Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Поновитися в ОВС України після звільнення !!!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Милиция

младший сержант
Reaction score
0
Добрий вечір ! Підкажіть будь ласка, як правильно поступить в даній ситуації: брат звільнився з ОВС України за станом здоров`я ( ще не пройшов рік з моменту звільнення ), тепер хоче спробувати поновитися в ОВС України, але кажуть, що це можливо лише через Суд і то, якщо не пройшов ще 1 рік з моменту звільнення, чи це не так ?! Брат через Суд не хоче поновлюватись, каже, що таким чином йому всеодно працювати не дадуть ! Підкажіть будь ласка, як краще це зробити, з чого почати: підійти до нач. відділу кадрів чи відразу піти на прийом до нач. УМВС в області чи можливо треба їхати на прийом до Міністра ВСУ ?! Дуже вдячна за відповіді !!!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
брат звільнився з ОВС України за станом здоров`я ( ще не пройшов рік з моменту звільнення )
І з якими діагнозами звільнявся?

В принципі, вірогідність нового прийняття на службу (а не поновлення) є, але ду-у-у-у-уже мізерна. І то - якщо є серйозні тяги в міністерстві.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,904
І з якими діагнозами звільнявся?

В принципі, вірогідність нового прийняття на службу (а не поновлення) є, але ду-у-у-у-уже мізерна. І то - якщо є серйозні тяги в міністерстві.
mss, від цього користувача вже були теми з подібними запитаннями і чомусь подібні теми продовжують з'являтися на форумі з певною періодичністю. Так що я б не звертав особливої уваги на теми від користувача Милиция

Милиция, если ещё раз создадите похожую тему - потом не обижайтесь :Beautiful (15):

Тема закрыта.

• Like
Reactions: mss
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху