Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Помогите составить Касаційну скаргу ВГС

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Kalina7979

рядовой
Симпатии
1
Уважаемые знатоки,помогите Мне составить Касаційну скаргу у Вищій Господарський суд між ФОП и ФОП - может у кого есть образец Жалобы поделитесь пожалуйста...))))):)
Заранее спасибо...!!!!!

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Уважаемые знатоки,помогите Мне составить Касаційну скаргу у Вищій Господарський суд між ФОП и ФОП - может у кого есть образец Жалобы поделитесь пожалуйста...))))):)
Заранее спасибо...!!!!!
Сорри, конечно, а вы что, все возможности, кроме нашего форума исчерпали?

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
26,249
кого есть образец Жалобы поделитесь пожалуйста..
и это будущие юристы в системе МВД... ну и как вы предлагаете дать вам ОБРАЗЕЦ касации? Все зависит от предыдущих решений....

Kalina7979

рядовой
Симпатии
1
Пример

До Рівненського апеляційного господарського суду
------------------------------------------------------------------------------
33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59,
на рішення господарського суду
Вінницької області від 28 квітня 2015 року,

А П Е Л Я Ц І Й Н А С К А Р Г А
------------------------------------------------------

Рішенням господарського суду Вінницької області від 28 квітня 2015 року позов фізичної особи – підприємця Пупкина Ивана Ивановича задоволено частково. Стягнуто з мене на користь ФОП Пупкина І.І. 126 500,00 грн. боргу, 24 599,91 грн. пені, 5 999,22 грн. 3% річних, 19 101,50 грн. індексу інфляції та судові витрати.

Рішення мотивовано тим, що я як орендар не виконала зобов’язання щодо повної і своєчасної оплати за орендоване приміщення за період з 01 серпня 20012 року по 15 липня 2013 року згідно п.4.2 договору оренди № 777 від 14 жовтня 2012 року.

Рішення суду підлягає скасуванню з наступних підстав:

1. Порушено норми матеріального права.
Не застосовано ч.1 ст.614 та ч.6 ст.762 ЦК України, які підлягають застосуванню.

Так,
згідно ч.1 ст.614 ЦК України особа, яка порушила зобов'язання, несе відповідальність за наявності її вини.
ч.6 ст.762 ЦК України передбачено, що наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає.

У зв’язку з цим
у п.12 договору оренди № 777 від 14 жовтня 2012 року міститься посилання на свідоцтво про сплату єдиного податку № 775802 01.12.11 на ім’я Піпкина І.І, Зі змісту цього свідоцтва видно, що орендодавець здійснює підприємницьку діяльність - здавання в оренду власної нерухомості - авто мийки.

Також, пунктом 6.3 договору на орендодавця покладено обов’язок «забезпечити безперебійне постачання електроенергії та води для забезпечення ведення господарської діяльності орендаря».

Втім ФОП Пупкина І.І. свої зобов’язання як орендодавця по забезпеченню безперебійного постачання електроенергії та води для забезпечення ведення моєї господарської діяльності як орендаря впродовж усього часу дії договору оренди не виконував.
Відсутність забезпечення постачання електроенергії і води підтверджується--------------.

Через невиконання орендодавцем своїх зобов’язань я не могла використовувати орендоване майно за цільовим призначенням як авто мийку.
Ця обставина звільняє мене від оплати за орендоване майно та від сплати пені, індексу інфляції і 3% річних за прострочення орендної плати.

Отже, суд залишив поза увагою те, що я не могла використовувати орендоване майно через обставини за які я не відповідаю. У зв’язку з цим - не врахував відсутність моєї вини у порушенні зобов’язань, не застосував ч.1 ст.614 та ч.6 ст.762 ЦК України, які підлягають застосуванню і помилково дійшов висновку про стягнення з мене на користь позивача 126 500,00 грн. боргу, 24 599,91 грн. пені, 5 999,22 грн. 3%річних, 19 101,50 грн. індексу інфляції.

2.Порушено норми процесуального права, які призвели до неправильного вирішення справи.

Допущено порушень п.1 ч.1 ст.77 ГПК України.
Даною нормою на суд покладений обов’язок відкласти розгляд справи у зв’язку з нез'явленням в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу.
Попри це розгляд справи відбувся за моєю відсутністю. З огляду на це я не мала можливості висловити свою правову позицію та надати докази на підтвердження неможливості використання орендованого приміщення і звільнення мене у зв’язку з цим від орендної плати.

З огляду на викладене оскаржуване рішення підлягає скасуванню з ухваленням нового рішення.

Відповідно до п.2 ст.103, 104 ГПК України,

П Р О Ш У:

Скасувати повністю рішення господарського суду Вінницької області від 28 квітня 2015 року.

Прийняти нове рішення, яким у позові фізичної особи – підприємця Пупкина Івана Івановича відмовити повністю.

Додаток:

квитанція про відправку відповідачеві копії апеляційної скарги,
пл. доручення про сплату 881,00 грн. держмита,
копія свідоцтва про сплату єдиного податку № 000002 01.12.11 на ім’я Пупкина І.І.,
копії документів про відсутність забезпечення постачання електроенергії і води,
заяви від 31 січня 2015 року про відновлення строку на подання апеляційної скарги з додатком,

на арк.
------------------------------------------------

31 січня 2015 року

Извините ФИП и числа были изменины...!!!!!

Рішення рівненського апеляційного господарського суду

Пояснюючи причини подання апеляційної скарги після закінчення встановленого строку,скаржника Пупкина В. С. посилається на перебування на лікарнні у період з 5 серпня по 1 вересня 2011 року у звязку з травмою ноги і на підтвердженя цих обставин надає суду довідку з лікарні №77 м.Киева.Суд звертає увагу ,що довідка лікарні не містить інформаціі про рівень тяжкості травми,а також не містить інформації про перебуванні на лікуванні в режимі стаціонар.
Наявність або відсутність підстав для задоволення клопотання про відновлення пропущеного сроку на подання апеляційної скарги визнається судом за правилами ч.1 ст53. ГПК України и т.д и т.п. ...!!!!!!
Апеляційний господарський суд не визнає поважною наведеній в заяві причину пропуску для подачі апеляйної скарги та відмовляє в задоволені заявного клопотання про відновлення цього сроку без розгляду колегії суддів.
Керуючись ст.93 Господарського процесуального кодексу України./U]

---------- Добавлено в 08:19 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 08:18 ----------

Урядник ,в общем то ДА...((((((

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
26,249
Апеляційний господарський суд не визнає поважною наведеній в заяві причину
ХА-ХА - паУза, 3 раза......

У меня суд не признал уважительной не явку ответчика по причине того что он находился в СИЗО.... Судья сказала - обязан являться и получать почту..... А тут нога какая-то...

Kalina7979

рядовой
Симпатии
1
Сергей, приятно общаться когда у человека есть чувство юмора,но в данной ситуации Ваш сарказм мне не поможет,но зато поднял настроение,Спасибо...))))

Вы лучше посоветуйте или подкиньте идею,как выйти из данной ситуации,Я просто в этом новичок:D без опыта ,хочу разобраться на будущие и знать...!!!!

avrora

рядовой
Симпатии
0
Допоможіть скласти скаргу до Апеляційного суду області на бездіяльність районного суду щодо " Несвоєчасну відповідь на подану заяву до слідчого судді". Якщо у когось є зразки скарг або ссилки,то скиньте будьласка....... ДЯКУЮ.;)

han

младший лейтенант
Симпатии
215
Допоможіть скласти скаргу до Апеляційного суду області на бездіяльність районного суду щодо " Несвоєчасну відповідь на подану заяву до слідчого судді". Якщо у когось є зразки скарг або ссилки,то скиньте будьласка....... ДЯКУЮ.;)
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Симпатии
7,576
Допоможіть скласти скаргу до Апеляційного суду області на бездіяльність районного суду "
Так это исключительно парафия прокурора или стороны проваждення =-O

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху