например, также суд можно было бы попросить на справедливое, непредвзятое решение судом спора. Интересно как будет реагировать ВС на Ваше заявление о постановлении дополнительного решения.

Симпатии
7,607
Уважаемые коллеги. С учетом зразковой справи " 240/5401/18 ( правда решения еще нет в реестре) по поводу неправомерности снижения коэфициента пенсии, прошу если у кого есть ( чтобы не придумывать с начала) болванку заяви в ПФ по поводу % пенсии и искового в суд по этому поводу на мою электронку Tatуna_2007@ukr.net. А то стыдно признаться, до себя никак руки не дойдут, а по работе головы поднять некогда. Заранее благодарна.

Последнее редактирование:
Симпатии
1
Дуже прошу допомоги, пенсія мені перерахована з 01.01.2018 року по постанові №103, з 01.01.2019 року проводиться доплата недоотриманної пенсії за 2016-2017 роки. Доплата перерахована без проведення компенсації втрати частини доходів у звязку з нарушенням термінів їх виплати (постанова КМУ№159). Питання: чи можливо звертатися з заявою до Пенсійного Фонду, а потім у разі відмови в суд для отримання компенсації. В разі якщо можливо, то прошу Вас надіслати зразок заяви в ПФ та зразок позовної заяви в суд. Заздалегідь вдячний. Адрес почти: alex_sergey@meta.ua

ASPID

старший прапорщик
Симпатии
195
Сверху