Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Погиб муж,что положено семье?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

yanysik

рядовой
Reaction score
0
Я вдова працівника міліції, який загинув на службі. В міліції мені пояснили, що крім пенсії на дитину 983 грн., я взагалі нічого не отримаю, бо, грубо кажучи, його збила машина, а не дав по голові злочинець. Чи правда це? Крім того, не дають компенсацію за невикористану відпустку, бо у них немає такого????????????? Якщо це правда, як і чому ви всі там працюєте?

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Reaction score
3,052
http://pravo.ligazakon.ua/document/view/KP070707?edition=2009_04_22 Обратитесь письменно к начальнику УВД с таким запросом. Конкретный ответ можно будет обжаловать, а так это на уровне разговора. Так же я Вам советовал бы поискать информацию в единой базе судебных решений, где запрос пишите на государственном языке.http://www.reyestr.court.gov.ua/ "загибель працівника міліції", з повагою.

Последнее редактирование:

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152

slavovich

подполковник
Reaction score
24,058
вот жеж блин и там такое написано
Грошова допомога виплачується не пізніше двох місяців з дня прийняття відповідного рішення у межах коштів, передбачених у державному бюджеті на такі цілі.

Последнее редактирование модератором:

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
я взагалі нічого не отримаю, бо, грубо кажучи, його збила машина, а не дав по голові злочинець.
Виплачуватися мають кошти в обидвох випадках.

Лише, якщо "дав по голові злочинець", то в акті фігурує фраза "при безпосередньому виконанні обов"язків, пов"язаних з боротьбою із злочинністю, охороною громадського порядку".

у випадку "збила машина", буде фігурувати фраза "під час проходження служби в ОВС" (це все наказ МВС № 1346).

Просто, в першому випадку - сума виплати БІЛЬША, ніж у другому.

VV-nik

генерал-полковник
Reaction score
2,886
Просто интересно (как "посвященному в процессы оформления...") - а КАК эта гибель была оформлена?
Весьма ведь СУЩЕСТВЕННЫЙ вопрос?

• Like
Reactions: mss

yanysik

рядовой
Reaction score
0
Складено акт про нещасний випадок, у висновку зазначено " нещасний випадок стався в період проходження служби при виконанні службових обов'язків"

Последнее редактирование:
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху