Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Полиция Польши

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,886
Нате для затравки ссылко на ихний сайт (заодно обратите внимание как по-польски пишется "полиция"...;)
http://www.policja.pl/

mss

Ветеран
Симпатии
8,459
Сьогодні вночі їду в Польщу. Завтра до вечора вернуся))) Написав другу - польському поліцейському (перший заступник коменданта повітової поліції), що заїду до нього в поліцію.
Відписує : що має завтра вихідний, тобто, щоб я хіба додому до нього заїхав.

Я до того от : хто собі з українських співробітників та пенсіонерів може уявити, що у 1-го заступника начальника райвідділу української міліції у вівторок може бути вихідний?

Причому, він в цей день ВЗАГАЛІ не планує появлятися в районі райвідділу (живе в цьому ж містечку).

Блін, як нам до них далеко.......................

До речі - їду в Люблін. Маю надію, що буду мати зустріч з Томеком:yahoo::drinks::drinks::drinks:

Вже з ним списався:blum:

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,615
Сьогодні вночі їду в Польщу. Завтра до вечора вернуся))) Написав другу - польському поліцейському (перший заступник коменданта повітової поліції), що заїду до нього в поліцію.
Відписує : що має завтра вихідний, тобто, щоб я хіба додому до нього заїхав.

Я до того от : хто собі з українських співробітників та пенсіонерів може уявити, що у 1-го заступника начальника райвідділу української міліції у вівторок може бути вихідний?

Причому, він в цей день ВЗАГАЛІ не планує появлятися в районі райвідділу (живе в цьому ж містечку).

Блін, як нам до них далеко.......................

До речі - їду в Люблін. Маю надію, що буду мати зустріч з Томеком:yahoo::drinks::drinks::drinks:

Вже з ним списався:blum:
Жалкую, що так протягом року і не зміг вибратися до Польщі. Було немало іншіх проблем (у т.ч. і суто матеріальних). Моя річна польска віза закінчилася буквально 15 жовтня. Єдине що - наші щирі вітання та найліпші побажання польским колегам.

mss

Ветеран
Симпатии
8,459
Маю надію, що буду мати зустріч з Томеком
Надія не справдилася............:cray::cray::cray:
Розмовляв з ним по телефону (вже в Любліні), він сказав, де на виїзді з Любліна мені зупинитися, маякнути йому і він туди під"їде. Але ми, не знаючи Любліна, виїжджали трохи не тією дорогою, тобто їхали НЕ біля того об"єкту, який назвав Томек. Виїхали нафік за Люблін, вертатися вже було якось не тойвово........
Написав Томекові СМС-а, що вже поїхалисьмо..........

Ну, не виключено, що наступного тижня знову десь там буду.

Маю трохи фоток - трохи розгребу то, шо ви всі тут понамальовували за 2 дні - напишу щось конкретніше і фотки виставлю))))

---------- Добавлено в 23:13 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:11 ----------

Передавайте превед, и скажите щоб заходил на форум почаще...)))))
Ну, думаю, він і сам це прочитав..))) Але таки рідко заходить. І не пише нічо - нагнівався трохи на наш форум............

mss

Ветеран
Симпатии
8,459
Приїхав я ще вчора біля 12 ночі)))))) Навальоний трохи)))))))))
Спав сьогодні до 11-ї. Потім повіявся в місто. Під вечір - похмелився. І аж теперка до хворуму добрався))))))))))

ШЕВРОН

старший прапорщик
Симпатии
153
Там не был но знаю одно полиция предназначена для помощи людям и их защиты прав свобод, а не так как у нас защита лиш иннтересов одной "доминируещей " группы населения, ну и милиция естественно как предмет разговора и вечных сплетен

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху