Вот почитайте. А также внизу указаны ссылки на основные тесты которые вы будете проходить, рекомендую пересмотреть, порешать, это поможет.
Спеціалізований психологічний професійний відбір в структурі органів внутрішніх справ здійснюється психологами Центрів психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ВОЗ МВС – УМВС та психологами Центрів практичної психології МВС – УМВС з жорстким дотриманням вимог Закону України про психіатричну допомогу від 22.02.2000 р. № 1489 – ІІІ, наказів МВС України від 06.02.2001 р. № 85, від 04.11.2003 р. № 1286, від 04.11. 2003 р. № 1296 та від 04.11.2003 р. № 527.
Методика 16-ти особистісних факторів (CATTELA) є анкетним структуированным інтерв'ю, отриманим у результаті 20-літньої роботи з проведення факторного аналізу "здорової" і "клінічної" груп. Методика містить 187 тверджень, що стосуються різних властивостей особистості, установок і інтересів обстежуваного, котрий за кожним твердженням вибирає один із трьох можливих відповідей. Даний тест дозволяє одержати досить повну психологічну структуру особистості. Результати методики представлені у виді 16 незалежних друг від друга факторів, які можна об'єднати в 4 більш загальних (адаптированность-тревога, интраверсия-экстраверсия, емоційна нестійкість-урівноваженість і підпорядкованість-незалежність).
Колірний тест Люшера.
Колірний тест був розроблений швейцарським психологом Максом Люшером у 1947 році. Тест є проективним методом для опосередкованого вивчення особистості, заснованим, як втім і всі проективні методики, на побудові специфічної, пластичної стимульной ситуації, що створює умови, найбільш сприятливі для прояву емоційних станів і індивідуальних особливостей особистості.
У повному тесті Люшера 7 наборів різних квітів (73 кольорові картки), однак у зв'язку з трудомісткістю і великою тривалістю трактування результатів цього тесту, на практиці найчастіше (у тому числі й у Центрах ПП і ППФО) використовується його скорочений, "восьмицветовой" варіант, що відбиває загальне поводження і реакцію обстежуваного на різні ситуації.
Психологічне і фізіологічне значення кожного цввета специфічні і незмінні, однакові для всіх статей, возростов, національностей і незалежні від культурально-образовательного рівня. Тест може бути використаний навіть при анамалиях зору аж до колірної сліпоти, тому що в цих випадках задіяна не інстинктивна реакція на колір, а реакція на контрастність і інтенсивність тонів.
Тест Равенна використовується для вивчення невербального інтелекту. При цьому оцінюється як час, витрачене на виконання завдання, так і кількість допущених помилок.
Додаткове медично-психологічне обстеження проводиться медичним психологом у відділенні амбулаторної психіатричної допомоги за дорученням лікаря-психіатра, який здійснює військово-психіатричну експертизу за показаннями згідно до вимог наказу МОЗ України від 28.12.2002 р. № 507.
http://yurotdel.com/ucheba/specializovanii-psihologichnii-profesiinii-vidbir-v-strukturi-organiv-vnutrishnih-sprav.html
http://azps.ru/tests/4/raven.html