Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Робота в ДСО

Desida

рядовой
Симпатии
0
Дуже прошу дати мені відповідь на мої запитання. Мій син збирається йти працювати в ДСО. Армію відслужив 3 роки тому, працював на трьох роботах. Зараз вже 4 місяці не працює. Мене хвилює те, що він не закінчив педагогічний коледж на 4 курсі, а пішов до армії. Отже, фактично у нього немає диплому про середню-спеціальну освіту, а тільки атестат про дев'ятирічну освіту. З такою освітою його візьмуть на службу в міліцію? А ще нам сказали, що характеристики для справи дійсні тільки 3 чи 4 місяці. Значить йому прийдеться їхати по місцю проходження служби за нею? (а це далеко!)

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Не візьмуть. Повинен бути, як мінімум, атестат про середню освіту. Був у мене випадок - хлопець після армії прийшов влаштовуватись на службу в міліцію, сказавши, що він закінчив технікум, тільки диплом йому видадуть через місяць-два. Пройшов всі перевірки, ВЛК і т.д. і т.п., а потім виявилося, що диплом йому не видадуть, так як він ще не пройшов виробничої практики. І все виявилося марним, так як документу про середню освіту у нього не було. Десь зараз він пройде ту практику, потім отримає диплом і в цьому році його візьмуть на службу в ОВС (якщо ще не передумав).

Desida

рядовой
Симпатии
0
Не візьмуть. Повинен бути, як мінімум, атестат про середню освіту. Був у мене випадок - хлопець після армії прийшов влаштовуватись на службу в міліцію, сказавши, що він закінчив технікум, тільки диплом йому видадуть через місяць-два. Пройшов всі перевірки, ВЛК і т.д. і т.п., а потім виявилося, що диплом йому не видадуть, так як він ще не пройшов виробничої практики. І все виявилося марним, так як документу про середню освіту у нього не було. Десь зараз він пройде ту практику, потім отримає диплом і в цьому році його візьмуть на службу в ОВС (якщо ще не передумав).
Якщо не візьмуть, то чого зразу не сказали, а післали проходити в госпіталь комісію, тести? Це ж не чесно, адже і гроші і час втрачається! А це точно? Щоб даремно ми не надіялись!

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Повинен бути, як мінімум, атестат про середню освіту. Або ж диплом який-небудь (коледжу, ліцею, і т.д.). Якщо у вашого сина лише атестат про 9-тирічну освіту, то ніякі довідки про те, що він десь=там навчається і ось-ось буде бакалавром (для прикладу) НЕ ПІДХОДЯТЬ. А чому вам цього не пояснили - цого вже я вам пояснити не можу. Певно ви їм засвітили щепку грошей і вони не захотіли цих грошей втрачати.
Ви в самому Луцьку живете?

Desida

рядовой
Симпатии
0
Повинен бути, як мінімум, атестат про середню освіту. Або ж диплом який-небудь (коледжу, ліцею, і т.д.). Якщо у вашого сина лише атестат про 9-тирічну освіту, то ніякі довідки про те, що він десь=там навчається і ось-ось буде бакалавром (для прикладу) НЕ ПІДХОДЯТЬ. А чому вам цього не пояснили - цого вже я вам пояснити не можу. Певно ви їм засвітили щепку грошей і вони не захотіли цих грошей втрачати.
Ви в самому Луцьку живете?
Та ви що? Які гроші? У мене їх немає:(І головне, що син в кадрах запитував про це - і ніхто нічого не сказав!:sorry:А ми живемо не в самому Луцьку...

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
В яких кадрах запитував? Напишіть мені в лічку де живете і куди саме влаштовуєтеся - може щось підкажу. В лічку - це особисте поідомлення, яке буду бачити тільки я.

Greyheaded

генерал-полковник
Симпатии
5,732
mss, в ОГСО есть должности не аттестованные, (типа вневедомственной охраны). может парня туда агитируют.
Desida, всё решаемо, подойдите в ближайшую вечернюю школу.

Desida

рядовой
Симпатии
0
mss, в ОГСО есть должности не аттестованные, (типа вневедомственной охраны). может парня туда агитируют.
Desida, всё решаемо, подойдите в ближайшую вечернюю школу.
В том то и дело, что в аттестованные! :(

Симпатии
0
Здраствуйте форумчане. У меня вопрос. Смогу ли я устроится в ДСО в городе Кировоград после службы у ВВ?. Я с высшим но не юридическим образованием.

VILAR

генерал-лейтенант
Симпатии
4,544
При наличии вакантных должностей возможно.

Сверху