Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Псевдопрофесор обдурив "ПроФФесора" Януковича i всю Україну

• Автор темы guesser
  • Дата начала
G

guesser

Guest
Псевдопрофесор обдурив "ПроФФесора" Януковича i всю Україну

Видатний український нейрохiрург, професор, доктор медичних наук, людина з видатними можливостями пам'ятi, генiй, якому нема рiвних, Андрiй Слюсарчук, котрий начебто запам'ятовує мiльйони цифр i обiгрує в шахи комп'ютери - аферист iз фальшивим дипломом про закiнчення Московського медунiверситету.

Такими є результати спецрозслiдування, проведеного газетою "Експрес". Журналiсти довели, що "професор-нейрохiрург", котрий нiбито у дев'ять рокiв, як дитина-вундеркiнд, закiнчив школу i у дванадцять став студентом Московського медунiверситету iм. Пирогова, насправдi усе це видумав.

Жертвою грандiозного обману став навiть Президент України Вiктор Янукович, котрий 30 вересня цього року видав Указ , вiдповiдно до якого "науковець" Слюсарчук отримав премiю у розмiрi 150 тисяч гривень. Насправді, як довели журналiсти газети "Експрес", "пан професор" навчався у... спецiальнiй школi-iнтернатi для дiтей сирiт та дiтей, позбавлених батькiвських прав, та в "залiзничному" ПТУ. А диплом про закінчення вишу — фальшивий.

Зважаючи на широкий резонанс, який викликало викриття псевдовченого Слюсарчука та з огляду на його погрози на адресу авторiв розслiдування, журналiсти "Експресу" попросили мiнiстра внутрiшнiх справ А. Могильова вжити всiх необхiдних заходiв, що гарантуватимуть безпеку працiвникiв газети. Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

---------- Добавлено в 16:23 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 16:22 ----------

Я почему-то думал, что кинуть кого-то подобным образом уже нереально. Ан нет, оказывается,не перевелись еще О. Бендеры.
людина з видатними можливостями пам'ятi, генiй, якому нема рiвних, Андрiй Слюсарчук, котрий начебто запам'ятовує мiльйони цифр i обiгрує в шахи комп'ютери
Это мне напомнило историю с Большими Васюками :), правда до уровня Слесарчука Ибрагимыч все же не дотягивает.

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
Ну всетаки нейрохирургом работает:D, влазит людям в мозги:crazy:, а ни разу не служивший - главнокомандующий:blush:, но таки командует:diablo:

Мих87

старший лейтенант
Симпатии
126
теперь это может для него плохо закончится : "кинул пацана - по е... на"

LadyDi

/на доске почёта/
Симпатии
490
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Жертвою грандiозного обману став навiть Президент України Вiктор Янукович, котрий 30 вересня цього року видав Указ , вiдповiдно до якого "науковець" Слюсарчук отримав премiю у розмiрi 150 тисяч гривень.
дивлюсь, зараз "науковцев" розвилося.....=-O
премii треба роздавати, коли вiд " науковця" вже э прок та вигода.... президент дуже добрий, та дуже нетерплячий...:yes:

Хадим

генерал-лейтенант
Симпатии
4,425
Читается, как детектив )))) :

"Выпускник бердичевского интерната обманул самого Януковича?!"

Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

- в статье интервью с воспитателями, одногруппниками по ПТУ. Только вот удивляет, если они давно в "профессоре" узнали своего воспитанника, то почему молчали, позволяли псевдопрофессору дурачить головы ? И второй вопрос : так у него всё же феноменальная память или он всё проделывает с помощью каких-то приспособлений ?

---------- Добавлено в 22:42 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:40 ----------

Ну всетаки нейрохирургом работает
- в статье, на которую я дала ссылку, сказано, что он не захотел назвать ни больницы, где якобы оперирует, ни фамилий исцеленных пациентов.

Gascoigne

генерал-полковник
Симпатии
6,350
И второй вопрос : так у него всё же феноменальная память или он всё проделывает с помощью каких-то приспособлений ?
Ну запоминание чисел официально внесли в книгу рекордов Украины. Так что тут трюк исключается. А вот то что он обыграл какую-то шахматную программу, которую из сильнейших шахматистов вообще никто не может обыграть - там есть подозрения, что он смухлевал (машина наделала детских ошибок). Но вот каким образом удалось смухлевать - никто не знает..

halik

полковник
Симпатии
584
Гипноз - интересная штука.

Хадим

генерал-лейтенант
Симпатии
4,425
Псевдозаслуги помогали избежать ответственности. Вот теперь вопрос : кто ж тогда и главное - как ?- проводил проверку, если оказывается, что дипломы были липовые ?:

"...«ВIН КОЛОВ МОЄМУ ЗДОРОВОМУ СИНОВI ПСИХОТРОПНI ПРЕПАРАТИ»

...Закарпаття. Мiсто Iршава. Тут жертвами «професора» Слюсарчука стало кiлька дiтей-студентiв, котрi навчалися у Львiвськiй полiтехнiцi.

«Там - страшно. Ви не знаєте, як там страшно! Там - темно! Вони всi пов'язанi. Я не хочу цього згадувати! Не хочу його знати!» -

Андрiй Микита й досi боїться говорити про той час, коли ще студентом полiтехнiчного був заручником у «лабораторiї професора»Слюсарчука. Андрiй так i не скiнчив вишу.

До вступу в полiтехнiку Андрiй Микита був абсолютно здоровим юнаком, займався спортом. Уже на першому курсi вiн сказав батькам, що познайомився з «професором Слюсарчуком, котрий живе в гуртожитку й вирiшує питання iз залiками та екзаменами».

«Ми дали на навчання здорового сина, а якби не вирвали з того жаху, його вже не було б серед живих. То було три роки пекла. Як зрозумiли, що бiда, поїхали за сином, але зайти не могли: Слюсарчук тримав його замкненим у кiмнатi гуртожитку полiтехнiки.

Ключi мав у кишенi. Коли змусили Слюсарчука вiдчинити дверi - вжахнулися. У кiмнатi наш син лежав пiд крапельницею, яку йому ставив Слюсарчук. Син був дивний. Вiн нас не впiзнавав, жахався всього, очi втупленi в стелю, не реагував на голоси, тремтiв, як зомбованний ледь вимовляв: «так, нi». Подивiться, подивiться, що та нечисть давала нашому синовi», - руки Вiктора Микити, батька Андрiя, й досi тремтять. Їхню родину завжди поважала вся Iршава.

А нинi в голосi батька колишнього студента «полiтеху» - ненависть. Каже, хай краще «той аферист-професор Слюсарчук» йому на очi не потрапляє. «А в моїх руках «рецепти Слюсарчука», по яких вiн «лiкував» сина Вiктора Микити: психотропнi препарати - лорафен - 6 упаковань, рагiпнол - 30 ампул, ксанакс-ретарт - 6 упаковань, цимпралiн - 8 упаковань. Нейротропнi препарати: гептрал - 60 упаковань, фенотропiл - 400 таблеток, дебiкор - 600 таблеток, нобен - 600 таблеток, тамерiт - 60 флаконiв...

У моїх руках - звичайнiсiнькi аркушi «рекомендоване лiкування» з пiдписами доктора медичних наук А.Т. Слюсарчука та його особистою печаткою. Дiагнозу не вказано, а рецептiв - багато. Такi «рецепти» я бачила вперше. Над пiдписом чiтко зазначено: «Приймати лiки довготривало, до року, а то й бiльше». I серед рецептiв - заяви батькiв Андрiя Микити до райвiддiлу мiлiцiї, прокуратури, до ректора полiтехнiчного iнституту, голови обладмiнiстрацiї, Мiнiстерства охорони здоров'я. Родина Микитiв просила порушити кримiнальну справу за незаконне лiкування їхнього сина психотропними препаратами невiдомого походження та вимагання грошей «професором» Слюсарчуком А.Т. в особливо великих розмiрах.

«Ми оббивали всi пороги. Ми кричали на весь голос: зупинiть, бо Слюсарчук -- не лiкар, а шахрай. Вiн небезпечний! Нищить студентiв синтетичною наркотою, а тодi вимагає грошi. Та нас не чули. Вiн постiйно погрожував нам, що син закiнчить життя самогубством. Казав, що вiн уже робив спроби, бо хворий. Вiн поставив йому дiагноз - шизофренiя. I якщо я не заплачу йому, вiн не лiкуватиме сина, а той накладе на себе руки. Грошi казав перерахувати на студента Ференца. Вiн нарахував менi понад 15 тисяч доларiв», - Галина, мама Андрiя, котра на той час проживала у США, переказала «за лiкування професоровi Слюсарчуку» 10 тисяч доларiв.

«Я змушена була заплатити, боялася: якщо не дам грошi, вiн уб'є мого сина: iнсценiзує його самогубство. А потiм зрозумiла, що тi вимагання не припиняться...» - тодi жiнка почала звертатися до правоохоронцiв. Мати i батько стали боротися за сина.

Нинi родина заявляє: «Правоохоронцi першi покривають Слюсарчука. Впевненi, що прокуратура та керiвництво iнституту також». «Вiн студентський гуртожиток перетворив на приватну лабораторiю. Там - розплiдник, де є психотропнi препарати. Займає кiлька кiмнат, не працюючи у вишi. То що, за просто так?» - Вiктор Микита каже, що не мовчатиме. Задля iнших дiтей. Задля поламаного життя його сина.

Знайомство Андрiя Микити з «професором Слюсарчуком», який жив i «лiкував» у гуртожитку полiтехнiчного iнституту, тривало три роки - з 2003-го по 2006-й. За цей час здоровому хлопцевi при обстеженнi його «професором Слюсарчуком» поставили безлiч дiагнозiв. «Коли я побачила все це, не могла зрозумiти, що там, у Львовi, у гуртожитку вiдбувається? Що то за професор такий, котрий поставив Андрiєвi масу неiснуючих дiагнозiв? Шизофренiя, ревматизм, схильнiсть до суїциду...

А ще якiсь рецепти з психотропними препаратами у величезних дозах. Як лiкар я вжахнулася. Бо вела Андрiйка вiд народження i знала, що це абсолютно здоровий юнак i про нiяку шизофренiю не може йтися, - дитячий лiкар Iршавської мiської лiкарнi Мирослава Липей твердо переконана: Слюсарчук становить загрозу для життя людей. - Я бачила результат його «лiкування» на власнi очi. Ми заледве врятували хлопця».

Кiлька разiв сiм'я Микитiв намагалася забрати Андрiя додому з гуртожитку. Але «професор» Слюсарчук постiйно тримав студента пiд замком. «Ми найняли бандитiв i викрали сина. Вiдштовхнули Слюсарчука i силомiць вивели Андрiя попiд руки з тiєї кiмнати-лабораторiї у гуртожитку, де вiн з нього знущався, i завезли сина до психiатричної лiкарнi, - каже Василь Микита, рiдний брат Андрiйкового батька, юрист за фахом. Вiн упевнений: якщо б тодi родина силою не забрала Андрiя вiд Слюсарчука, хлопця вже не було б серед живих. - Вiн проводив над ним експерименти. Годував i капав якоюсь психотропну заразу. На хлопця не можна було дивитися».

Олександр Фiльц, професор психiатрiї та психотерапiї, пiдтверджує: «Я добре пам'ятаю цього студента з полiтехнiчного iнституту. Його привезли до нашої лiкарнi в дуже важкому станi, на межi суїциду. Пам'ятаю, що батьки викрали його з гуртожитку, де цього хлопчину начебто лiкував Слюсарчук»...

Ми на цей момент встановили, що, крiм Андрiя Микити пiд «опiкунство» «професора» Слюсарчука в гуртожитку полiтехнiчного потрапило ще щонайменше шестеро юнакiв. Усi студенти з добре забезпечених родин. Нинi родина Микитiв упевнена: якщо б вони не наробили галасу, рятуючи свого сина, невiдомо, що було б з iншими дiтьми. Їхнього старшого сина Антона, який до знайомства зi Слюсарчуком на нiщо не хворiв, професор теж почав «лiкувати» вiд... «хондропатiї». За це просив скромно - 800 доларiв. Але Антон на «дiагноз» не купився. «Та я побачив, що то розвiд», - каже. I ще говорить, що за молодшого брата вiн йому не простить.

...У 1996 роцi проти «лiкаря Слюсарчука» була порушена кримiнальна справа за статею про шахрайство. Вiн перебував у кримiнальному розшуку. Справу закрили, розшук припинили. Чому?

У 2006 роцi начальник Франкiського РВ МВСУ у Львiвськiй областi майор мiлiцiї Кирилюк В.В. вiдмовив Галинi Антонiвнi та Вiктору Андрiйовичу Микитам, батькам студента, доведеного до суїциду, у порушеннi кримiнальної справи за статтею «Незаконна лiкарська дiяльнiсть». Мотивацiя правоохоронцiв була така: «Слюсарчук А.Т. не є субєктом вказаного складу злочину, оскiльки здобув вищу медичну освiту, науковий ступiнь - кандидат медичних наук, доктор медичних наук». Чому нiхто не перевiрив справжнiсть дипломiв?

У 2006 роцi Слюсарчука А.Т. наказом т.в.о ректора унiверситету пана Бобала Ю.Я. було виселено з гуртожитку «Львiвської полiтехнiки». Але вiн знову туди повернувся. Чому?

Три роки тому «професора Слюсарчука» затримали в аеропорту «Бориспiль». За конфiденцiйною iнформацiєю, «професор» перевозив забороненi синтетичнi наркотики. Як i в попереднiх випадках, справу затерли. Чому?

Офигеть !!!!!!!!!!!!!!!!!

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
.«ВIН КОЛОВ МОЄМУ ЗДОРОВОМУ СИНОВI ПСИХОТРОПНI ПРЕПАРАТИ»
Читав вже цю статтю в газеті "Експрес". Посилання на неї дати не можна, бо електронний варіант газети видно лише тим, хто підписався на нього ЗА ГРОШІ...
До речі, минулої п"ятниці зустрівся з одними знайомими, зайшла мова про того Слюсарчука. І один з моїх знайомих каже - та я ж тому Андрійкові Слюсарчуку на його ж прохання музику підбирав для його виступів перед людьми.

Було то десь років 18-20 тому. Мій знайомий був тоді викладачем технікуму в м.Червоноград.
Більш конкретніше не розпитав, бо швидко ми розбіглися((((

---------- Добавлено в 14:30 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 14:24 ----------

Ще один крєндєль))))) Причому також виріс в дитбудинку в м.Червоноград.

Я особисто з ним зустрічався під час "перевірки" ним нашого РВ )))))) Правда, мене він не намахував - то начальник наш повівся і трохи "полиняв" ))))))

VTS-GEORG

подполковник
Симпатии
429
скажу сразу я не знаком с Слюсарчуком и не имею к нему никакого отношения , но все это сильно смахивает на спецоперацию по дискредитации конкретной личности=-O

да и сама газета доверия не внушает:boredom:

Последнее редактирование:

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Продолжая разоблачение «профессора-нейрохирурга», журналисты нашли жертв смертельных опытов Слюсарчука.

Об этом говорится в расследовании, опубликованном в львовской газете «Експрес».

«Подобного, очевидно, не знает ни одна страна: проходимец с липовыми документами врача экспериментирует над людьми в течение двадцати лет – калечит и убивает, занимается контрабандой психотропных препаратов, а милиция, прокуратура, СБУ этого «не видят», - говорится в статье.

Дальше приводим краткое изложение фактов, найденных журналистами газеты «Експрес».

Они установили, что против Слюсарчука было возбуждено два уголовных дела. Согласно одному из них, в 1996 году Слюсарчук поставил смертельный диагноз одной из жительниц Жидачевского района Львовской области, а потом выманил у нее 650 долларов «на лекарства из Москвы». После этого «врач» исчез, а настоящие медики установили, что никакой смертельной болезни у женщины нет. По такой же схеме он обманул еще одну женщину, которую впоследствии довел до смерти «лечебными капельницами».

Второе уголовное дело было заведено в 2000-м году по заявлению пары львовян, детей которых Слюсарчук «лечил» за полторы тысячи долларов. После проведенных им процедур детям стало плохо. Впрочем, ни одно из расследований не закончилось для Слюсарчука наказанием. Как предполагают журналисты, этому поспособствовали связи «профессора-нейрохирурга».

В статье также приводятся свидетельства женщины, чью мать – коменданта одного из общежитий «Львовской политехники» - Слюсарчук довел до смерти «чистками крови». Журналисты также предполагают, что подобных жертв у Слюсарчука было очень много.

«Он шантажировал людей страшными диагнозами, делал здоровых калеками, а потом запугивал. Он не гнушался брать деньги у бедных, детей-сирот и даже людей, которые были обречены, имея, например, рак в четвертой степени. Он забирал у матерей деньги, остро необходимые на настоящее лечение их больных деток. И, матерясь, приказывал приносить в долларах, потому что гривны долго считать. Есть населенные пункты, в которых его жертвами ставали несколько людей. Мы уверены: за последние двадцать лет «врачебной деятельности» Слюсарчука таких населенных пунктов было не сотни, а тысячи. И тысячи обманутых. А мертвые? Кто считал его мертвых?», - говорится в расследовании.

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
скажу сразу я не знаком с Слюсарчуком и не имею к нему никакого отношения , но все это сильно смахивает на спецоперацию по дискредитации конкретной личности=-O

да и сама газета доверия не внушает:boredom:
Мне тоже как то...Но "вдруг"обвал информации. Если так, давайте поподробнее... А кто его на телевидение раскручивал, про феномен Украинского врача? Кто на этом заработал? Как он врачем работал? 20 лет. (если работал) и т.д.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
скажу сразу я не знаком с Слюсарчуком и не имею к нему никакого отношения , но все это сильно смахивает на спецоперацию по дискредитации конкретной личности
Прошу :

Прийшла сьогодні газета "Експрес", то та стаття там на 1-й сторінці, потім продовження на 2-й, 4-й, 6-й і закінчення на 9-й. Прям детектив якийсь. Хоча журналісти, канєшно, дещо приукрасили, але в загальному - вражає.

Ну, Президент може, канєшна, сказати "що мені підсунули - те я й підписав. Не можу ж я всього перевіряти". А міністр тут повинен сам зразу ж подати у відставку і БІГОМ втекти в Ізраїль))) (Або краще спочатку втекти, а вже з Ізраїлю у відставку подати)))))))

Посилання на статтю в газеті "Експрес" надати не можу, так як там потрібно підписуватися (за гроші) на електронний варіант газети(((((((

Цитати :

..... Наша журналiстка у вiвторок о 20.00 виїхала з редакцiї автомобiлем у напрямку на Москву. Дорогою вона змiнить авто ще п'ять разiв. Вона працюватиме у "повнiй тишi", оскiльки спецiально залишить мобiльний удома, аби за IМЕI нiхто не змiг вирахувати мiсця її фiзичного перебування. Вона навiть змiнить зовнiшнiсть, аби нiхто не мiг її упiзнати. .......

