Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

red

старшина
Симпатии
26
До жінок: Які у Вас є ідеї з приводу подарунка на день народження для друга чоловічої статі? Чекаю цікавих і оригінальних ідей)))

До чоловіків: Який подарунок Ви хотіли б отримати на дсвій день народження? Що порадите зі своєї сторони?

Sweet Girl

лейтенант
Симпатии
244
Автомобіль, якщо у друга не має ще!а якщо є,то все-рівно -автомобіль зайвим не буде!)
а яка професія у друга????

Сфинкс

генерал-майор
Симпатии
974
До жінок: Які у Вас є ідеї з приводу подарунка на день народження для друга чоловічої статі? Чекаю цікавих і оригінальних ідей)))
До чоловіків: Який подарунок Ви хотіли б отримати на дсвій день народження? Що порадите зі своєї сторони?
Подаруйте гарну заколку для краватки. Не помилитесь.

red

старшина
Симпатии
26
ще хочу додати: ... подарунок не на міліцейську тематику)))

Сфинкс

генерал-майор
Симпатии
974
ще хочу додати: ... подарунок не на міліцейську тематику)))
Який вік того друга? А на рахунок заколки - з срібла буде недорого, але елегантно. Кожен хлоп хоче, але одразу рахує, що ящик пива ліпше...:crazy::crazy::crazy:

Сфинкс

генерал-майор
Симпатии
974
Гарнітур заколка-запонки... Друг точно буде в нокауті... Заодно буде стимул купувати серйозні сорочки, а не на ринку китайський "ширнепотреб"... Вам же на нього дивитись:crazy::crazy::crazy:

Inexorable

сержант
Симпатии
7
Я б дарил , хорошую туалетную воду , можно часы (если небыть суеверным канечно)

Sweet Girl

лейтенант
Симпатии
244
Я б дарил , хорошую туалетную воду , можно часы (если небыть суеверным канечно)
Ну, туалетну воду,взагалі-то, не дарують,вона може не сподобатися, не підійти!мені,наприклад,підходить всього 2 парфуми,від інших я починаю задихатися!

red

старшина
Симпатии
26
Дякую VITу за те, що вчора, в день "міні-зустрічі" форумчан-2, розширив мій кругозір з приводу подарунка. Залишилось тільки визначитись. :kiss2:

Сверху