Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Получение компенсации за форму и гражданскую одежду!

AMMOH

старший сержант
Регистрация
22 Апр 2011
Сообщения
77
Симпатии
18
#1
Возник следующий вопрос: положена ли дополнительная компенсация за износ гражданской одежды сотрудникам оперативных служб и вообще компенсация за форменное обмундирование? И если да то какими нормативными актами ?
Буду премного благодарен, а то круговая порука между ХОЗУ и УФРЕ в футбол играют по данным вопросам..........
 

sklif

младший сержант
Регистрация
2 Авг 2011
Сообщения
28
Симпатии
6
#2
сам бы хотел узнать на кого накатать маляву за 10 лет
 

Александр18_05

старший прапорщик
Регистрация
26 Май 2010
Сообщения
297
Симпатии
100
#3
11.03.2000 набрав чинності Закон України «Про деякі заходи щодо економи бюджетних коштів» від 17.02.2000 року, відповідно до якого нарахування компенсації за речове обмундирування в підрозділах МВС України припинено. Грошові кошти на ці цілі з Державного бюджету не виділяються. Кошторисом витрат протягом останніх 5 років виплата грошової компенсації за речове майно не передбачена.
Законами України «Про Державний бюджет» з 2001 року по теперішній час не передбачені виплата і погашення компенсації за речове майно за рахунок бюджетних коштів, а також відповідно до вимог ст. 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання і здійснюють витрати тільки в межах бюджетних асигнувань


Відповідач видав позивачу довідку № 907 від 19.12.2007 року «Про виплату грошової компенсації замість належних предметів форменого обмундирування» у розмірі 4019 грн., яку до оплати не було прийнято.
В ст. 16 Закону України «Про міліцію» встановлено, що працівники міліції мають єдиний формений одяг, зразки якого затверджуються Кабінетом Міністрів України, що видається безоплатно.
Згідно з пунктом 4.6 Положення про забезпечення речовим майном в системі МВС України, затвердженого Наказом МВС України № 1489 від 5 грудня 2003 року, звільненим в запас видається належне на день звільнення обмундирування чи виплачується грошова компенсація за нього. Зазначеним особам, які звільняються без права носіння форми одягу, виплачується тільки грошова компенсація.
Наказом МВС України № 1265 від 30 грудня 2005 року приписи, які викладені в п. 4.6. Положення змінені в частині виплати компенсації. На момент звільнення дійсно на ОСОБА_1 вже не розповсюджувались дія Наказу МВС України № 1489 від 5 грудня 2003 року.
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Симпатии
2,885
#4
Александр18_05, т.е., нечего и пытаццо? ))))))
 

AMMOH

старший сержант
Регистрация
22 Апр 2011
Сообщения
77
Симпатии
18
#5
Александр18_05, т.е., нечего и пытаццо? ))))))
Можно конечно попытаться и воспользоваться тем что закон обратной силы не имеет и до 2000 года попробовать отобрать свое, но это уже тема для тех кому делать нечего на пенсии или для тех кто идет до конца... :)
 

AMMOH

старший сержант
Регистрация
22 Апр 2011
Сообщения
77
Симпатии
18
#8
11.03.2000 набрав чинності Закон України «Про деякі заходи щодо економи бюджетних коштів» від 17.02.2000 року, відповідно до якого нарахування компенсації за речове обмундирування в підрозділах МВС України припинено. Грошові кошти на ці цілі з Державного бюджету не виділяються. Кошторисом витрат протягом останніх 5 років виплата грошової компенсації за речове майно не передбачена.
Законами України «Про Державний бюджет» з 2001 року по теперішній час не передбачені виплата і погашення компенсації за речове майно за рахунок бюджетних коштів, а також відповідно до вимог ст. 51 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання і здійснюють витрати тільки в межах бюджетних асигнувань


Відповідач видав позивачу довідку № 907 від 19.12.2007 року «Про виплату грошової компенсації замість належних предметів форменого обмундирування» у розмірі 4019 грн., яку до оплати не було прийнято.
В ст. 16 Закону України «Про міліцію» встановлено, що працівники міліції мають єдиний формений одяг, зразки якого затверджуються Кабінетом Міністрів України, що видається безоплатно.
Згідно з пунктом 4.6 Положення про забезпечення речовим майном в системі МВС України, затвердженого Наказом МВС України № 1489 від 5 грудня 2003 року, звільненим в запас видається належне на день звільнення обмундирування чи виплачується грошова компенсація за нього. Зазначеним особам, які звільняються без права носіння форми одягу, виплачується тільки грошова компенсація.
Наказом МВС України № 1265 від 30 грудня 2005 року приписи, які викладені в п. 4.6. Положення змінені в частині виплати компенсації. На момент звільнення дійсно на ОСОБА_1 вже не розповсюджувались дія Наказу МВС України № 1489 від 5 грудня 2003 року.
Вот вам пример:
12.3.7. Для виплати грошової компенсації працівникам, що використовують цивільний одяг, який зашифровує особу та відомчу належність, замість належних предметів форменого обмундирування оформлюється довідка (форма N 6-реч.) у двох примірниках.
Перший примірник довідки передається фінансовій службі, а другий залишається в службі і є підставою для запису в арматурній картці про виплату компенсації.

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З 30.12.2005 N 1265 "Про внесення змін та доповнень до наказу МВС України від 05.12.2003 N 1489"

З.Ы. Но есть 1 нюанс : Н А К А З 05.12.2003 N 1489 ( Наказ скасовано як такий, що не подавався на державну реєстрацію на підставі Наказу Міністерства внутрішніх справ N 325 від 22.07.2010 ).....

Где же добиться правды какими документами регламентируется деятельность ХОЗУ по обеспечению л/с МВД?

---------- Добавлено в 13:08 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 13:04 ----------

Дальше смотрим тот приказ который отменил выше указанные:

НАКАЗ
від 22 липня 2010 року N 325
Про скасування наказу МВС від 05.12.2003 N 1489
Відповідно до вимог Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731, на виконання листа Міністерства юстиції від 24.06.2010 N 24-7/103 наказую:
1. Скасувати наказ Міністерства внутрішніх справ України від 05.12.2003 N 1489 "Про затвердження Положення про забезпечення речовим майном осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України" (із змінами) як такий, що не подавався на державну реєстрацію.
2. Департаменту ресурсного забезпечення (Матвійчук П. А.), Головному управлінню внутрішніх військ (Воробйов В. І.), Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (Копитов С. М.) до 05.08.2010 підготувати та надати на розгляд керівництва Міністерства Інструкцію про забезпечення речовим майном осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС у мирний час.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Ворону Д. М.
4. Наказ оголосити особовому складу органів і підрозділів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України.

Т. в. о. Міністра
генерал-лейтенант С. Є. Попков

Если смотреть п.2 то должен уже быть соответствующий новый документ по обеспечению л/с МВД, но где он я найти не могу ........
 

Никола

старшина
Регистрация
23 Дек 2010
Сообщения
100
Симпатии
48
#9
немного смешно будет звучать, но можно письменно обратиться напрямую в МВД Украины и ждать ответ. Есть личная практика, дважды писал письма в МВД, но по кадровым вопросам. Дождался, в течении полутора месяцев ответили и приложили копию письма замминистра которым на местах разъяснялось практическое применение некоторых положений ПКМУ № 393, о каком(о письме) на местах никто и не знал, или делали вид, что не знали. А теперь знают, так как я местным кадровикам дал копию письма с разъяснениями :lol2::lol2::lol2:!!!
 
Последнее редактирование:

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Симпатии
2,885
#10
ВСЕМ: так я не понял - ув. юристы, не могли бы вы НОРМАЛЬНЫМ))))) языком попытаццо объяснить: ежли при увольнении в запас/отставку военнослужащего ВВ его в/ч осталась должна уволенному за НЕВЫДАННОЕ ему обмундирование ну например 2000 грн., причем справку про это даже не потрудились выдать, и примерно год "водят за нос", обещая "как только, так сразу - рассчитаццо портянками" - то есть ли тут некая перспектива "отсудить свое"?
 
Сверху