.......Майже пiвнiч. Обласне управлiння мiлiцiї. У присутностi народних депутатiв України Ярослава Кендзьора, Андрiя Парубiя, телевiзiйникiв журналiсти "Експресу" передають генераловi Богдану Щуру, очiльниковi обласної мiлiцiї, останнiй доказ того, що Слюсарчук - шахрай. Ми передали документ iз РНДМУ iменi Пирогова з мокрою печаткою, у якому чiтко сказано: "Слюсарчук Андрiй Тихонович нiколи в медунiверситетi Москви не навчався. Його росiйський диплом - фальшивий".

.....Таким чином вiн, цей найвидатнiший шахрай, як назве його з парламентської трибуни народний депутат Ярослав Кендзьор, - у пастцi. Мiлiцiя це теж розумiє. Пiд тиском беззастережних доказiв i фактiв вона таки порушує першу кримiнальну справу........

Кінець цитат.

В "Експресі ще є 2 фотки епізоду, де журналісти передають відповідь РНДМУ iменi Пирогова генералу міліції Щуру. Дійсно є на фотках названі народні депутати. Також видно на фотці одного полковника з УДСБЕЗ, у якого ду-у-у-уже сумний вигляд в той час, як генерал вивчає наданий йому документ.

wadza

генерал-майор
Симпатии
1,742
журналисты сейчас вокруг этой темы серьезно возятся, но похоже, что сам Слюсарчук ничего не боится - по крайней мере на телефонные звонки отвечает охотно...

---------- Добавлено в 21:56 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:37 ----------

собственно говоря дело возбудли только после того, как журналисты собранный материал обнародовали.
У Слюсарчука завязки с ментами серьезные - поэтому его искать будут долго...
а журналисты ишут его самостоятельно, хотя при надобности его давно вычислили бы по биллингу... если бы хотели.

---------- Добавлено в 22:06 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:56 ----------

Посилання на статтю в газеті "Експрес" надати не можу, так як там потрібно підписуватися (за гроші) на електронний варіант газети(((((((

Хадим

генерал-лейтенант
Симпатии
4,425
У Слюсарчука завязки с ментами серьезные - поэтому его искать будут долго...
Не долго. Сегодня щелкнули "браслеты" и пошёл "профессор" знакомиться с новой обстановкой.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Сегодня щелкнули "браслеты"
Аж погуглив - дствітєтьно.......

Як пише Експрес, “псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi”. Під час затримання, Андрiй Слюсарчук сказав: “Я вас чекав давно”.

---------- Добавлено в 21:26 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:19 ----------

Спецзагін «Беркуту» доставив псевдолікаря Слюсарчука в управління УМВСУ у Львівській області. На вході в управління міліції, у лічені секунди, коли Слюсарчука виводили з авто, журналістка газети «Експрес» Світлана Мартинець встигла поставити Слюсарчуку запитання: «Андрію, хто був першою жертвою?»

Відповідь «професора» була доволі нестриманою: «Пішла ти на х..».

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Симпатии
3,052
А что вы хотели от выпускника ПТУ? Если он действительно водил всех за нос, то тогда ему цены нет. Но наверное талант у пацана все-таки какой- то есть. Видел по ТВ его выступления по запоминанию цифр, если это не постановочное шоу, то мозги у его на месте.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Видел по ТВ его выступления по запоминанию цифр, если это не постановочное шоу, то мозги у его на месте.
Та, таки виходить, що постановочне. Але мізки таки є. Вчора читав в "Експресі" думки фахівців про те, як він зумів виграти в тої "Рибки" (компютерна програма, яка в шахи грає).
Також виходить, що постановка.

Та най би собі виступав та й дурив людей - того мені не шкода. Але те, що він купу народу на той світ спровадив своїм "лікуванням", а їх родичі останнє продавали, щоб гроші йому віддати - за таке він заслуговує...... ай, не буду писати, чого саме.......

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
А это как раз и говорит что диплом, не важно какого заведения не определяет таланты человека. Даже если и аферист, но какой талант:yahoo:, смотрел его выступления, профессионально сделанно. Вопрос кто крыл?

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Даю коментар, який частково відповідає на поставлене запитання.

А чи був рядом сподвижник Слюсарчука. Такий собі:
Пасічник Володимир Володимирович - депутат Львівської міської ради. Член фракції Партії регіонів. Член комісії освіти, медицини і соціального захисту.
Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри «Інформаційні системи та мережі НУ «Львівська політехніка».
Під його патронатом проходили всі бздури доктора Андрія.

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
У понедiлок, завдяки блискуче здiйсненiй операцiї львiвської мiлiцiї, псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi.
Вот это действительно улыбнуло :clapping:

митрич

генерал-полковник
Симпатии
14,898
А может тут, как раз и надо было 7000 патронов истратить????
Знаете, я к аферистам и домушникам, отношусь по разному, в силу своей профессии и "ихней". Одно дело развели старушку на нищенские копейки, или выбили дверь, разломали все внутри, а кроме мелочи нечего взять. Другое дело "властелина", или вор открывает дверь и видя что "ошибся" квартирой, уходит не взяв ни копейки. Все же определенная мораль и внутреннее табу у них присутствует...

---------- Добавлено в 23:56 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:27 ----------

Не если по аферистам из Рады, то хоть 700 000:D

mss

Ветеран
Симпатии
8,456

Из университета уволили "покровителя" Слюсарчука
В вузе увольнение профессора Владимира Пасечника комментируют неохотно.

В пресс-службе университета "Львовская политехника" лишь сообщили, что есть соответствующий приказ ректора от 30 ноября. Причина – по согласию сторон, Пасечник сам добровольно написал заявление об уходе.

Напомним, фамилия Пасечника фигурирует в истории псевдоврача Слюсарчука, который сейчас находится в СИЗО, а еще недавно выдавал себя за талантливого нейрохирурга и человека со сверхвозможностями. По данным некоторых СМИ, якобы именно Владимир Пасечник помог создать миф о "суперпамяти" "доктора Пи", ведь он организовывал "экспертную комиссию", которая должна была зафиксировать рекорд Украины по запоминанию числа "пи". Напомним, недавно представители книги аннулировали рекорд.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456

Слюсарчук давав юнакам психотропні препарати і передавав безвольних дітей високопосадовцям для сексуальних оргій

СБУ, вочевидь, має інформацію про те, що Слюсарчук займався поставлянням наркотиків. Але чому СБУ мовчить?

Гомосексуалізм, педофілія, інші збочення, гроші й наркотики в ешелонах влади - ось така вона жорстока відповідь на запитаня про те, хто і чому 20 років покривав псевдолікаря

3,14**раси, 3,14**раси, кругом одні 3,14**раси.........................................

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Симпатии
3,052
Запитання риторичне. Таких як ПІ, шахраїв чи не шахраїв ніхто не вісдтежує, навіть не ведеться контроль за видачею дипломів про освіту на державному рівні. Тому,що це бізнес, а гроші не пахнуть. Давно має бути єдина база, по якій певні особи мали б змогу відстежити таку людину як ПІ. Він мені нагадав Распутіна, та його вплив на царську родину.Грицько теж мав певні важілі, та вміло використовував їх. Побачимо і ми кінець цієї справи, та хто застрелиться від сорому за таке.

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,299
3,14**раси, 3,14**раси, кругом одні 3,14**раси........................................ .
Кстати да, ещё в 98 году было замечено что у пи частенько оставались ночевать молоденькие курсанты полит училища, как он говорил: он их лечит.

Сверху