Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

План КИСиС

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
Вопрос к узконаправленным специалистам, в методичке изложено:-
Відповідно до законодавчих актів України та наведених вище положень можна запропонувати наступні етапи розрахунку щільності перекриття на території обслуговування патрульно-постовими нарядами під час охорони громадського порядку. Спочатку визначимо норми робочого часу працівників патрульно-постових нарядів. Так, корисний фонд робочого часу на рік має становити 1460 год. Оскільки всього в році 365 днів, то за рік безвихідних днів було б 2433 години робочого часу (365 х 40 год. у робочому тижні: 6 = 2433 год.). Але є різні види часу відпочинку працівника для усіх професій: 1) Відпустка працівника ПС у середньому становить 227 год. (34 робочі дні х 40 : 6= 227 год.). Але в ідеальному випадку слід вираховувати кількість годин, що працівник проводить у відпустці в залежності від її розміру, передбаченого для працівників з різним строком служби. 2) Кількість годин відпочинку під час вихідних днів за рік становить 347 год. (в середньому 52 вихідні дні х 40 год. у робочому тижні: 6 = 347 год.) Якщо необхідно вирахувати за період менший ніж рік, наприклад півріччя, при розрахунку щільності перекриття на території обслуговування патрульно-постовими нарядами під час охорони громадського порядку згідно комплексного плану використання сил та засобів (єдина дислокація) на осінньо-зимовий чи весняно-літній періоди, слід виходити з фактичної кількості вихідних днів. 3) Перебування на лікарняному працівника, задіяного в охороні громадського порядку у складі патрульно-постових нарядів у середньому становить 74 год. (11 робочих днів х 40 год. у робочому тижні : 6 = 88 год.). При необхідності вирахування середньої кількості днів перебування на лікарняному у певному підрозділі необхідно окремо визначити середнє значення цього показника, характерне на певний період часу для цього підрозділу органу внутрішніх справ. 4) Невиходів на службу міліціонерів у складі патрульно-постових нарядів у середньому на рік становить 554 год. (83 дні х 40 год. у робочому тижні: 6=554 год.). По кожному конкретному працівнику чи підрозділу необхідно застосовувати фактичні кількісні показники. Таким чином усереднена норма виходів на службу міліціонерів у складі патрульно-постових нарядів становить 1460 год.: 365 – (52 + 11 + 83) = 219 (робочих днів) х 40 год. у робочому тижні: 6=1460 робочих годин. Ця кількість робочого часу на рік міліціонера, задіяного до роботи патрульно-постових нарядів є орієнтовною і залежить від фактичної кількості робочих днів працівника. Показник робочого часу міліціонера, задіяного до роботи патрульно-постових нарядів має значення для визначення щільності перекриття ними території обслуговування щодо маршрутів з визначеним обсягом часу. Для перекриття маршрутів визначаються норми щодобового виставлення нарядів міліції, виділення автотранспорту та мототранспорту на патрулювання. Норми розраховуються на підставі планового робочого часу, необхідного для перекриття постів та маршрутів. Наприклад, визначимо кількість міліціонерів для перекриття 16-годинного маршруту. Виходячи з визначеного робочого часу працівника міліції на рік – 1460 робочих годин та потрібного часу – 2920 годин на рік для 8-годинних маршрутів (365 х 8), кількість міліціонерів у складі патрульно-постових нарядів складатиме 2 одиниці (2920 годин : 1460 годин). Для 16-годинного маршруту цей показник подвоюється і складає 4 одиниці. Якщо розраховувати маршрути 9-, 10-, 12-годинні тощо, необхідно мати на увазі, що на кожний час коефіцієнт збільшується. Тверді норми середньомісячного виставлення транспортних засобів для організації патрульно-постової служби встановлюються в залежності від кількості транспортних засобів, що є в розпорядженні підрозділу тієї чи іншої служби, що бере участь в несенні патрульно-постової служби, та з врахуванням того, що використовуватись вони повинні у відповідності з вимогами Статуту ППСМ та норм технічного обслуговування транспортних засобів не менше 12-16 годин на добу. Автотранспорт повинен бути обладнаний радіостанціями для несення служби. Наказом МВС України № 190 від 04.06.2007 „Про нормативне забезпечення організаційно-штатної роботи” визначено навантаження на 1 працівника ДПС – 15 кілометрів протяжності доріг, а також 1050 одиниць зареєстрованих у місті транспортних засобів. Також цим нормативним атом визначено, що для забезпечення функціонування стаціонарних постів – 12 працівників на 1 пост. Якщо до складу патрульно-постових нарядів під час охорони громадського порядку згідно комплексного плану використання сил та засобів (єдина дислокація) входять дільничні інспектори міліції, то слід враховувати, що на 1 дільничного інспектора навантаження складає – 3 тис. чоловік населення в містах та 2,2 тис. чоловік в сільській місцевості.
Спеціальна модель для розрахунку нормативів навантаження та чисельності працівників залучених на охрону громадського порядку передбачає, що цей показник визначається за наявності двох параметрів - довжини маршрутів та кількості постів. Тобто чисельність міліціонерів залежить ще не тільки від обсягів робочого часу, а і від довжини вулиць та кількості постів, на яких необхідно забезпечувати громадський порядок, спокій, охорону підприємств, установ, організацій та інших об'єктів. Математична залежність обчислення чисельності працівників залучених на охрону громадського порядку виражається співвідношенням:

С[SUB]1 [/SUB]х К[SUB]1 [/SUB]х L С[SUB]2 [/SUB]х К[SUB]2 [/SUB]х L Ч = ------------------ + ----------------------- + 3m, А П

де: Ч - необхідна штатна чисельність працівників ПС; С[SUB]1[/SUB] - кількість працівників автопатруля при двозмінному режимі; С[SUB]2[/SUB] - кількість працівників пішого патруля при тризмінному режимі праці; L - довжина вулиць регіону, що обслуговується певним органом внутрішніх справ; К[SUB]:[/SUB] - питома вага довжини L, що обслуговується автопатрулями; К[SUB]2[/SUB] - питома вага довжини L, що обслуговується пішими патрулями; А - середня довжина автомаршруту; П - середня довжина пішого маршруту; m - кількість постів. Окремі параметри моделі відомі, а саме: довжина маршрутів А і П та кількість працівників автопатрулів і піших для несення служби впродовж доби. Довжина L і кількість постів m мають бути в дислокаціях кожного міськрайоргану. Таким чином, науково обґрунтований норматив навантаження на одного працівника ПС становитиме 1-1,5 тис. осіб міського населення залежно від забезпеченості органу внутрішніх справ транспортними засобами. Зазначені науково-обґрунтовані норми навантаження на 1 працівника патрульної служби зафіксовані у Наказі МВС України № 190 від 04.06.2007 „Про нормативне забезпечення організаційно-штатної роботи”. При цьому для конкретного міськрайоргану можна проводити розрахунки зважаючи на кількість населення та за вищезазначеною формулою із урахуванням довжини маршрутів та кількості постів. Запропонована методика може використовуватись для визначення нормативів навантаження та штатної чисельності працівників ПС у будь-якому міськрайоргані внутрішніх справ МВС України. За її застосування працівникам не потрібна додаткова спеціальна підготовка.

[HR][/HR] Сколько не пытаюсь вникнуть, не могу понять, откуда они взяли цифру "6" в этих вычислениях? Вроде и с арифметикой дружу, и основы бухгалтерии в ШМ изучал, а вот автора этой методички второй год, полностью понять не могу. Не принципиально, но может кто ни будь разъяснит?

Последнее редактирование:

FANAT

генерал-майор
Reaction score
402
Мозг взорвался, лопнул нафиг.
Но заинтересовало, и 6 не нашел :(

FANAT

генерал-майор
Reaction score
402
Шестидневная рабочая неделя с одним выходным ?

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
Хто "они"? Дайте авторів цього чуда. Може хтось знає їх безпосередньо)))
РЕЦЕНЗЕТИ:

Заступник Міністра внутрішніх справ
генерал-лейтенант міліції Савченко О.І.

Нчальник Департаменту громадської безпеки МВС України
генерал-майор міліції Маєвський В.І.

Заступник начальника Департаменту громадської безпеки
МВС України – начальник Управління організації охорони порядку
генерал-майор міліції Прошковський І.І.

ПІДГОТУВАЛИ:

Заступник начальника Управління організації
охорони громадського ДГБ МВС України Шибіко В.П.

Начальник відділу охорони громадського
порядку УООГП ДГБ МВС Ураїни
підполковник міліції Гацанюк Ю.В.

Головний інспектор відділу охорони громадського
порядку УООГП ДГБ МВС Ураїни
підполковник міліції Шостак О.О.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Ну, цих навряд чи варто про щось запитувати:D

Подивився отут :http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/524421
В багато структурних підрозділів МВС України можна скерувати запити електронною поштою, але ДГБ якраз серед тих, кому послати це НЕ МОЖНА (бо нема вказано електронної адреси).

Можу в Головний штаб постати? Це - отут
lazarew@mvs.gov.ua

Грей, якщо хош - напиши ще повну назву методички і рік її випуску. Візьму та й пошлю запит (мені ж пофік))))))

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
методичні рекомендації
до порядку розробки плану комплексного використання сил та засобів задіяних на охорону громадського порядку в систему єдиної дислокації
Київ 2009

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Відправив "Звернення" ))))) Почекаємо. Невже дадуть відповідь? Як тільки щось буде - відпишуся
Ги...))))) Грей є проміжний результат:yahoo:

Сьогодні перед обідом десь телефонує до мене заступник начальника відділу - начальник МГБ РВ і питає шо за фікня, чому я телефонував в міністерство, вимагаючи якусь там щільність нарядів......

За 100%-ву точність цитати стверджувати не буду, але десь так прозвучали його претензії до мене.

Я його запитав, що саме і від кого саме він це знає?

Сказав, що йому телефонували з УГБ області і отак сказали : тіпо, що там той МСС хоче. Я йому пояснив в загальних рисах, звідки ростуть ноги, сказав, що сьгодні ж принесу йому текст того мого звернення, щоб він процитував його львівським, які самі не знають в чому справа. Текст я йому надав десь біля 18год. вечора, зустрівшись на стадіоні, де він виконував роль тренера команди РВ з міні-футболу. Команда РВ в рамках районного чемпіонату між командами установ і організацій зустрічалася з командою РЕМу. (рахунок 0:0, перший тайм домінували гравці РЕМу, але другий - таки міліціонери тиснули більше.......)

Керуючи діями команди заступник нач не мав часу детально перечитати звернення, але наполегливо і кілька разів мене просив, щоб я написав в міністерство "опровєрженіє" (саме так він сказав, від чого мені капєц як смішно було:D

Також я запитав його, хто саме з області до нього телефонував. Вияснилося, що я з тим чоловіком трохи знайомі. Я взяв в заступника нач. телефон львівського і десь біля 20-ї год. йому зателефонував. Пояснив і йому в загальних рисах, що і чому я зробив, сказавши також йому, що відповідь на це звернення цікавить діючих співробітників ОВС з різних регіонів України.

Ми до кінця не договорили, бо в нього задзвонив кабінетний телефон, по якому його визвали до заступника єнерала:pardon:

Після цього я зателефонував до заст. нач РВ, якому сказав про цю розмову. Той, в свою чергу сказав, що завтра хтось з РВ їде до Львова і передасть тому Львівському текст мого звернення.

Ще пізніше до мене зателефонував заст. нач. РВ, сказавши, що він вже повечеряв, підживив мозок цукром і уважно перечитав моє звернення. Що означає та цифра "6" він також зрозуміти НЕ МОЖЕ.

Ось....... Чекаємо дальше:)

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
mss, этот вопрос стоит "чисто по людски" на контроле среди своих, тупо ООПа, приказа нет, методичка 2009 года, меня пытались отъиметь, отгавкался и до сих пор отговариваюсь, есть уникомы которые её исполнили...!?, спрашивал у рукамиводителей - покажите образец - не показали... , "сварганить" и я смогу, но интересно кто "это" придумал и как?
Р.С. нибось авторство отъимели...
но разобраться охота. Спасибо!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
этот вопрос стоит "чисто по людски"
Та я то всьо розумію. Мені то шо?:D Треба буде - ще 5 звернень в МВС накатаю. В т.ч. і на ім"я самого міністра з інформацією, про те, що попередні були співробітниками МІНІСТЕРСТВА!!!! проігноровані.

Ги....))) А дійсно, може й таке бути, що вони ту шістку намалювали, самі не знаючи шо воно таке. Капєц. Ото я собі уявляю, - невже там серед них вже шухєр почався????????:crazy::yahoo:

aleks999

Ветеран
Reaction score
33,678
...Ще пізніше до мене зателефонував заст. нач. РВ, сказавши, що він вже повечеряв, підживив мозок цукром і уважно перечитав моє звернення. Що означає та цифра "6" він також зрозуміти НЕ МОЖЕ...
Ай, узнаю родную милицию!!!!!!! Как, иногда, хочется чуть-чуть окунуться (только ненадолго и быстро вынырнуть, чтобы не накрыло) в эдакий экстрим для мозга, где круглое - носят, а квадратное - толкают.....:crazy: С веху спускают какую-то хрень, в которой не может разобраться ни "верх" ни "низ", но ответственный за выполнение уже назначен и должен придумать как ему, в очередной раз, нужно выкручиваться!!!!!!! :blush:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
С веху спускают какую-то хрень, в которой не может разобраться ни "верх" ни "низ"
Сьогодні заст. нач РВ сказав мені, що йому сказали зі Львова, що завтра хтось-там виходить на роботу, хто зможе це все пояснити і мене про все повідомлять. Але ДЕ виходить (чи в ГУМВС чи в МВС мій заст. нач. не знає сам):D
Але просив, щоб я сьогодні скерував інфу туди ж в МВС, що мені відповіді на моє звернення вже не потрібно.:blum:

Ха!!! Єсьтєсьно, нікуди нічо я не написав. Чекаю дальше......;)

DenCop

Ветеран
Reaction score
2,911
Да уж... вот, где сценарии для мексиканских сериалов берут... как все запутано... а наверняка таких вот "писюлек" на разную тематику по многим управления раскидано

Programment

полковник
Reaction score
292
Пипец. МВД делегировало интерпретацию собственных бредней на область. Можно принять как руководство к дальнейшей деятельности - спихивать на некомпетентных...

• Like
Reactions: mss

mss

Ветеран
Reaction score
8,460

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
И чтоб разъяснили по людски.
Ага!!! Роз"яснять вони "по людськи"..........

Отримав я сьогодні відповідь (аж здивувався - чесслово))). Зараз спробую вордовський документ тут викласти :

МІНІСТЕРСТВО
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
УКРАЇНИ
Департамент громадської безпеки

вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024,
тел. 256-0333, www.mvs.gov.ua

Хххххх Хххххх Хххххххххх
*******@i.ua
8 травня 2012 року10/2-3388
На № __________від ______________

На Ваш запит повідомляємо, що у п .3 розділу 1 (Норми щодобового виставлення нарядів) Методичних рекомендації до порядку розробки плану комплексного використання сил та засобів, задіяних до охорони громадського порядку в системі єдиної дислокації від 18.12.2009 № 25078/Сн, запропоновано алгоритм розрахунку щільності перекриття на території обслуговування нарядами під час охорони громадського порядку з врахуванням розподілу робочих днів працівника міліції в календарному році.
Вказаний розрахунок є орієнтовним і залежить від фактичної кількості робочих днів працівника міліції, який несе службу з охорони громадського порядку.

Начальник С.М. Поготов

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Greyheaded, якщо така відповідь як то кажуть - приший кобилі хвіст, то накидай текст нового запиту (можна і російською))))

Я перекладу і знову їм закину))))

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
Спасибо Сергей, ответ - общие фразы ни о чём. Хотелось бы конкретики по расчётам. Дают исходные данные: 365 - дней в году; 40 - часов рабочей недели; 52 - недели в году;, а дальше впутывается эта "6-ка"... ,что это? если количество рабочих дней в неделе - то рабочий день - меньше 7-ми часов, а дальше (из-за 6-ки) вообще непонятно как то... , затем средний отпуск они считают - 34 рабочих дня, почему рабочих? Календарные как то ближе к теме. Затем средний больничный - 11 дней, ладно, пусть будет, но 83 не выходов на службу..? или они изначально забивают использование милиционеров в ДЧ, конвоях, и т.п..
Хотелось бы получить ответ конкретно по цифрам! Откуда их взяли?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Хотелось бы получить ответ конкретно по цифрам! Откуда их взяли?
Greyheaded, бачу, ти конкретно проаналізував ті всі цифри. Мені, чесно кажучи, не дуже то й хочеться вникати в суть твоїх розрахунків. Бо я й за служби до них не мав жодного відношення, а тепер - тим більше.

Повторюю - якщо є час і натхнення, то можеш накидати текст, а я його скерую знову їм від свого імені.

SBi

младший сержант
Reaction score
9
Greyheaded, У Вас завязалась довольно интересная дискуссия!

Помогите пожалуйста найти:

Методичні рекомендації про порядок розробки плану комплексного використання сил та засобів, задіяних до охорони громадського порядку в системі єдиної дислокації від 18.12.2009 № 25078/Сн

Очень бы хотелось самому разобраться и увидеть воочию эти рекомендации.

Заранее, благодарен.

Galina

генерал-лейтенант
Reaction score
2,742
:sorry:

47654olegg

Ветеран
Reaction score
37,202
Пожалуйста, искомая методика, в док-формате:
http://into.rusfolder.net/files/37582143

Galina, это вам в штаб надобно. Один из последних встреченных мною шедевров имел этажей 5 и звучал приблизительно так: "здійснення у межах компетенції спеціально уповноваженими окремими державними органами визначених заходів із забезпечення дотримання законних прав і свобод громадян...":)

SBi

младший сержант
Reaction score
9
Спасибо. То что надо и даже более :clapping:

47654olegg

Ветеран
Reaction score
37,202
Комментарий по поводу: самое, пожалуй, толковое на мой взгляд детище такого уровня попадалось в архиве. Не совсем по теме, но близко - Наставление по действиям службы охраны общественного порядка гражданской обороны, приказ МВД СССР 0136 (или 0179) 76-79 годов (точно не помню, давно было). Книжка страниц на 300, формата А-5, потолще устава ППСМ. Так написана она именно в форме НАСТАВЛЕНИЯ, с четким расписАнием - что? где? когда? Вот это были документы (ностальгически вздыхает)...

SBi

младший сержант
Reaction score
9
Вообще нормативно-правая база деятельности милиции СССР на много более четкая, чем...
И как я понимаю, это наставление писалось под Олимпиаду-80. Поэтому и уровень такой.
Конечно было бы круто увидеть (почитать воочию такое издание).
Ни разу его в архивах не встречал. Может у кого-то есть?

47654olegg

Ветеран
Reaction score
37,202
Сорри.
Згідно з Актом зарезультатами перегляду Експертною комісією Головного штабу МВС України заучастю членів експертних комісій при державних експертах з питань таємницьМВС України грифів
обмеження доступу нормативно-правових актів та інших документів МВС#Україниі органів виконавчої влади колишнього СРСР з питань мобілізаційної підготовкита мобілізації, територіальної та цивільної оборони, затвердженим Державним експертом МВС з питань таємниць – першим заступникомМіністра внутрішніх справ України (від 29.06.2013 № 5#дск), гриф обмеження доступу наказу МВС СРСР от 30.03.1972 №#0155 “О введении в действиеНаставления по службе охраны общественного порядка гражданской обороны” змінено з "секретно" на "дск". Викладати цей документ у загальний доступкатегорично заборонено. Шукайте у архівах…

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху