Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

присвоєння звання на ступінь вище за посадою

Gallina

рядовой
Регистрация
27 Июл 2010
Сообщения
3
Симпатии
0
#1
Проконсультуйте!
Чи можливо присвоїти капітану звання майор міліції, на ступінь вище за посадою? Згідно рознярядки до Дня міліції 2010 можна заохотити 1 працівника правами Міністра, чи можна таким чином присвоїти майора міліції?
Чи є віддміності в підготовці поданння на звання, які? Чекаю на допомогу=)
 

Greyheaded

генерал-полковник
Регистрация
8 Янв 2009
Сообщения
9,781
Симпатии
5,735
#2
На прошлые "сороковины" попытались присвоить звания на ступень выше должности, все завернули на уровне ГУ, объяснили - необходимо минимум полтора срока выслуги в звании. Хотя было представление зам нач. главка...
 

Sewa

подполковник
Регистрация
5 Ноя 2008
Сообщения
916
Симпатии
427
#3
минимум полтора срока выслуги в звании
ППС форевер

---------- Добавлено в 21:40 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:39 ----------

капітану звання майор міліції, на ступінь вище за посадою
Должно быть полтора срока выслуги в звании. Читаем ППС

---------- Добавлено в 21:42 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:40 ----------

Или водителем поработать
 

kir977

рядовой
Регистрация
25 Июл 2010
Сообщения
3
Симпатии
1
#4
Получали. У нас подполковника получил старший следователь (майорский потолок). Правда он два срока переходил (8 лет майором).
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,325
Симпатии
7,612
#5
Само представление ничем не отличается от "стандарта", кроме фразы о том, что сотрудник представляется к званию...... на ступень выше (досрочно) звания, предусмотренного по занимаемой штатной должности.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Симпатии
8,456
#6
Само представление ничем не отличается от "стандарта", кроме фразы о том, что сотрудник представляется к званию...... на ступень выше (досрочно) звания, предусмотренного по занимаемой штатной должности.
Не відрізняється від стандарту подання НА ЗАОХОЧЕННЯ. Тобто таким чином спеціальне звання присвоюється лише як заохочення : п.9 статті 9..........

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" від 22 лютого 2006 року № 3460-IV

Стаття 9. Види заохочень
За мужність, відвагу, героїзм, розумну ініціативу, старанність, сумлінне та бездоганне виконання службових обов'язків до осіб рядового і начальницького складу можуть бути застосовані такі види заохочень:
.....................
9) присвоєння спеціального звання, вищого на один ступінь від звання, передбаченого займаною штатною посадою;


Бажано втворити якийсь подвиг. Алу ДУЖЕ бажано такий, щоб звання присвоїли не посмертно.:pardon:
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,325
Симпатии
7,612
#7
Не відрізняється від стандарту подання НА ЗАОХОЧЕННЯ. Тобто таким чином спеціальне звання присвоюється лише як заохочення : п.9 статті 9..........

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" від 22 лютого 2006 року № 3460-IV

Стаття 9. Види заохочень
За мужність, відвагу, героїзм, розумну ініціативу, старанність, сумлінне та бездоганне виконання службових обов'язків до осіб рядового і начальницького складу можуть бути застосовані такі види заохочень:
.....................
9) присвоєння спеціального звання, вищого на один ступінь від звання, передбаченого займаною штатною посадою;


Бажано втворити якийсь подвиг. Алу ДУЖЕ бажано такий, щоб звання присвоїли не посмертно.:pardon:
Вообще-то нет специальных бланков представлений к присвоению звания. Они все стандартные. А вот текст характеристики (аттестации) в представлении может естественно отличаться от текста к присвоению очередного звания. Кстати, ни разу не видел, чтобы в представлении к досрочному званию или на стуень выше печатали основания для присвоения звания пункт дисциплинарного устава. Оно то по сути в дисц. уставе правильно написано, но....... устав дает законное основания для получения на ступень выше, хотя и без этого можно обойтись, я так думаю.
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Симпатии
8,456
#8
Кстати, ни разу не видел, чтобы в представлении к досрочному званию или на стуень выше печатали основания для присвоения звания пункт дисциплинарного устава. Оно то по сути в дисц. уставе правильно написано, но....... устав дает законное основания для получения на ступень выше, хотя и без этого можно обойтись, я так думаю.
Статтю статуту я привів лише для того, щоб було видно, що таким чином звання присвоюється ЛИШЕ в якості заохочення. Звичайно, що в поданні тексту статуту друкувати НЕ потрібно. ))))))))
 

Gallina

рядовой
Регистрация
27 Июл 2010
Сообщения
3
Симпатии
0
#9
Жаль! Працівник переходив вже два терміни=(
В присвоєнні відмовили. Пояснили тим, що подання готується на імя Міністра МВС, відполвідно клопотати про це подання повинен начальник Главка, а йому такими дрібницями займатись ніколи....
 
Сверху