Працевлаштування Львів.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Tarasum

рядовой
Reaction score
1
Цього року закінчую аграрний університет, факультет механіки та енергетики за спеціальністю сертифікація та стандартизація, ОКР Среціаліст. Плюс військову кафедру. Чи можу я влаштуватися на роботу в ДАІ або МРЕО? Куди у Львові з даного питання можна звернутися? Який процес працевлаштування?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Чи можу я влаштуватися на роботу в ДАІ або МРЕО?
Поступають на службу в органи внутрішніх справ України, а не в ДАІ чи МРЕВ. До Вашого відома - все йде до того, що МРЕВ будеть розатестовані, тобто, не буде там працівників в погонах.

Кожен кандидат на службу в ОВС України у заяві підписується під наступними словами :

Додаток 1

до Інструкції

(посада, спеціальне звання, прізвище та ініціали керівника

ЗАЯВА

Прошу прийняти мене на службу в органи внутрішніх справ на посаду __________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________________________________________________________________________
З умовами проходження служби в органах внутрішніх справ, матеріального та пенсійного забезпечення, труднощами, пов'язаними з проходженням служби та ненормованим робочим днем (роботою у вихідні і святкові дні), ознайомлений.

Попереджений про відповідальність за порушення дисципліни і внутрішнього розпорядку дня, а також про необхідність у триденний термін повідомити рапортом безпосереднього начальника та підрозділ по роботі з персоналом про зміни в сімейному стані, факт притягнення мене або моїх родичів до кримінальної відповідальності, а також про інші відомості, які мають суттєве значення.

Покладені на мене обов'язки буду виконувати чесно та сумлінно. Готовий в інтересах служби служити там, де це необхідно.

___________________ _____________________
(дата) (підпис)​

Виділено мною спеціально для Вас. Зрозуміло?

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,215
mss, Да.... СМС умеешь ты кадры приворожить... .

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
СМС умеешь ты кадры приворожить...
А я КОЖНОГО кандидата в цю строчку носом тикав. Щоб знав, що нянькатися з ним ніхто не буде. І, щоб, перш ніж сказав начальству "хочу", був готовий відповісти на запитання "а заслужив?".

Десь так....;)

Tarasum

рядовой
Reaction score
1
Дякую Вам за відповідь. Підкажіть будь ласка, де знаходиться відділ кадрів у Львові.

Последнее редактирование модератором:

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,215
Tarasum, Отвлекаюсь от темы. Подпишите эту бумагу, и на "утро" Вас в учебку, с вещями, всего 2 - 6 месяцев муштры, и Вы милиционер, где ни будь в с. Полундровки Криветовского района Заподовосточной области... , но так как "Готовий в інтересах служби служити там, де це необхідно." надо работать... , Есть начальник, есть "план" (не тот что курят), и есть пару тройку(а может быть и до десятка) сёл, которые "ждут" не дождутся нового урядника иль опера (не все по линии работают...), ................. хорошо если "кобылу"(в виде убитой ВАЗовской 5-ки... пообещают.) но работать можно! Если сам с этого места! Папа, Мама тут же!(или где то в другом месте но неплохо!), есть хорошие знакомые и одноклассники(даже в сети)..., и что самое главное - если, хоть немного, дружим с мозгами!

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
Чи можу я влаштуватися на роботу в ДАІ або МРЕО?
Tarasum , вважайте,що ви на співбесіді в кадрах і дайте відповідь "А чому ви хочете 1-служити в міліції і 2- чому іменно в ДАІ або МРЕВ?? " Думаю,що шановним форумчанам також буде цікаво знати відповідь)

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Reaction score
3,052
Шо то за провокаційні закиди? Відповідь лежить на поверхні! Час, коли працювали за ідею, вже минув. А взагалі хлопець вірно підмітив, де можна заро6ляти, а не тільки служити.

slavovich

подполковник
Reaction score
24,751
Чи можу я влаштуватися на роботу в ДАІ або МРЕО? Куди у Львові з даного питання можна звернутися? Який процес працевлаштування?
В любом городе нашей родины вы в ДАІ або МРЕО без связей не устроитесь, потому что там

можна заро6ляти, а не тільки служити
и вы это прекрасто знаете, потому как сами хотите именно туда, а не в ППС или участковые.
mss, это заявление можно считать не действительным, потому что вот этот пункт

З умовами проходження служби в органах внутрішніх справ, матеріального та пенсійного забезпечення, труднощами, пов'язаними з проходженням служби та ненормованим робочим днем (роботою у вихідні і святкові дні), ознайомлений.
почти полностью противоречит закону "О милиции" и ППС

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
почти полностью противоречит закону "О милиции" и ППС

Нічо воно не протирічить. І Закон і ППС це все досить навіть дозволяє. АЛЕ ОБМЕЖУЄ, а на практиці все це є ЗОВСІМ без обмежень))))))))
Однак, САМЕ ТАКІ бланки заповнювали всі кандидати на службу ще 3 роки тому)))

Могло змінитися оце :
та підрозділ по роботі з персоналом
на "підрозділ кадрового забезпечення";)
Підкажіть будь ласка, де знаходиться відділ кадрів у Львові.
А ви в якому районі живете?

І ще!!! Tarasum, не копіюйте великі цитати, щоб відповісти на цю велику цитату кількома словами, бо будете наказані. Це - серйозно, почитайте правила форуму.

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926

Tarasum

рядовой
Reaction score
1
дайте відповідь "А чому ви хочете 1-служити в міліції і 2- чому іменно в ДАІ або МРЕВ?? " Думаю,що шановним форумчанам також буде цікаво знати відповідь)[SHERIFF UA]
Я вже писав, що закінчую факультет механіки, 5 років вивчав все, щопов"язане з транспортом, закінчую са спеціальністю сертефікація і стандартизація в галузі машинобудування. Плюс закінчив військову кафедру, на яку не так просто було потрапити і не хочу, щоб військовий квиток офіцера запасу валявся без діла.

Последнее редактирование:

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Tarasum,выучите п2пп10 правил форума и не нарушайте.

slavovich

подполковник
Reaction score
24,751
Нічо воно не протирічить.
21. Для осіб рядового і начальницького складу встановлюється 41-годинний робочий тиждень. У необхідних випадках вони несуть службу понад установлену тривалість робочого часу, а також у вихідні та святкові дні. Оплата праці в понадурочний, нічний час, у вихідні та святкові дні провадиться відповідно до законодавства.http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/114-91-п
Принципы этих самых випадків не написано, но рабочая неделя написана чётко. Тарифы понад эту норму у нас тоже не чем не регламентируется, особенно в ночьное время.Это не говоря о льготах для СМ, написанных там же...

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Жовківський район.
То йди в Жовківський РВ до начальника сектору з кадрового забезпечення, а він тобі все розповість. Якщо хочеш, я тобі вже можу дати перелік документів, які тобі потрібно буде надати.

Tarasum

рядовой
Reaction score
1
Сообщение от mss Якщо хочеш, я тобі вже можу дати перелік документів, які тобі потрібно буде надати.
Буду вдячний))

Последнее редактирование:

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
закінчив військову кафедру, на яку не так просто було потрапити
Ну ми науку в Ду6лянах чудово знаємо)

вивчав все, щопов"язане з транспортом, закінчую са спеціальністю сертефікація і стандартизація в галузі машинобудування
Дай Боже,щоб ваша наука згодилась на подальшій життєвій дорозі

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Чоловіче добрий, Сало для абсолютної більшості міліціонерів НЕ авторитет. Як юрист - сам по собі він хіба на рівень молодого дільничного стягує)))))))

Милиционер милиции

генерал-полковник
Reaction score
11,211
В чужих руках всегда йух толще
Человек идет в милицию за козырными должностями, как Шолоховский дед Щукарь в партию за портфелем. По-моему, это не есть хорошо.
А у кого, где и что толще, так это Вам виднее.

Очень Рыжая

Ветеран
Reaction score
7,783
До Вашого відома - все йде до того, що МРЕВ будеть розатестовані, тобто, не буде там працівників в погонах.
в нас МРЄО вже разатестовано ( при наймі районі та міські МРЄО)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху