Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Причина звільнення !

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Милиция

младший сержант
Reaction score
0
Добрий день ! Підкажіть будь-ласка, якщо людина звільнилася з ОВС України за станом здоров`я і при прцевлаштуванні на іншу роботу наприклад держслужбовцем на співбесіді віповів, що звільнився за власним бажанням, але йому сказали, що згідно Закону України буде проводитись спеціальна перевірка і зро###ть письмовий запит на попереднє місце роботи, яку відповідь дадуть на їхній запит ?! Дуже вдячна !!!

Последнее редактирование:

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
якщо людина звільнилася з ОВС України за станом здоров`я і при прцевлаштуванні на іншу роботу наприклад держслужбовцем на співбесіді віповів, що звільнився за власним бажанням
А чому правди не сказав?

Я також з ОВС у свій час був звільнений "через хворобу", але через місяців 10 після цього мені ніщо не завадило влаштуватися держслужбовцем в РДА. Причому, я нікого не обдурював і надав доки, що був звільнений САМЕ "через хворобу".

митрич

генерал-полковник
Reaction score
14,904
Ответ будет отвечать действительности.
Тут как сказать.. Я согласен с МСС, нужно говорить правду, пусть не всю, но обкатывая её в своем цвете. Правда как мы знаем понятие обоюдостороннее... И зачастую субъективная..

• Like
Reactions: mss

Милиция

младший сержант
Reaction score
0
Дуже вдячна всім за відповіді ! А ще скажіть будь-ласка, а нададуть відповідь, що просто звільнений за станом здоров`я чи напишуть і діагноз ?! Дякую !!!

Милиция

младший сержант
Reaction score
0
Дуже вдячна всім за відповіді ! А ще таке питання: напишуть у відповіді, що звільнений з ОВС України за станом здоров`я чи й діагноз теж напишуть ?! Дякую !!!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
чи й діагноз теж напишуть ?!
Взагалі то - не повинні. Тепер лікарям навіть в лікарняному заборонено діагноз писати (я цивільних хорих маю на увазі))). Конфіденційна інформація...........

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,181
В ведомственных поликлиниках, в "больничном" тоже, в место диагноза цифровой код.

GdF

генерал-полковник
Reaction score
11,584
Дуже вдячна всім за відповіді ! А ще таке питання: напишуть у відповіді, що звільнений з ОВС України за станом здоров`я чи й діагноз теж напишуть ?! Дякую !!!
А разве в трудовой книжке не пишут соответствующий пункт Положения о прохождении службы, который "любопытный" кадровик принимающей стороны может всегда расшифровать?

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,904
Ответы по существу получены. Тема закрыта.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху