Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Пособие на оздоровление

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Федор

старшина
Симпатии
14
Мой коллега написал в МВД письмо по поводу того, что ему не выплатили пособие на оздоровление за 2008 год.
Ему прислали такой ответ:

Департаментом фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку МВС України за дорученням розглянуто Ваше звернення стосовно виплати матеріальної допомоги за 2008 рік.
Повідомляємо, що з січня 2008 року відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року №1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу" та наказу МВС України від 31.12.2007 № 499 ''Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ" надано право керівникам органів, в межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, надавати особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ матеріальну допомогу для вирішення соціально - побутових питань та допомогу для оздоровлення при щорічній відпустці в розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення.
Згідно з пунктом 2.16.5. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, яка затверджена наказом МВС від 31.12.2007 №499, фактичні витрати на матеріальну допомогу, відповідно до вимог бюджетного законодавства, повинні проводитись тільки в межах затвердженого кошторисом фонду грошового забезпечення.
Крім того, статтею 4 Бюджетного кодексу України визначено, що при здійсненні бюджетного процесу в Україні положення нормативно-правових актів застосовуються лише в частині, в якій вони не суперечать положенням Конституції України, цього Кодексу та Закону України "Про Державний бюджет України", а пункти 5 та 6 статті 51 зобов'язують розпорядників коштів проводити видатки лише в межах виділених асигнувань.
Ураховуючи те, що фонд оплати праці для МВС було забезпечено у 2008 році лише на 50 відсотків від нормативної потреби, а у 2009 забезпечений на 57 відсотків за таких умов керівники підрозділів змушені обмежувати зазначені виплати.

сейчас он планирует написать повторное письмо.
Просьба ко всем, прочитайте и если кто то может посоветовать, то как и что можно написать в повторном письме, все ли ему правильно ответили.
Я думаю, что многие у меня на работе также будут писать в МВД по этому вопросу.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Где-то ЭТА тема уже обсуждалась... :-[
Хотя... "отпускные" вообще "резали" редко... Обычно "материалку" просто не выдавали.. :(

Федор

старшина
Симпатии
14
периодически эта тема появляется. интересует возможность
дать ответ на это письмо в свете последних изменений.
К сожалению, пошла мода на "вырезание" отпускных

halik

полковник
Симпатии
584
Эта мода никогда не прекращалась, я в своё время получал только оклад.

Ничего Вы своими письмами не решите ПКМ 1294 написана таким образом, что не подкопаешся, это не обязательный вид платежей. Получат только те кто "підлизує до рипіння" или где есть деньги.

Федор

старшина
Симпатии
14
Пробовать можна и нужно,
если выделели деньги только на 57%
то почему не выплачивают хотя бы их.
Сейчас пробуем написать массово в Киев.
Возможно это, что то сдвинет с места.

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
halik написал(а):

Ничего Вы своими письмами не решите ПКМ 1294 написана таким образом, что не подкопаешся, это не обязательный вид платежей. Получат только те кто "підлизує до рипіння" или где есть деньги.
Якщо я не помиляюсь, то в пункті 3 Постанови КМ №1294 вказано "надавати особам рядового і начальницького складу допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення". Терміну не надавати там немає ;)

SW

генерал-майор
Симпатии
2,452
отец Федор написал(а):
если выделели деньги только на 57%
то почему не выплачивают хотя бы их.
Выплачивают 57% л/с. :D

Programment

полковник
Симпатии
291
"надавати особам рядового і начальницького складу допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення"
"не перевищує" ... НОЛЬ никогда ничего не перевищує (за исключением отрицательных величин) !, так что усё по закону..

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Programment написал(а):
"надавати особам рядового і начальницького складу допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення"
"не перевищує" ... НОЛЬ никогда ничего не перевищує (за исключением отрицательных величин) !, так что усё по закону..
Цікаво, а як Ви сформулюєте, надати допомогу на оздоровлення 0 (нуль) %, або 0 (нуль) гривень 00 копійок :-[

B

Bodya

Guest
отец Федор написал(а):
Згідно з пунктом 2.16.5. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, яка затверджена наказом МВС від 31.12.2007 №499, фактичні витрати на матеріальну допомогу, відповідно до вимог бюджетного законодавства, повинні проводитись тільки в межах затвердженого кошторисом фонду грошового забезпечення.
Написано четко и однозначно. Никто 499 не отменял.
Если в смете на отпускные "0" значит ноль.
Сам ни разу не получал "отпускные".
Возможно есть яДЕя, а не блаблабла, давайте обсудим.

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Bodya написал(а):
отец Федор написал(а):
Написано четко и однозначно. Никто 499 не отменял.
Если в смете на отпускные "0" значит ноль.
Сам ни разу не получал "отпускные".
Возможно есть яДЕя, а не блаблабла, давайте обсудим.
Ну по-перше потрібно визначитись, який нормативний акт вищий, наказ МВС України, чи Постанова Уряду!!!
По-друге в Постанові Кабінету Міністрів України в п.5.3. вказано "надавати військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення". Де вказано, що не надавати.
Ну а по-третє, потрібно вказати куди ці кошти будуть витрачені: на оплату путівки, на оплату послуг на оздоровлення, на оплату ліків і т.д.

І як в такому разі фінвідділ буде мотивувати відмову у наданні цієї законної допомоги на оздоровлення.

B

Bodya

Guest
Есть еще и ст. 51 Бюджетного кодекса.
розпорядники коштів Державного бюджету України одержують бюджетні асигнування, що є підставою для затвердження кошторисів. Кошторис є основним плановим документом бюджетної установи, який надає повноваження щодо отримання доходів і здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання бюджетною установою своїх функцій та досягнення цілей, визначених на бюджетний період відповідно до бюджетних призначень.
Т.е. что может сделать начальник горрайлиноргана если по смете "0"
я ві ссілаетесь на абзац 3 п. 5 Постанові.
Взгляните на сам п.5
5. Надати право керівникам державних органів у межах
асигнувань, що виділяються на їх утримання
:
Во-первых - это право кервника, а не обязанность :D
Второе, все теже межі асигнуваннь.

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Bodya дайте тоді відповідь щодо отримання фінвідділами премій по закінченню календарного року із формулюванням "за економію бюджетних коштів" *by*
P.S. І витрачати бюджетні кошти в рамках виділених асигнувань можна на ремонт і обслуговування автомобільної на іншої техніки, придбання пального для них, ремонти в кабінетах та ще на інші потреби керівництва, тому що навряд чи в першу чергу обслуговується автомобіль ППСМ або ремонт робиться в кабінеті слідчого, то чому ці кошти не можуть бути спрямовані на надання допомоги на оздоровлення, тим більше, що я впевнений, її хтось (наближенні) отримують і в повному обсязі.

B

Bodya

Guest
ЦеМент написал(а):
Bodya дайте тоді відповідь щодо отримання фінвідділами премій по закінченню календарного року із формулюванням "за економію бюджетних коштів" *by*
P.S. І витрачати бюджетні кошти в рамках виділених асигнувань можна на ремонт і обслуговування автомобільної на іншої техніки, придбання пального для них, ремонти в кабінетах та ще на інші потреби керівництва, тому що навряд чи в першу чергу обслуговується автомобіль ППСМ або ремонт робиться в кабінеті слідчого, то чому ці кошти не можуть бути спрямовані на надання допомоги на оздоровлення, тим більше, що я впевнений, її хтось (наближенні) отримують і в повному обсязі.
Вопрос не по теме и не по адресу.
Но все же отвечу наличие "економии средств", возможно если начальник органа не контролирует бухгалтерию
А средства нельзя "перенапралять", поскольку на каждую статью расходов выделяется конкретное финансирование и за нарушение бюджетного законодательства - турма, платежи еще проходят и через казначейство, где также отслеживается их назначение. Есть еще и КРУ и т.д.
Не знаю откуда Вы, но зайдите в бухгалтерию и возьмите смету, и посмотрите сколько средств выделяется на командировки, отпуска, ремонт автомобилей, кабинетов .... :D
Единственное откуда можна "взять" :D средства - это спецсчет.
Но и его кто должен "пополнять".

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Такі спеціалісти як ви Bodya ніколи не отримували і не отримують будь-яку фінансову допомогу, тому що вам тикнули папірець в якому написано немає, ви і повірили, а за рахунок таких як ви і економиться фонд заробітної плати.
Який ви юрист я теж не знаю, але для вас скажу, що нормативні акти Уряду вищі за відомчі (в тому числі накази МВС України).

B

Bodya

Guest
ЦеМент написал(а):
такі спеціалісти як ви Bodya ніколи не отримували і не отримують будь-яку фінансову допомогу, тому що вам тикнули папірець в якому написано немає, ви і повірили, а за рахунок таких як ви і економиться фонд заробітної плати
:D :D :D
Я писал "Возможно есть яДЕя, а не блаблабла, давайте обсудим."
Я Вам конкретно указал на несостоятельность Ваших посылок на НПА.
я пошли аргументы типа "такі спеціалісти ", "за рахунок таких як ви і економиться фонд заробітної плати"
просто улыбают. :D :p
Предложите, что-нибудь по сути. ябо я не вижу своей вины в том, что Вам не выплачивают отпускные. :D
я что Вы подразумеваете под словом "папірець", Постанову КМУ или кошторис МВС? :D
Честно, как малое дитя. Есть Закон (ПКМУ), что дальше?

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Я вам надав відповіді і аргументи, згідно яких повинні здійснюватись виплати...
Є нормативний акт, який призупиняє дію Постанови КМУ або скасовує її??? НЕМАЄ. То в чому справа?!!!

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
25,663
ЦеМентик! Менты люди второго сорта. На иерархической лестнице Закона стоят НяЖЕ уборщицы вокзального туалета. Могу дать решение суда по этому поводу.

Что касаемо 57% фонда оплаты. Вот берем начальника, его замов, приближенных. В сумме они получают ФЗП (фонд зарплаты) ну пусть 30% от обще райотделского. Но их оклады (+ другие обязательные при расчете) образуют как раз 57% от фонда на оздоровление. Таким образом 5 человек личного состава РОВД получают эти 57% мат.помощи на оздоровление как самые больные (на голову), а на остальных фонда нет. Так понятнее?

B

Bodya

Guest
ЦеМент написал(а):
Є нормативний акт, який призупиняє дію Постанови КМУ або скасовує її??? НЕМАЄ. То в чому справа?!!!
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААа [:-}
Вы читать умеете?
Цитированная Вами Постанова КМУ
ПУКНКТ 5. Надати право керівникам державних органів у межах

Постанову не надо зупиняти, в ней четко и однозначно указано, блин как объяснит?
Тот мужик шо руководит Вашей работой может выплатить, а может не дать деньги на отпуск. я в том "папірці" :D, который называется Постановой КМУ, если нет денежек, не дало государство (значение этого слова уж найдите сами) то дядька, который руководит Вашей работой не сможит их дать.
Так понятно? :D

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
В тому то і справа, що ніхто не хоче добиватись своїх прав, так спокійніше... як страус голову в пісок, аби тебе не чіпали.
Якщо, в цілому, по Міністерству є особи які отримують кошти на оздоровлення до чергової відпустки, то чому її не має права отримати будь-який інший міліціонер, який працює в маленькому райвідділі? Тільки із-за того, що такий кошторис, а хто його складав?
Це питання не повинно цікавити працівника який йде у відпустку, він повинен отримати кошти на оздоровлення, які згідно до п.5.3. не повинні перевищувати межі грошового утримання за місяць. І для того щоб їх отримати, потрібно (в наш час) за них боротись, подавати рапорти, вимагати письмової відповіді в разі відмови, звертатись до суду і т.д.
Під лежачий камінь вода не тече.

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Bodya написал(а):
ЦеМент написал(а):
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААа [:-}
Вы читать умеете?
Цитированная Вами Постанова КМУ
ПУКНКТ 5. Надати право керівникам державних органів у межах

Постанову не надо зупиняти, в ней четко и однозначно указано, блин как объяснит?
Тот мужик шо руководит Вашей работой может выплатить, а может не дать деньги на отпуск. я в том "папірці" :D, который называется Постановой КМУ, если нет денежек, не дало государство (значение этого слова уж найдите сами) то дядька, который руководит Вашей работой не сможит их дать.
Так понятно? :D
Bodya у вас кнопка на клавіатурі заїла, почитайте уважніше пункт 5.2. чи може вам і 10% не платять?

B

Bodya

Guest
ЦеМент написал(а):
В тому то і справа, що ніхто не хоче добиватись своїх прав, так спокійніше... як страус голову в пісок, аби тебе не чіпали.
Якщо, в цілому, по Міністерству є особи які отримують кошти на оздоровлення до чергової відпустки, то чому її не має права отримати будь-який інший міліціонер, який працює в маленькому райвідділі? Тільки із-за того, що такий кошторис, а хто його складав?
Це питання не повинно цікавити працівника який йде у відпустку, він повинен отримати кошти на оздоровлення, які згідно до п.5.3. не повинні перевищувати межі грошового утримання за місяць. І для того щоб їх отримати, потрібно (в наш час) за них боротись, подавати рапорти, вимагати письмової відповіді в разі відмови, звертатись до суду і т.д.
Під лежачий камінь вода не тече.
:D :D :D :D
До якого суду? Ви там хоч раз були?
Уже и Петренко Вам объяснял, и на решения судов ссылался (с ним я согласен, что НПА регламентирующие деятельность МВД, просто феодальные, но как раз они ни кем не отменены.).
Вы или не можете понять о чем речь или не хотите. Где в постанове написано что данная выплата является обязательной?
В суде представитель ответчика принесет кошторис органу, и туже Постанову КМУ.
Где написано про границы ассигнований и сошлется на то что денег нет, что данная выплата не является обязательной и их действия правомерны.
я решение суда будет однозначным. Просто выглядеть идиотом в суде мало у кого есть желание.
Для начала нужно отменить постанову КМУ. Если уж на то пошло.

DIRECTOR

/на доске почёта/
Симпатии
326
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Bodya написал(а):
дядька, который руководит
может только отнять....

вот раньше дядька - начальник УВД или его зам. подписывая рапорт на отпуск еще и сам напоминал: где рапорт на помощь?,лично мне и неоднократно...и ,представьте, выплачивали...и никто из горла не вырывал,то,что положено по закону...
а сейчас - и времена поменялись...и сами дядьки уже далеко не те ;)
а судиться с руководством - себе дороже,не надо тут нести пургу - выиграешь у начальника суд - так он тебя после отпуска так раскатает,что и зарплату будешь на гражданке получать,и на пенсию уйдешь по минималке,если дадут доработать...вы как инопланетяне рассуждаете - опуститесь на землю,ответ один :не устраивает - вот Бог,а вот порог

B

Bodya

Guest
ЦеМент написал(а):
Bodya у вас кнопка на клавіатурі заїла, почитайте уважніше пункт 5.2. чи може вам і 10% не платять?
Та то я сосмеху от Ваших постов на клавиатуру упал. :D
я причем тут п. 5.2.. Вы тему читали?
Да хоть абзац 1 п.5
Тут не надо высшего образования чтобы понять, что все подпункты пункта 5 относяться к п. 5 (Блин 3 класс школы). 8)
Не надо выдергивать из НПА то, что Вам нравиться, а то Вы так прийдете к ТРУДАМ В.я. ЛЕНяНА "О разгоне протонов в адронном коллайдере".

B

Bodya

Guest
DIRECTOR написал(а):
может только отнять....

вот раньше дядька - начальник УВД или его зам. подписывая рапорт на отпуск еще и сам напоминал: где рапорт на помощь?,лично мне и неоднократно...и ,представьте, выплачивали...и никто из горла не вырывал,то,что положено по закону...
а сейчас - и времена поменялись...и сами дядьки уже далеко не те ;)
а судиться с руководством - себе дороже,не надо тут нести пургу - выиграешь у начальника суд - так он тебя после отпуска так раскатает,что и зарплату будешь на гражданке получать,и на пенсию уйдешь по минималке,если дадут доработать...вы как инопланетяне рассуждаете - опуститесь на землю,ответ один :не устраивает - вот Бог,а вот порог
Времена меняються.
Скорее всего в министерстве и руководители УМВД получают отпускные.
Но если МВД н отпусные выделено (гипотетически) 100 грн., 10*7 -министерство, +10*3 УМВД. УсЁ.
А в суд можно было бы и обратиться, еслибы основания были.
Напомню, что кроме наличия ассигнований есть еще и что это право руководителей.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
и как вы только живете? :(
у нас - "материалку" дают, но только по серьезным причинам и со скрипом в общем... Но "отпускные" зажимать - это у нас мягко говоря, просто бы не поняли... :-X
хотя вот родственник служит в ВСУ - их вроде заставляют писать какие-то бамаги, что они типа не хотят получать отпускные... :eek:

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
25,663
уже говорено не раз - ВВ - не менты, точнее не совсем менты а скроее военные. На вас распространяется и другой ППС, и другие ЗУ - общий только Пенсионный (2262) и немножко "О милиции". ябо (возвращаясь к нашим баранам в который раз) - стоять на барикадах между властью и народом скорее будут ВВ, а не милиция. "Милиция с народом!"

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
стоять на барикадах между властью и народом скорее будут ВВ, а не милиция.
Причем тут ППС, Закон и тем более - баррикады? просто нас не обманывают, так как вас - механизм-то насчта этих выплат совершенно одинаковый?
"Милиция с народом!"
янтересно - а с кем милицейские начальники, которые подчиненным "отпускные" рубають? *by*

ЦеМент

старший сержант
Симпатии
0
Я коли читаю ваші доводи, то завжди даюся диву, ви взагалі коли-небудь себе відстоювали. Всі ваші доводи зводяться до одного "НЕЗЯ" і крапка. Я на відміну від вас, за час своєї служби встиг і з начальником РВ посудитись і виграти справу в такому безнадійному з вашої точки зору суді і повернути невиплачені мені кошти.
А для великих юристів я не просто так привів посилання на п.5.2. Постанови КМУ № 1294 в якому дослівно сказано "Здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого вкладу в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення"
Теж саме стосується і п.5.3. "Надавати військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), особам рядового і начальницького складу матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при щорічній основній відпустці у розмірі, (хочу звернути особливу увагу) що не перевищує їх місячного грошового забезпечення. Тобто не два, не три грошових утримання, а саме не більше одного, але погоджуюсь із тим, що воно може бути менше.
Сама процедура, як це здійснити я описав вище. Хто хоче отримати відпускні, той це буде робити, хто хоче продовжувати тихо служити той і прапор йому в руки, тому що проблеми американських індіанців - це проблеми тільки американських індіанців.

B

Bodya

Guest
Якщо це запитання до мене, то я тільки цитував норми ПКМУ без припущеннь і марення.
Доводи мої зводяться до вміння читати, насамперед, і розуміти, що написано.
Тлумачити норми ПКМУ я вже втомився.
Якщо у Вас дійсно є рішення суду з цього питанн викладіть його, будь ласка, тут або зкиньте в особисті повідомленн. Із задоволенням почитаю.
Хоча, (без образ) мені здається що не має у Вас ніякого рішення :D

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху