Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Реєстрація автомобіля...

Вуйко

рядовой
Симпатии
0
Найперше хочу привітати всіх з Новим роком та Різдвом Христовим.
А далі,маю кілька питань...
Вже більше як пів року придбав у знайомого автомобіль (середнього класу).Під час реєстрації у Мрев подав всі документи оригінали з мокрою печаткою( договір купівлі, експертизу,довідку про виписку з попереднього
місця реєстрації ,старий тех.паспорт)+транзитні номери+чеки всіх необхідних платежів. Замість пластикової картки реєстрації мені видали тимчасову (мотивуючи необхідністю відправки запиту у іншу область на достовірність предявлених документів).
Через 3 місяці прихожу в Мрев для отримання "нормального" свідоцтва, мені кажуть, що відповіді на мій автомобіль ще немає.:( Продовжили
ще на 3. Через цей термін прихожу знов - те саме:( Кажуть, ми можемо відправити ще раз запит по факсу , але це буде коштувати...хххх гр (=-O)
Відмовився я від такої "допомоги" й мені продовжили тимчасовий талон ще
на 2 місяці.... Прийшовши додому взявся шукати українське заканодавство:rtfm::rtfm:: Оце покопавшись трохи у законах виникло кілька питань ::(

1. Згідно закону про облік трансп.засоб.(точну назву не памятаю) п 3.7
мені повинні були видати "нормальне" свідоцтво про реєстрацію,підстав для видачі тимчасового в моєму випадку я не знайшов.?

2.При наявності бази даних АІС "Автомобіль" якого ще підтверження потрібно? Чи можливо щоб мого автомобіля не було в базі даних?
(мені про це ніхто не говорив).

3.Наскільки я зрозумів у даному випадку повинна бути чинна постанова КМ "Про звернення громадян" яка передбачає максимальний термін розгляду заяв 30 днів.Можливо при реєстрації транс.зас. існують інші нормативні акти, тоді скажіть які і який термін .

Мих87

старший лейтенант
Симпатии
126
Последнее редактирование:

Вуйко

рядовой
Симпатии
0
Дякую за пораду, якраз цей наказ і закон я і мав на увазі.
п.3,7: . Номерні агрегати ТЗ перевіряються за наявними обліками
розшукуваного транспорту. Для цього використовуються існуючі бази
даних АІС "Автомобіль", "Угон СНД".
Крім того, з використанням
"Національного банку даних - "Автомобіль", ТЗ перевіряється на
предмет зняття його з обліку за місцем попередньої реєстрації.

Результати проведеної перевірки відмічаються на заяві та
підписуються уповноваженою посадовою особою РЕП ДАІ (із
зазначенням ПІБ, дати і часу проведення перевірки). До матеріалів
реєстраційної справи можуть долучатись роздруковані відомості про
ТЗ, які на момент перевірки значаться в розшуку.
У разі відсутності технічної можливості проведення даного
виду перевірки або в разі уточнення інформації щодо підстав
реєстрації (відсутня інформація про зняття з обліку, неправильно
зазначені дані ТЗ або власника, наявна інформація про анулювання
повноважень уповноваженої особи тощо)
до місця попередньої
реєстрації у триденний термін надсилається письмовий запит для
підтвердження зняття ТЗ з обліку. Така перевірка може проводитись
з використанням наявних каналів зв'язку (телетайпа, факсу,
електронної пошти)
з обов'язковою реєстрацією запиту.
До одержання відповіді на запит власникові ТЗ на термін до
трьох місяців
може видаватися тимчасовий реєстраційний талон і
номерні знаки за призначенням, які відповідають вимогам ДСТУ
3650-97 "Дорожній транспорт. Знаки номерні транспортних засобів.
Загальні технічні умови".
Після надходження позитивної відповіді на запит власнику ТЗ
видається свідоцтво про реєстрацію ТЗ встановленого зразка.

1,(в моєму випадку до документів і по експертизі жодних питань не виникало! Всі докупенти в повному порядку!)
2, (пройшло вже 6,5 місяці)
3,(ніде не бачу що запит має бути платним!)

4, Термін реєстрації може бути продовжено у разі неможливості
власника ТЗ
(хвороба, відрядження, інші поважні причини) вчасно її
здійснити.
(не бачу підстав в моєму випадку)

Звернення громадян або юридичних осіб з питань, пов'язаних із
проведенням реєстрації ТЗ, розглядаються в порядку і терміни, що
встановлені Законом України "Про звернення громадян"
( Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация ). :
Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше
одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують
додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти
днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити
порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного
органу, підприємства, установи, організації або його заступник
встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що
повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний
термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може
перевищувати сорока п'яти днів.

І тепер скажіть мені чи правильно я трактую закони на які Ви дали ссилку?
Може в обласних Реп ДАЇ їх не читали?

toxa

старший прапорщик
Симпатии
90
может из-за етого недают:

Консорциум "ЕДАПС", изготовитель паспортов, водительских удостоверений и прочих документов, вынужден остановить работу из-за того, что прекратил получать средства, перечисляемые гражданами через госведомства на эти цели, говорится заявлении консорциума в понедельник.

"На протяжении декабря 2009 года, по сути дела, из государственного бюджета были похищены деньги, которые граждане Украины исправно перечисляли за оформление паспортов, водительских удостоверений, свидетельств о регистрации транспортных средств и других государственных документов", - утверждает "ЕДАПС".

Консорциум поясняет, что в декабре 2009 года, с учетом предстоящих праздников, продолжал изготавливать документы, защитные элементы к ним, производил обслуживание автоматизированных систем государственного документооборота, не получая ни копейки от государства, однако больше такой возможности нет.

"ЕДАПС" мгновенно вернется к выполнению всех государственных контрактов, как только Государственное казначейство Украины выполнит свои обязательства и вернет незаконно удерживаемые деньги отечественным производителям", - отмечается в заявлении.

Консорциум отмечает, что каждый гражданин предварительно и полностью оплачивает оформление и изготовление паспортов, водительских удостоверений, свидетельств о регистрации транспортных средств и многих других документов.
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Вуйко

рядовой
Симпатии
0
Дякую Вам за цікаву відповідь, але до даного питання це немає жодного відношення.
1. волокіта з реєстрацією тягнеться вже більше пів року.
2. вартість тех.паспорту я зобовязаний проплатити згідно законодавства.
3. проблем з бланками тех. талонів у відділенні ДАІ не має.
4.мова йшла про оплату за надсилання повторного запиту про реєстрацію ТЗ.

Мих87

старший лейтенант
Симпатии
126
Може в обласних Реп ДАЇ їх не читали?
В областных РЭП думают, что их не читали вЫ. Попросту говоря - разводят вас...Поэтому, тут 2 выхода :
1) дать денег для ускорения
2) казлить работников РЭП (письменно жаловатся, звонить по телефонам доверия вплоть до Киева и т.д.)

я бы выбрал 2-ой вариант...не люблю, когда меня обманывают и не люблю подобных чиновников..

А вообще, впредь вам простой совет - перед тем как заниматся подобными делами, постарайтесь прочитать нормативно-праввовую базу по вашему вопросу...и решайте все дела у начальников в приемное время с письменым обращением...в противном случае вы ж сами видите, что у нас за государство..

Вуйко

рядовой
Симпатии
0
Теж схиляюся до варіанту №2. Справа не стільки в грошах, як "заділо за живе".
Коли треба заплатити сотню,дві, якщо є за що,то в принципі завжди плачу.
Але якщо немає ніяких законних підстав, і з тебе хочуть здерти 1000(!)гривень...
Скаржитись на телефон довіри гадаю теж не найкращий варіант. Коли задав відповідне питання на офіційному сайті ДАІ - відповіді чекаю вже два тижні.

Лишаються інші шляхи (а саме письмові звертення до відповідних осіб та установ). Хоча подивимось, ще 1,5 місяці я можу їхати на тимчасовому талоні, а потім знову в РЕП, послухаю що знову мені "заспівають".

(Кілька років назад коли я реєстрував куплений мною новий причіп стикнувся з іншим способом "лохотрону"). Мене заставили проплатити на нього дві страховки ,мотивуючи, що не бачили в очі квитанцію про оплату страховки. Коли я не полінувався ,сходив в центральний банк і приніс їм копії всіх проплачених платежів,тоді вони погодились і віддали гроші за одну страховку). Я розумію, кожен заро###є як може, але коли кишенькового злодія ловлять "на горячому" то він кидає гроші і тікає... а тут тримаються за "здобич" до кінця...

Сверху