Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Рапорт о переводе

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Quartz

рядовой
Reaction score
0
Ув. кадровики выложите пожалуйста образец рапорта о переводе. Я курсант. Хочу перевестись в др область для дальнейшей работы в указанном РО.

Programment

полковник
Reaction score
292
Нет такой формы. Есть другая: "Із запропонованою посадою ... згідний", где на месте 3-х точек - должность по новому месту службы. Адресуется начальнику нового ОВД.

гвардии сержант

старший прапорщик
Reaction score
286
Ув. кадровики выложите пожалуйста образец рапорта о переводе. Я курсант. Хочу перевестись в др область для дальнейшей работы в указанном РО.
не рано ли курсанту переводится??? ты сначала закончи учения, поработай на том месте, куда отправят, а уже потом о переводе думай.
а рапорт можеш написать такой:
Прошу Вас ходатайствовать о переводе меня, фио для дальнейшего
прохождения службы в _____, поскольку, я не могу раскрыть свой
талант и потенциал в данном коллективе, в следствии чего не качественно,а зачастую и полностью игнорирую и не выполняю указания и приказы старших начальников, в следствии чего наношу вред службе и коллективу в целом.
но захотят ли вас взять туда после такого???

Quartz

рядовой
Reaction score
0
не рано ли курсанту переводится??? ты сначала закончи учения, поработай на том месте, куда отправят, а уже потом о переводе думай.
а рапорт можеш написать такой:
Прошу Вас ходатайствовать о переводе меня, фио для дальнейшего
прохождения службы в _____, поскольку, я не могу раскрыть свой
талант и потенциал в данном коллективе, в следствии чего не качественно,а зачастую и полностью игнорирую и не выполняю указания и приказы старших начальников, в следствии чего наношу вред службе и коллективу в целом.
но захотят ли вас взять туда после такого???
Раз спрашиваю-значит необходимо. В этой теме я просил форму рапорта и только.

Ярослав82

прапорщик
Reaction score
50
Рапорт пишется всегда в свободной форме, а не по шаблону! И обязательно нужно указывать причины по которым Вы инициируете свой перевод.

SLEDAK

старший прапорщик
Reaction score
178
Переведення з однієї області в іншу є дуже складною штукою. Особливо якщо це стосується "молодого спеціаліста", який щойно закінчив ВНЗ чи не відпрацював трьох років. Для того щоб перевели мають бути поважні причини. І цими поважними причинами можуть бути виключно сімейного характеру - одруження, переїзд на нове місце проживання і т.д. Деякі з причин можна взяти з постанови КМУ, яка передбачає перелік причин сімейного характеру, що перешкоджають військовій службі (поправте якщо не правильно назвав постанову чи її суть).
Я пам"ятаю у нас у Львівській області був один НВ із молодим дізнавачем, що перевівся після закінчення ВНЗ із Житомира. Перевівся у Львів, оскільки женився і залишився тут на ПМЖ. Попрацювавши рік, в стані сп"яніння вилетів з траси на своєму автомобілі і при цьому загинув пасажир. Так особливо прискіпливо ВВБ копало те на яких підставах він перевівся з іншої області, як відбувався перевід, хто підписував рапорти і т.і.
Я не кадровик тому поради дати не можу. Розповів, що знав. Знаю зате, що на форумі є досвічені, в т.ч. і колишні, кадровики, які, думаю, все підскажуть.

Владислав Юрьевич

младший сержант
Reaction score
5
Перед окончанием учебы тебя направят на стажировку вот перед ней и напишешь рапорт Образец в кадрах

---------- Добавлено в 23:26 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:23 ----------

Для курсантів ВНЗ МВС
начальнику Головного
управління МВС України
в Одес обл
ген-майор м ......

Р А П О Р Т

Прошу Вашого дозволу на проходження стажування та подальшого працевлаштування після закінчення Нац акад внутрішніх справ на посаді слідчого слідчого відділу .......... районного відділу ГУМВС Укр ....., у зв’язку з переїздом на постійне місце мешкання у м. Одеса.
На навчання направлявся Донецьким МУ ГУМВС України вДонецькой обл.

Курсант 1-го факультету
НАВС
рядовий міліції __________ І.І. Іванов
(підпис)
01.10.20__р.

VV-nik

генерал-полковник
Reaction score
2,886
на проходження стажування та подальшого працевлаштування після закінчення Нац акад внутрішніх справ на посаді слідчого слідчого відділу
Как вариант перевода из области откуда поступал - в др. область... ню, наверное годиццо... Тока я бы "мотивировки" бы трошки наверно добавил - т.е. ПОЧЕМУ (например, "у звязку із сімейними обставинами...")
А вот ка вариант ОТЧИСЛЕНИЯ - тут надо отдельно "пагаварить", ИМХО...))))))

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху