Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Постмайданная жизнь в Галичине и других западных регионах Украины

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Активіста ОУН та воїна АТО звільнили від звинувачень у тероризмі у Львівському апеляційному суді
Середа, 6 лютого 2019, 22:19
Бійця АТО суд звільнив від звинувачень у «спробі повалення конституційного ладу».


Хлопця-добровольця, який два роки тому був зі стріляниною (з боку СБУ) затриманий за звинувачення у тероризмі та спробі «повалення державного ладу», звільнили з-під варти. Тоді, у 2016, 19-річного Романа Парамущака з друзями затримали одразу за три статті ККУ – вже згадану спробу повалення конституційного ладу, незаконне зберігання зброї та тероризм. Натомість, терористичних актів вони не здійснювали та не планували – докази слідство сформувало на базі переписок, які не були оприлюднені.

Більше того, під час затримання іншого хлопця поранили бійці СБУ, а потім посадили в СІЗО, що унеможливило його реабілітацію. Втім, пізніше його відпустили – залишивши на лаві підсудних одного Романа.

Проте, через майже 3 роки епопея закінчилася. Хлопця оправдали, і тепер він збирається написати власну книжку – про АТО і про період у СІЗО, а також відправитися з коханою у подорож.

https://varta.com.ua/news/lviv/1204082

приговор 1 инстанции

Обвинувачений ОСОБА_10 у період квітня-травня 2015 року у м. Львові всупереч порядку створення та функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування України, вступив у злочинну змову із невстановленими слідством особами про вчинення дій з метою насильницького захоплення державної влади, шляхом партизанського руху.

У грудні 2015року ОСОБА_10 склав поетапний план злочинних дій, спрямованих на захоплення державної влади, де описав рекомендації щодо реалізації співучасниками злочину покладених завдань. Згідно таких рекомендацій учасники змови повинні були сформувати так звані «осередки», підшукати учасників та забезпечити їх зброєю і матеріальними ресурсами. Після створення боєздатної злочинної групи, баз для переховування та достатньої кількості вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, запасів їжі, одягу тощо, заплановано перейти до насильницького захоплення державної влади з використанням вогнепальної зброї, вибухових пристроїв, на рівні районних центрів Львівської області, розташованих у лісистій місцевості у містах Турка, Старий Самбір і Сколе. При цьому ОСОБА_10 взяв на себе функції організатора та керівника даного злочину .Невстановленій слідством особі ОСОБА_10 дав вказівку зібрати через компютерну мережу Інтернет інформацію про розташування об»єктів, де можна злочинним шляхом відібрати вогнепальну зброю, при цьому всі отримані відомості у подальшому заносив на електронну карту. Також ОСОБА_10 здійснював моніторинг залізничних тунелів Львівської залізниці та прикордонних застав, постів на території гірських районів Львівської області з метою встановлення порядку здійснення їх охорони для подальшого використання цих відомостей в злочинних цілях.

Крім цього, ОСОБА_10 у 2015-2106 рр при невстановлених обставинах придбав без передбаченого законом дозволу вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини і пристрої, а саме :пістолет моделі «ПМ» № ГИ2608, пістолет моделі «ПСШ 790» №КО006549, дві одиниці саморобної атипової вогнепальної гладкоствольної зброї, пістолет «STALKER-917-S» калібру 9 мм. ;вісімдесят патронів кал. 7,62 мм. , пятдесят один патрон калібру 7,62 мм. ;шістсот вісімдесят пять патронів калібру 5,45 мм. ;сорок сім патронів з маркувальними позначеннями «S&B-5,56x45-14», сорок вісім патронів калібру 9 мм. до пістолета ПМ ;один патрон із маркувальним позначенням «270-04», десять пістолетних патронів калібру 9 Р.А. з маркувальними позначеннями «Сова П 9mm»; два підривачі УЗРГМ-2, три підривачі УЗРГМ, два підривачі УДЗ; один запал до підривача УЗРГМ; один запал до реактивної кумулятивної гранати; чотири корпуси до гранат із вибуховою речовиною; три електродетонатори; запалювальну трубку; безкорпусну ручну гранату; дві тротилової шашки масою 400 гр. , одну тротилову шашку масою 200 гр; вибухову речовину-порох масою 300 гр. ;РПГ-26;два постріли ПГ-7м із двигунами; пускову установку до ручного протитанкового гранатомета (РПГ-7), які є боєприпасами ,придатними для стрільби, та які ОСОБА_10 переніс без передбаченого законом дозволу до свого місця проживання у м.Львові, на АДРЕСА_1, де останні зберігав.

Крім цього, у травні червні 2016 року, ОСОБА_10без передбаченого законом дозволу передав на зберігання раніше незаконно придбану вогнепальну зброю, боєприпаси до неї, вибухові речовини :

-ОСОБА_11- самозарядний пістолет, 270 набоїв до автомата Калашникова; два набої до військової нарізної вогнепальної зброї ;чотири запали типу УДЗ, які є складовою частиною гранат РГН та РГО; два запали типу УЗРМ, які є складовою частиною гранат Ф-1, РГД-5, РГ-42;-заряд вибухової речовини (тротилу) наступальних осколкових гранат РГД-5; два корпуси із зарядом вибухової речовини наступальних осколкових ручних гранат РГД-5; два корпуси із зарядом вибухової речовини А-1Х-1 флегматизований гексоген осколкової ручної гранати РГО.

-ОСОБА_3 - пістолет, перероблений саморобним способом із сигнального пістолета калібру 26,5 мм., який є гладкоствольною вогнепальною зброєю і придатний до стрільби.

-невстановленим особам : автомат Калашникова ; пістолет «STALKER 917-S»; 600 патронів калібру 5,45 мм.; 5 тротилових шашок по 200 гр.;три запали типу УЗРМ-2; один запал типу УЗРМ; пять запалів типу УДЗ; два корпуси із зарядом вибухової речовини (тротилу) наступальних осколкових гранат РГД-5; два корпуси із зарядом вибухової речовини (тротилу) оборонних осколкових гранат Ф-1; пять корпусів із зарядом вибухової речовини (А-1Х-1 флегматизований гексоген) осколкових ручних гранат РГН.

При конструктивному поєднанні вищевказаних запалів та корпусів отримуються повністю споряджені та готові до використання девять гранат,які відносяться до бойових припасів.; два електродетонатори, які є засобами ініціювання підриву вибухової речовини; сумішеву бризантну вибухову речовину на основі гексогену, порошкоподібного алюмінію та барвника ; пістолет , який є вогнепальною нарізною зброєю ; 13 набоїв калібру 9х18 мм., які є боєприпасами до бойової вогнепальної нарізної зброї і придатні до стрільби.

ОСОБА_10, ОСОБА_11 та невстановлена особа за попередньою змовою між собою 12 червня 2016 року перенесли без передбаченого законом дозволу на гору Ключ поблизу с. Нижнє Синьовидне Сколівського району Львівської області раніше незаконно придбану гранату РГД-5 із запалом, яка є боєприпасом та придатна до вибуху, яку зберігали у спеціально обладнаному ними тайнику.

ОСОБА_3 при невстановлених обставинах, діючи за попередньою змовою з ОСОБА_10, придбав в останнього без передбаченого законом дозволу наступну вогнепальну зброю: перероблений саморобним способом пістолет, який є вогнепальною зброєю і придатний до стрільби; саморобний пристрій, який є атиповою гладкоствольною вогнепальною зброєю і придатний до стрільби. В подальшому ОСОБА_3 вказану вогнепальну зброю переніс до свого місця проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_10 ( вул.Дороша), буд. 96, де останню без передбаченого законом дозволу зберігав .

Крім цього, ОСОБА_3 незаконно придбав та переніс сумішеві вибухові речовини та патрон кал. 7,62х39 мм., який є боєприпасом і придатний до стрільби , до місця свого проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_10 (вул .Дороша), буд. 96, де останні без передбаченого законом дозволу зберігав .

Крім цього, ОСОБА_11 у травні червні 2016 року в м.Львові, діючи за попередньою змовою з ОСОБА_10, придбав в останнього без передбаченого законом дозволу бойові припаси, вибухові речовини та пристрої, а саме самозарядний пістолет; 270 набоїв до автомата Калашникова та два набої калібру 7,62х39 мм., які є боєприпасами ;чотири запали типу УДЗ,що є складовою частиною гранат РГН та РГО; два запали типу УЗРМ і УЗРГМ-2, які належать до бойових припасів;два корпуси ручної гранати РГД-5 із зарядом вибухової речовини (тротилу), які є боєприсами; два корпуси наступальної осколкової ручної гранати РГН із зарядом вибухової речовини ; один корпус оборонної осколкової ручної гранати РГО із зарядом вибухової речовини (А-1Х-1 флегматизований гексоген). В подальшому, ОСОБА_11 вказані вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини та пристрої переніс до свого місця проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_11, де останні без передбаченого законом дозволу зберігав . 07.08.2016 р. ОСОБА_11 без передбаченого законом дозволу переніс у власному рюкзаку до підїзду будинку №6 на вул. Величковського у м. Львові самозарядний пістолет,, чотири запали типу УДЗ, два запали типу УЗРМ і УЗРГМ-2, два корпуси ручної гранатиРГД-5, два корпуси наступальної осколкової ручної гранати РГН, один корпус оборонної осколкової ручної гранати РГО , які являються вогнепальною зброєю.

Крім цього, 07 серпня 2016 року, приблизно о 02.10 год., на перехресті вулиць ОСОБА_12 та Малинової у м. Дублянах Жовківського району Львівської області, обвинувачений ОСОБА_3 , під час виконання співробітниками Управління СБ України у Львівській області, котра відповідно до ст.1 Закону України «Про Службу Безпеки України» є державним правоохоронним органом, своїх службових обов»язків по його затриманню , отримавши команду не рухатись , з метою ухилення від затримання, здійснив чотири постріли з пістолету моделі «Форт-12РМ» кал. 9 мм. Р.А. № ВІ023494 в сторону працівників УСБУ , внаслідок чого спричинив працівнику СБУ ОСОБА_13 поранення мяких тканин лівої гомілки, яке відноситься до легкого тілесного ушкодження з короткочасним розладом здоровя.

Допитаний в ході судового розгляду ОСОБА_10 вину свою у вчиненні інкримінованих злочинів визнав частково та суду показав, що після повернення із зони АТО, де він брав участь у бойових діях із захисту української держави, він вирішив зайнятись боротьбою із незаконним вивезенням лісу з території України, оскільки ця тема була актуальною і жваво обговорювалась у ЗМІ. Ним дійсно було створено спеціальний діалог у соціальній мережі на цю тему , зокрема він редагував файли, які містять в собі методичні рекомендації іншим учасникам ,які до цього діалогу долучились , а також формулював плани реалізації способів боротьби , які в подальшому надавав для ознайомлення усім учасникам діалогу. Він зберігав на власному ноутбуці файли з відеозаписами виготовлення вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин тощо, цікавився інформацією в соціальній мережі на цю тематику, вивчав карти місцевостей . Він особисто сформував у себе на сторінці папки «Концепція» та «Концепція-2», де зберігав різну інформацію щодо ведення різного роду бойових дій та їх готування за різні періоди історії України, а також щодо виготовлення зброї, вибухових пристроїв. Ним також була зібрана інформація про прикордонні пости, через які могли би переправляти незаконно ліс із України . Ця інформація, на його думку ,могла пригодитись у випадку захоплення таких об»єктів сепаратистами для можливої протидії цьому. До участі в цих діях залучились і інші знайомі хлопці, які є патріотами держави і хотіли долучитись до позитивних змін в ній. Всі разом на горі «Ключ» вони облаштували два тайники ,де були невеликі запаси їжі та граната, без конкретного умислу на їх використання. 30 червня 2016 року вони відмовились від вчинення терористичних актів .Що стосується різних видів вогнепальної зброї , пристроїв та складових до зброї, які були у нього вилучені, то дійсно такі були привезені ним із зони АТО в якості трофеїв. Окрім цього , ОСОБА_10 ствердив, що жодного умислу на повалення державного ладу у нього не було ,у змову з ніким він для цієї мети не вступав, ця тема ним в соцмережах обговорювалась чисто теоретично.

Допитаний в ході судового розгляду ОСОБА_3 вину свою у вчиненні інкримінованих злочинів визнав частково та суду показав, що у 2014-2015 рр брав участь у бойових діях із захисту української держави в зоні АТО, де познайомився із ОСОБА_11, ОСОБА_10 та іншими хлопцями , які мали позивні «Чех», «Велес», «Художник», «Бомбер» та інші. Вони підтримували контакти через соціальні мережі . У червні 2015року ,спілкуючись про незаконний вивіз лісу із держави, вони вирішили залучитись до цієї діяльності, як патріоти своєї держави. І на своїх зібраннях, і в соціальних мережах цікавились принципами ведення партизанської боротьби в різні історичні періоди розвитку держави і в інших державах , виготовленням різних вогнепальних та вибухових пристроїв. У нього особисто була деяка зброя, яку він ,як трофей,привіз із зони АТО . Оскільки мав намір туди повернутись, таку не здавав,а зберігав. Разом із ОСОБА_10 та іншими хлопцями вони дійсно обговорювали тему здійснення вибухів на залізничних коліях для того щоб припинити незаконний вивіз лісу та привернути увагу до цієї проблеми з боку ЗМІ та народних депутатів. Однак, пізніше вирішили таку діяльність не здійснювати. Контактуючи з ОСОБА_10 та іншими особами, він не знав, що їх дії можуть бути спрямовані проти державної влади, у змову з іншими особами для цієї мети він не вступав і такого умислу у нього не було. Що стосується епізоду поранення працівника СБУ вину свою визнав та пояснив, що 07.08.016 р. біля 2 -00 год. йшов у м.Дубляни по своїх особистих справах , які не були жодних чином пов»язані із діяльністю, направленою на вчинення вибухів на залізниці, так як на той час від цього вони вже відмовились .Із собою він мав пістолет марки «Форт» з патронами травматичної дії. Цей пістолет він завжди носив із собою після повернення із зони АТО, з метою самозахисту. Він зауважив ,що за ним рухається якийсь автомобіль, який потім засліпив його фарами . Оскільки не відчував за собою якоїсь вини з тим,щоб його переслідували правоохоронні органи, зробив висновок, що це можуть бути якісь злочинці. Під час бойових дій в зоні АТО у нього була контузія, тому у нього є психологічна неврівноваженість особливо у екстремальних ситуаціях. Він вистрілив ,як йому здалось , вверх, після чого вистрілили в нього. В той момент він не зрозумів, хто його затримує, бо особи були одягнені в цивільному .У заподіянні ушкодження працівнику СБУ розкаюється, направив вибачення йому у письмовому вигляді.

Допитаний у судовому засіданні ОСОБА_11 вину свою у вчиненні злочинів визнав частково та суду показав, що після повернення із зони АТО, де познайомився із ОСОБА_10, ОСОБА_3 та іншими хлопцями , які мали позивні «Чех», «Велес», «Художник», «Бомбер» та іншими, продовжив підтримувати з ними контакти , в тому числі і через соціальні мережі по темі незаконного вивозу лісу. Однак до будь-якої організації ,яка мала б на меті повалення державної влади ,відношення не мав. У нього особисто була деяка зброя, яку він ,як трофей, привіз із зони АТО та її зберігав без відповідного на це дозволу, у чому розкаюється.

У розміщеному в папці «для Бомбера-Тейваса» електронному текстовому файлі «задачі.rtf» передбачено необхідність складення списку можливих учасників змови про вчинення дій з метою насильницького захоплення державної влади у Самбірському і Стрийському районах Львівської області , здійснення підготовки проведення двох акцій для їх перевірки та проведення перевірки шести осіб.

У наявному у цій папці електронному текстовому файлі «Рекомендації.rtf» викладено напрями роботи для осіб з позивними «Бомбер» , «Тейвас» , «Дуня» ,що полягала у підшукуванні кадрів ,їх тренуванні з метою подальшого насильницького захоплення державної влади. У розміщених у папці «для ОСОБА_12» електронних текстових файлах передбачались «задачі господарської секції.rtf» , зокрема, збір та облік припасів зброї, вибухівки, їх пошук через інтернет сайти «райберт, сс.юа, віоліті», облаштування тайників зі зброєю, набоями, вибухівкою, медикаментами, спорядженнями, інструментами та їжею.

У розташованих у папці «для ОСОБА_13» електронних текстових файлах «задачі.rtf» та «рекомендації для фінансової референтури.rtf» передбачено для осіб з позивними «Марк» , «Кривий», «Дуня» обовязок здобуття необхідних для існування організації коштів за допомогою шахрайства , псевдорекету , шопліфтінгу, скриньок збору допомоги на потреби добровольчих батальйонів, участі у замовних мітингах, пограбуваннях.

У розташованих у папці «для Чеха» файлах «Задачі для секції виробництва.rtf» та «рекомендації для секції виробництва» ОСОБА_10 передбачив навчання з володіння навиками виготовлення вибухових речовин детонаторів , вибухових пристроїв.

У цих розроблених завданнях міститься покликання на позивний «Негідник», а саме на ОСОБА_10 - для отримання консультацій, матеріалів та грошей з цією метою.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/72487750

Странно.... для "сепаров" хватало и меньшего объема доказательств...

по апелляции пока ничего окончательного нет.
 

TheConsultant

младший сержант
Регистрация
22 Мар 2017
Сообщения
548
Симпатии
731
Пошли искать Джавеллины )))
Мда. С учётом того, что Archer - украинский производитель, боюсь даже представить себе схему, по которой они стали «американскими подарками», и сколько на той схеме украли до кражи, собственно, самих прицелов
 

BETEPAH

Ветеран
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
31,916
Симпатии
71,152
На Львівщині у затриманих домушників вилучено зброю та боєприпаси. ФОТОЗловмисники, котрі впливали на криміногенну ситуацію в регіоні, викрили працівники управління стратегічних розслідувань поліції Львівщини спільно з оперативниками Дрогобицького відділу поліції. До затримання рецидивістів залучали бійців спецпідрозділу КОРД.

«Трьох зловмисників затримали після скоєння крадіжки з квартири на вулиці Шевченка у Дрогобичі, коли вони саме «ділили здобич» - викрадені гроші та майно», - розповів очільник поліції Львівщини генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Особи затриманих встановлені – ними виявились троє місцевих мешканців, двоє віком 28 років, котрі раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності та третій – 35-річний.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Зловмисники затримані в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для них міру запобіжного заходу.

«Під час санкціонованих обшуків у помешканнях зловмисників та в орендованому гаражі поліцейські виявили та вилучили зброю, боєприпаси різного калібру, гранати, готівкові кошти та інші речові докази. Встановлено, що вони підтримували так звані «злодійські традиції» та впливали на криміногенну ситуацію у регіоні», - зазначив Валерій Середа.

Вилучену зброю та боєприпаси скеровані в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України для проведення експертизи. Проводиться досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області
http://magnolia-tv.com/news/13636-n...lucheno-zbroyu-ta-boepripasi-foto?prov=ukrnet
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
93-ЛЕТНЯЯ УКРАИНКА УСТАНОВИЛА РЕКОРД, ВЫПОЛНИВ ПРОДОЛЬНЫЙ ШПАГАТ
Опубликовано: Вторник, 12 февраля 2019 13:48

Жительница города Каменка-Бугская, что во Львовской области, попала в национальную Книгу рекордов как самая гибкая бабушка Украины.

Об этом сообщает пресс-служба Национального реестра рекордов Украины.

"Надежда Шарыгина из города Каменка-Бугская отныне официально признана самой гибкой бабушкой Украины. Она выполнила продольный шпагат в 93 года. Еще немного времени - и можно претендовать на место в Книге рекордов Гиннесcа, в которой зафиксировано выполнение шпагата в возрасте 95 лет", - отмечается в сообщении.


Фото: Национальный реестр рекордов Украины

https://bykvu.com/bukvy/110046-93-letnyaya-ukrainka-ustanovila-rekord-vypolniv-prodolnyj-shpagat
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
У Франківську учасник АТО загинув під час сімейного конфлікту з вітчимом
В Івано-Франківську вітчим вбив пасинка. Про це йшлося у вівторок, 12 лютого, на оперативній нараді у міського голови.

По вулиці Коновальця сусідка у квартирі виявила тіло чоловіка. Поліцією було встановлено, що чоловік 1974 року народження розпивав спиртні напої разом зі своїм вітчимом.

У них виник конфлікт, в ході якого старший наніс смертельний удар “товаришу по чарці”. Наразі слідство з’ясовує, що саме слугувало знаряддям вбивства.

Наразі чоловік затримали за статтею 208 і він перебуває під вартою.

За інформацією “Галки” вбитий був військовослужбовцем – пройшов АТО. Він нещодавно звільнився откинулся??? з десятої гірсько-штурмової бригади. У понеділок, 11 лютого, чоловіка поховали.

https://panorama.if.ua/2019/02/у-франківську-учасник-ато-загинув-під/
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Атовець, який зарізав волинянку, може вийти "сухим з води"
Вчора о 17:49
За висновками експерта, колишній військовослужбовець АТО, який зарізав співмешканку брата, у момент скоєння злочину перебував у стані тимчасового розладу психічної діяльності – сутінкового розладу свідомості, спровокованого психогенними обставинами та легкою алкогольною інтоксикацією, що позбавляє його здатності усвідомити свої дії та керувати ними.

Зараз чоловік страждає на психологічний розлад у формі посттравматичного стресового розладу і потребує застосування примусового заходу медичного характеру, тобто госпіталізації до психіатричного закладу з посиленим наглядом.

Про це стало відомо під час засідання в Ківерцівському районному суді 11 лютого, пише ІА Волинські новини.

Передісторія

27 жовтня колишній військовослужбовець із Луцька Олег під час збирання грибів у лісі вдарив ножем у горло співмешканку брата. Від отриманих ран жінка померла на місці. Трагедія сталася у Звірівському лісництві.

29 жовтня Луцький міськрайонний суд обрав 45–річному чоловіку запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 30 діб без можливості внесення застави. Адвокат підсудного подавав апеляцію, аби чоловіка відпустили під домашній арешт. Проте Волинський апеляційний суд під час засідання 15 листопада не задовольнив апеляційну скаргу захисника.

Відзначимо, що у суді Олег акцентував, що не зрозумів, як усе сталося. А адвокат підсудного наголошував на тому, що чоловік воював у зоні АТО й має нестабільну психіку.

На судового засідання, яке відбулося 18 грудня, стало відомо, що, відповідно до висновку експерта, Олег страждає на хронічне психічне захворювання, тому у якості запобіжного заходу його вирішили помістити до психіатричного закладу в умовах суворого нагляду – у Волинську обласну психіатричну лікарню № 2 в селищі Олика.

Посттравматичний стресовий розлад

Своєю чергою, на судовому засіданні в Ківерцівському районному суді 11 лютого прокурор прокуратури Волинської області Ігор Демчишин зазначив, що під час досудового розслідування пом’якшувальних обставин справи щодо підсудного не було встановлено. Натомість обставиною, що обтяжує ймовірне покарання, є те, що Олег був у стані алкогольного сп’яніння.

Водночас прокурор нагадав, що, відповідно до висновку експерта, Олег страждає на хронічне психічне захворювання у формі посттравматичного стресового розладу й на час скоєння злочину був неосудним, адже через захворювання не міг керувати своїми діями. Тому він запропонував застосувати до підсудного примусовий захід медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з посиленим наглядом.

Також Ігор Демчишин зауважив, що підсудний страждає від алкогольної залежності та є інвалідом другої групи.

"Не пам’ятаю, як завдав удару"

Як зазначив підсудний, він не пам’ятає, як завдав жінці удар ножем. Він пригадав, що перед тим, як їхати із братом на гриби, погано себе почував, тому випив заспокійливе.

"Приїхавши туди, ми почали ходили по лісі, збирали гриби, переважно опеньки. Все було нормально. Запропонували десь піти сісти в бесідці, аби перекусити. Ми пішли в бесідку, почали там їсти, випивати. Віра мала при собі літрову пляшку горілки, запропонувала нам, ми випили, закусили… Усе було нормально, поки Віра не почала говорити про АТО, як там хлопці воюють, тобто почала всіх ображати.

Я пояснював, що говорити так не можна, що ти там не була. Я сказав, щоб вона не обговорювала всіх і подивилася на себе… Суперечок дуже багато було… Я почав нервуватися, там була ялинка, я пішов перекурити, щоб заспокоїтися, бо мене всього тіпало. Потім брат каже: "Олег, ідемо, вона вже заспокоїлася"… Я знову присів, ми випила по 100 грамів, і вона знов почала щось таке говорити. І після цього я нічого не пам’ятаю, просто потемніння в мене в очах якесь пішло. Я тільки почув, як брат каже: "Що ти наробив?" Я відкриваю очі й бачу, що в неї кров тече", – розповів Олег.

Та додав, що відразу зателефонував у "швидку", поліцію та завідувачці відділення для демобілізованих військовослужбовців КП "Луцький центр первинної медичної допомоги" Олені Звєрєвій.

На запитання судді Вікторії Корецької про те, чи визнає підсудний свою вину, чоловік сказав: "Я не пам’ятаю… Якщо суд доказує, що це я зробив, то визнаю... Всі кажуть, що це я, тому я визнаю вину".

Дружина Олега Олена підтвердила, що чоловік і раніше неодноразово страждав на провали в пам’яті. Саме тому подружжя й звернулося за медичною допомогою. Так, за словами Олени, підозрюваний за останній рік лікувався у психіатричній лікарні близько 5–6 разів.

Мріяли з’їздити за грибами

Рідний брат підсудного Віктор розповів, що із загиблою зустрічався з 2015 року й давно пообіцяв їй хоча би раз з’їздити разом на гриби. Однак у день трагедії, за словами Віктора, за грибами мали їхати лише вони із братом, Віра зголосилася поїхати з ними в останній момент.

"Ми з Олегом мріяли ще з АТО з’їздити або на рибалку, або за грибами", – поділився Віктор.

І пригадав, що конфлікт розпалився в бесідці, коли Віра почала "противну розмову про АТО". "Вона почала говорити за Олега, типу який він АТОшник і інші образливі слова. Олег відійшов покурити, я намагався його заспокоїти. Знову сіли. Вона ще сказала щось таке, дійсно образливе, згадала про його командира… У нього кришу зірвало… Не знаю, як це вийшло, я побачив блиск ножа і як із Віри кров бризкає. Я до неї, розвернув її і затулив артерію рукою… А Олег сів і закурив, я до нього: "Що ти зробив?" Коли побачив усе, то з ним незрозуміло що почало діятись, я таким його нікого не бачив; він то бігав навкруги дерев, то головою бився. Я сказав, щоб "швидку" викликав. А сам вже бачу, що Віра завмирає… Потім він почав надзвонювати, казав, що вбив людину. А потім приїхала поліція – мене в наручники, його в наручники. Все".

Водночас Віктор зазначив, що брат не спробував надати допомогу потерпілій.

Суддя на прохання прокурора оголосила перерву в засіданні. Розгляд справи продовжать 15 лютого.

http://p-p.com.ua/news/atoshnyk-yakyi-zarizav-volynyanku-moge-vyity-sukhym-z-vody-foto/
 

47654olegg

Ветеран
Регистрация
24 Июл 2013
Сообщения
11,934
Симпатии
32,585
За висновками експерта, колишній військовослужбовець АТО, який зарізав співмешканку брата, у момент скоєння злочину перебував у стані тимчасового розладу психічної діяльності – сутінкового розладу свідомості, спровокованого психогенними обставинами та легкою алкогольною інтоксикацією, що позбавляє його здатності усвідомити свої дії та керувати ними.
Этот "иксперд", случайно, не у Вятровича стажировался? Судя по последним новостям с криминальных каналов, такой диагноз можно лепить всем задержанным за преступление участникам АТО и сразу выпускать их на улицы, пусть дальше режут и убивают "у станы тимчасового розладу"...
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Судя по последним новостям с криминальных каналов, такой диагноз можно лепить всем задержанным за преступление участникам АТО и сразу выпускать их на улицы, пусть дальше режут и убивают "у станы тимчасового розладу"...
Судя по последним новостям, - не только выпускать на улицу, но вооружать и формировать из них разные "Муниципальные варты"
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
В Ивано-Франковской области горит здание монастыря ПЦУ
Новости » Происшествия 13.02.2019 - 15:04
Фото: пожар на территории Свято-Серафимовского мужского монастыря (dsns.gov.ua)

В настоящее время пожар локализован на площади 225 кв. м

В селе Кривец Богородчанского района Ивано-Франковской области горит одно из зданий на территории Свято-Серафимовского мужского монастыря Православной церкви Украины. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на пресс-службу Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС).

Сообщение о пожаре поступило сегодня в Службу спасения "101" в 12:46. На момент прибытия пожарно-спасательных подразделений все здание было охвачено огнем. К ликвидации пожара привлечены 25 человек личного состава и 8 единиц техники.

По состоянию на 13:48 пожар локализован на площади 225 кв. м.

https://www.rbc.ua/rus/news/ivano-frankovskoy-oblasti-gorit-zdanie-monastyrya-1550063064.html
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Eduard Dolinsky
9 год ·

С 2001 года в Моршине работает Центр реабилитации ветеранов ОУН-УПА «Говерла». Для усиления лечебного эффекта перед санаторием воздвигнут монумент с портретами Степана Бандеры, Романа Шухевича и Евгения Коновальца.

Для экономии средств, под портретом Коновальца, установили мемориальные таблички без портретов - Дмытру Клячкивскому, Степану Ленкавскому и Ярославу Стецько.

Местные ученые утверждают, что члены ОУН могут не только наслаждаться портретами проводников, но и заряжать минеральную воду энергией национализма.

 

domen123

Ветеран
Регистрация
13 Июл 2013
Сообщения
1,051
Симпатии
1,647
Этот "иксперд", случайно, не у Вятровича стажировался? Судя по последним новостям с криминальных каналов, такой диагноз можно лепить всем задержанным за преступление участникам АТО и сразу выпускать их на улицы, пусть дальше режут и убивают "у станы тимчасового розладу"...
А разве при таких диагнозах их сразу на улицы выпускают? Т.е. принудительного лечения нет?
 
Регистрация
27 Сен 2011
Сообщения
2,365
Симпатии
7,720

47654olegg

Ветеран
Регистрация
24 Июл 2013
Сообщения
11,934
Симпатии
32,585
Должно быть. А там... Они воины света...
...Недавно проходил мимо проект Концепции психологической подддержки и ресоциализации участников АТО/ООС... Результатов не знаю, просто мельком видел....
 
Регистрация
27 Сен 2011
Сообщения
2,365
Симпатии
7,720
Я же говорила, что Боженька призывает...... Не глумлюсь, констатирую.... Кстати и смерти нелепые и страшные, вероятно по делам их...
В жутком ДТП в Ровно погиб известный активист

В ночь на пятницу, 1 марта, в Ровно погиб руководитель общественной организации ветеранов АТО Андрей Берташ. Его Mercedes Vito врезался в бетонную конструкцию.

Источник: https://informator.news/v-zhutkom-dtp-v-rovno-pohyb-yzvestn-y-aktyvyst/
 

Gost_

генерал-майор
Регистрация
21 Дек 2014
Сообщения
2,094
Симпатии
3,883
Не угомонятся никак, но монумент пока оборону держит ...
Монумент славы, расположенный на улице Стрыйской во Львове и построенный в честь победы над фашистами и прославляющий подвиги Красной армии, вот уже третьи сутки не поддается попыткам обрушить его и "держит оборону". Строители, за работой которых наблюдают местные националисты, никак не могут разрушить 30-метровую стелу.
https://rg.ru/2019/03/02/vo-lvove-uzhe-treti-sutki-ne-mogut-svalit-monument-slavy.html
 
Регистрация
15 Ноя 2008
Сообщения
14,111
Симпатии
27,193
Монумент славы, расположенный на улице Стрыйской во Львове и построенный в честь победы над фашистами и прославляющий подвиги Красной армии, вот уже третьи сутки не поддается попыткам обрушить его и "держит оборону"
Даже камни и бетон не сдаются в борьбе с рагульем...
 

Контра Недобитая

генерал-лейтенант
Регистрация
3 Фев 2014
Сообщения
4,621
Симпатии
15,667
Третьи сутки с помощью техники не могут разрушить типа "аварийный" монумент, который со слов бандерлогов мог упасть сам в любую минуту. Это и было поводом к сносу.
 
Регистрация
15 Ноя 2008
Сообщения
14,111
Симпатии
27,193
Третьи сутки с помощью техники не могут разрушить типа "аварийный" монумент, который со слов бандерлогов мог упасть сам в любую минуту. Это и было поводом к сносу.
У нас, судя по всему, духовно родственные души, так взрывали дом на ул.Капитанской. "Экспертиза" показала, что очень-очень-очень плохой бетон, и дом представляет угрозу. Но, цуко, после первого подрыва он даже не пошевелился! И когда на третий раз его таки завалили, он просто упал на бок....
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Регистрация
28 Май 2015
Сообщения
2,537
Симпатии
6,765
Третьи сутки с помощью техники не могут разрушить типа "аварийный" монумент, который со слов бандерлогов мог упасть сам в любую минуту. Это и было поводом к сносу.
К огромному недоумению свидомитов, после сложного, трёхдневного снесения стелы Монумента Славы, установленного в честь СоветскихВвоинов во Львове, эпидемия кори у чубатого народца не только не пошла на убыль, как обещали рагули-эксперты, но и непостижимым образом усилилась.
 

Alix

генерал-полковник
Регистрация
2 Янв 2012
Сообщения
16,672
Симпатии
35,217
Не пережил крушения своего творения: умер известный украинский архитектор
STYLERПерсоны 06.03.2019 - 16:10

Он был автором многих памятников в Украине

Аполлон Огранович, известный украинский архитектор, автор Монумента Славы во Львове, который недавно демонтировали, скончался 4 марта на 77-м году жизни. Отмечается, что смерть архитектора совпала с тем днем, когда власти начали демонтаж его творения.

Аполлон Сергеевич Огранович родился 23 мая 1942 года в семье известного юриста Сергея Ограновича. В 1945 году семья переехала во Львов.
Аполлон Огранович (facebook.com/Анатолий Короленко)

Был автором и соавтором многих известных памятников во Львове и Львовской области. В соавторстве с другими архитекторами спроектировал Монумент Боевой Славы Советских Военных Сил на улице Стрийской, который был недавно демонтирован.
Монумент Славы во Львове (facebook.com/Анатолий Короленко)

Монумент был установлен в 1970 году. В 1972 году он был награжден Государственной премией имени Шевченко, а в 1974 году – золотой медалью имени Грекова Академии искусств СССР.

Его авторству принадлежат:

- Памятник "Слава труду" в Радехове (1973 год)

- Проект реконструкции главной почты на улице Словацкого

- Памятник подвигу советских медиков во время Второй мировой войны (1975 год)

- Соавторство в комплексном плане политического, архитектурно-художественного и светового оформления Львова (1979 год). Этот план был первым и уникальным в Украине и получил премию.

- Соавтор надгробного памятника Ирине Вильде на Лычаковском кладбище.

- Памятный знак "50-летие воссоединения украинских земель" (Установлен в 1989 году, демонтирован в начале 1990-х годов)

- Памятник погибшим землякам в селе Смикив Сокальского района.


Памятник врачам (facebook.com/Анатолий Короленко)


"Он проектировал очень много и разного, в разных городах Союза. Поставил много памятников. Имел острый архитектурный взгляд", - вспоминают его коллеги.
Родник в Стрийском парке (facebook.com/Анатолий Короленко)

Похоронят Аполлона Ограновича 6 марта во Львове.

https://styler.rbc.ua/rus/persona/perezhil-krushenie-svoego-tvoreniya-umer-1551881294.html

Царство Небесное..........................
 

Людовика

Well-known member
Регистрация
23 Авг 2018
Сообщения
577
Симпатии
409
Не пережил крушения своего творения: умер известный украинский архитектор
STYLERПерсоны 06.03.2019 - 16:10

Он был автором многих памятников в Украине

Аполлон Огранович, известный украинский архитектор, автор Монумента Славы во Львове, который недавно демонтировали, скончался 4 марта на 77-м году жизни. Отмечается, что смерть архитектора совпала с тем днем, когда власти начали демонтаж его творения.

Аполлон Сергеевич Огранович родился 23 мая 1942 года в семье известного юриста Сергея Ограновича. В 1945 году семья переехала во Львов.
Аполлон Огранович (facebook.com/Анатолий Короленко)

Был автором и соавтором многих известных памятников во Львове и Львовской области. В соавторстве с другими архитекторами спроектировал Монумент Боевой Славы Советских Военных Сил на улице Стрийской, который был недавно демонтирован.
Монумент Славы во Львове (facebook.com/Анатолий Короленко)

Монумент был установлен в 1970 году. В 1972 году он был награжден Государственной премией имени Шевченко, а в 1974 году – золотой медалью имени Грекова Академии искусств СССР.

Его авторству принадлежат:

- Памятник "Слава труду" в Радехове (1973 год)

- Проект реконструкции главной почты на улице Словацкого

- Памятник подвигу советских медиков во время Второй мировой войны (1975 год)

- Соавторство в комплексном плане политического, архитектурно-художественного и светового оформления Львова (1979 год). Этот план был первым и уникальным в Украине и получил премию.

- Соавтор надгробного памятника Ирине Вильде на Лычаковском кладбище.

- Памятный знак "50-летие воссоединения украинских земель" (Установлен в 1989 году, демонтирован в начале 1990-х годов)

- Памятник погибшим землякам в селе Смикив Сокальского района.


Памятник врачам (facebook.com/Анатолий Короленко)

"Он проектировал очень много и разного, в разных городах Союза. Поставил много памятников. Имел острый архитектурный взгляд", - вспоминают его коллеги.
Родник в Стрийском парке (facebook.com/Анатолий Короленко)

Похоронят Аполлона Ограновича 6 марта во Львове.

https://styler.rbc.ua/rus/persona/perezhil-krushenie-svoego-tvoreniya-umer-1551881294.html

Царство Небесное..........................
.............
Светлая память
 

pankrat12

Ветеран
Регистрация
19 Авг 2010
Сообщения
39,966
Симпатии
129,505
Во Львове похитили барельеф с надгробной плиты советского разведчика Николая Кузнецова
Во Львове сегодня ночью был похищен бронзовый барельеф с гранитной надгробной плиты советского разведчика Николая Кузнецова, расположенного на Холме Славы на Лычаковском кладбище. Об этом передает пресс служба Львовского городского совета.На Холме Славы сегодня ночью похищен плоский барельеф с надгробной плиты Николая Кузнецова. Скорее было похищено пластину с надписью имени и фамилии", - сообщил Михаил Нагай, директор ЛКП "Музей "Лычаковское кладбище".По его словам, это не первый случай краж элементов с Холма Славы, поскольку мемориал открыт комплекс в парке, и туда свободный доступ. На место происшествия вызвана полиция.В полиции корреспонденту сообщили, что полиция разыскивает лиц, причастных к похищению барельефа.
https://112.ua/obshchestvo/vo-lvove...ecova-482991.html?fbclid=IwAR2MxKEfJtyuCq50it
 

pankrat12

Ветеран
Регистрация
19 Авг 2010
Сообщения
39,966
Симпатии
129,505
Во Львове милиционеров-пыточников посадили на три года
Во Львове четверых экс-милиционеров осудили за пытки и превышение власти. Приговор был вынесен Шевченковским райсудом облцентра. Об этом в сообщила пресс-служба прокуратуры Львовской области.

В частности, суд приговорил троих подсудимых к пяти годам лишения свободы, а еще одного - к трем годам лишения свободы, признав их виновными в совершении преступлений, предусмотренных ст.127 (пытки) и ст.365 (превышение власти или служебных полномочий сотрудником правоохранительного органа) Уголовного кодекса Украины.

В сообщении уточняется, что милиционеры на протяжении декабря 2011 года незаконно удерживали 32-летнего жителя Львова и пытали его.
https://strana.ua/news/189651-vo-lv...hili-sroki-za-pytki-i-prevyshenie-vlasti.html
 
Сверху