Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Получение пенсии вдовой сотрудника милиции

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Богдан777

рядовой
Регистрация
7 Июл 2012
Сообщения
3
Reaction score
0
Подскажите пожалуйста, пенсия по потере кормильца вдове сотрудника милиции начисляется от зарплаты мужа или от оклада? И в каком процентном соотношении?
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,358
Reaction score
7,629
Подскажите пожалуйста, пенсия по потере кормильца вдове сотрудника милиции начисляется от зарплаты мужа или от оклада? И в каком процентном соотношении?
Стаття 36. Розміри пенсій в разі втрати годувальника
Пенсії в разі втрати годувальника призначаються в таких розмірах: а) членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, у
партизанських загонах і з'єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час - 40 процентів заробітку годувальника на кожного непрацездатного члена сім'ї. В таких же розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей, до складу яких входять
діти, які втратили обох батьків; { Пункт "а" статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом N 51-IV ( 51-15 ) від 04.07.2002 } б) сім'ям військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок каліцтва, одержаного в результаті нещасного випадку, не пов'язаного з виконанням
обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням служби, - 30 процентів заробітку годувальника на кожного непрацездатного члена сім'ї.
Стаття 37. Мінімальні розміри пенсій в разі втрати
годувальника

Пенсії в разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, не можуть бути нижче розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.


Правда есть сомнения в назначении пенсии вдове, если она трудоспособная. На детей до 18 лет пенсия будет назначена.
 

Богдан777

рядовой
Регистрация
7 Июл 2012
Сообщения
3
Reaction score
0
Стаття 36. Розміри пенсій в разі втрати годувальника
Пенсії в разі втрати годувальника призначаються в таких розмірах: а) членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на фронті, у
партизанських загонах і з'єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час - 40 процентів заробітку годувальника на кожного непрацездатного члена сім'ї. В таких же розмірах, незалежно від причини смерті годувальника, обчислюються пенсії членам сімей померлих інвалідів війни та членам сімей, до складу яких входять
діти, які втратили обох батьків; { Пункт "а" статті 36 із змінами, внесеними згідно із Законом N 51-IV ( 51-15 ) від 04.07.2002 } б) сім'ям військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які померли внаслідок каліцтва, одержаного в результаті нещасного випадку, не пов'язаного з виконанням
обов'язків військової служби (службових обов'язків), або внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням служби, - 30 процентів заробітку годувальника на кожного непрацездатного члена сім'ї.
Стаття 37. Мінімальні розміри пенсій в разі втрати
годувальника

Пенсії в разі втрати годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, не можуть бути нижче розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.


Правда есть сомнения в назначении пенсии вдове, если она трудоспособная. На детей до 18 лет пенсия будет назначена.
Речь идет о переходе вдовой на пенсию мужа (женщина пенсионного возраста). В пенсионном ей сказали, что это возможно, но начисление пенсии будет в размере 40% от ОКЛАДА. Если не ошибаюсь, то сейчас должностной оклад сотрудника составляет примерно 800-1000 грн., а зарплата у сотрудника около 3000 грн. Т.е. согласно вышеуказанной статье, имеется ввиду 40% от примерно 3000 грн. и в пенсионном соответственно не правы ?
 
Последнее редактирование модератором:

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,358
Reaction score
7,629
Речь идет о переходе вдовой на пенсию мужа (женщина пенсионного возраста). В пенсионном ей сказали, что это возможно, но начисление пенсии будет в размере 40% от ОКЛАДА. Если не ошибаюсь, то сейчас должностной оклад сотрудника составляет примерно 800-1000 грн., а зарплата у сотрудника около 3000 грн. Т.е. согласно вышеуказанной статье, имеется ввиду 40% от примерно 3000 грн. и в пенсионном соответственно не правы ?
Еще раз.... "40 процентів ЗАРОБІТКУ "годувальника". В законе ведь не говорится от должностного оклада. Правда ПФ как-то странно берет проценты 40% от денежных сумм "заслуженных покойников". А про 30% "обычных" что-то и вообще не вспомнили.
 
Последнее редактирование:

Богдан777

рядовой
Регистрация
7 Июл 2012
Сообщения
3
Reaction score
0
Еще раз.... "40 процентів ЗАРОБІТКУ "годувальника". В законе ведь не говорится от должностного оклада. Правда ПФ как-то странно берет проценты 40% от денежных сумм "заслуженных покойников". А про 30% "обычных" что-то и вообще не вспомнили.
Большое спасибо за ответ, будем разбираться дальше.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху