Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Питання щодо розкриття злочинів, передбачених ст. 149 КК України (торгівля людьми)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Viktoriya_Finn

рядовой
Регистрация
22 Авг 2013
Сообщения
1
Reaction score
0
Питання щодо розкриття злочинів, передбачених ст. 149 КК України (торгівля людьми)

Згідно методичних рекомендацій розроблених ГСУ МВС України, щодо розкриття та розслідування злочину, передбаченого ст. 149 КК України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини» з об’єктивної сторони цей злочин може виражатися у наступних формах:1) торгівля людьми; 2) здійснення іншої незаконної угоди; 3) вербування; 4) переміщення; 5) переховування; 6) передача; 7) одержання людини.
Під вербуванням розуміється досягнення з людиною добровільної (шляхом запрошування або умовляння особи, яка перебуває в уразливому стані), або вимушеної (шляхом шантажу, погрози застосування насильства) домовленості на її подальшу експлуатацію або на вчинення певних дій щодо неї, таких як переміщення, переховування, передача іншій особі.
В викладених методичних рекомендаціях не прописано те чи вербувальник в обов’язковому порядку повинен знати проте, в яких умовах та з якою матеріальною стимуляцією будуть використовуватися потерпілі в порнобізнесі та сфері інтимних послуг.
В зв’язку з вище викладеним прошу Вас роз’яснити нам з якого моменту настає кримінальна відповідальність для особи, яка здійснює вербовку, а саме чи повинна особа, яка була завербована переміщатися, зокрема перетинати державний кордон України, а також здійснювати дії, які були передбачені домовленістю (заняття проституцією чи використання в порнобізнесі).
Також прошу роз’яснити те чи особа, яка здійснює вербування в інтересах третьої особи для заняття в порнобізнесі чи в сфері інтим послуг, повинна розуміти чи знати в яких умовах будуть використовуватися потерпілі, а саме те, якщо вербувальник не знає про наміри одержувача здійснювати експлуатацію осіб в гірших умовах чи виплачувати меншу заробітну плату ніж було обговорено. В такому випадку чи є в діях вербувальника склад злочину передбаченого ст. 149 КК України.

На перед вдячна за надані роз’яснення.
 

Очень Рыжая

Ветеран
Регистрация
27 Сен 2011
Сообщения
2,430
Reaction score
7,781
В теме очень есть много нюнсов, которых не стоит выносить на "общий загал", ибо форум открытый. если есть конкретные вопросы- пишите в личку.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху