Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

розглядається питання про залучення екс-прем'єра Юлії Тимошенко до праці.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

step55

капитан
Reaction score
1,243
розглядається питання про залучення екс-прем'єра Юлії Тимошенко до праці.

Керівництво Качанівської колонії розглядає питання про залучення екс-прем'єра Юлії Тимошенко до праці.
Про це в ході брифінгу заявив перший заступник начальника управління Пенітенціарної служби в Харківській області Євген Бараш, повідомляє "Харків.Коментарі".
"Наявність будь-яких медичних протипоказань у в'язнів визначає лікуючий лікар, після чого видає довідку про те, чи може людина працювати. Потім засуджений проходить курс лікування доти, доки не зможе взятися за роботу", - сказав Бараш.
Також він підкреслив, що сусідка Тимошенко в колонії працює, а статус засудженої дозволяє їй перебувати з екс-прем'єром в одній камері.
Качанівська колонія відома своїм цехом шиття. Засуджені, які займаються шиттям, отримують близько 1500-2000 гривень на місяць. Зокрема, тут шиють формений і робочий одяг, сорочки, постільну білизну, шапки-вушанки та мішки.
Колеги, поясніть будь-ласка цитату:"статус засудженої дозволяє їй перебувати з екс-прем'єром в одній камері." Я правильно розумію, що це черговий словоблуд?

Gruzchik

генерал-лейтенант
Reaction score
14,528
Даёшь новый бренд!
На всей униформе из колонии - "Did of Timoshenko"! Продажи втрое! Да что там втрое - в десять раз увеличатся!
Жду результатов медкомиссии!
В новостях сообщили о межпозвоночной грыже. Но Тимошенко, якобы объявлять свой диагноз не желает!
Что-то мне подсказывает, что медиков подкупила "ПР"!

G

guesser

Guest
Да Я думаю у Качановки и так теперь есть неплохие варианты, поскольку само название колонии уже стало брендом. Так что шмотки "от колонии, где сидит Юля" точно не станут залеживаться на прилавках!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Качанівська колонія відома своїм цехом шиття. Засуджені, які займаються шиттям,
По ящику в новинах щось говорили на цю тему. Я не дуже уважно слухав, але різануло по вухах, коли журналіст назвав це "виправними роботами". )))

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху