Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Роз’яснення ДПтСУ щодо технікумів від 04.12.2012 року.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Милиционер милиции

генерал-полковник
Регистрация
20 Ноя 2012
Сообщения
10,283
Reaction score
11,023
Департаментом по роботі з персоналом ДПтСУ в адресу начальників територіальних органів та навчальних закладів ДПтСУ було направлено роз’яснення щодо технікумів: http://uahecate.blogspot.com/p/blog-page_6754.html

Чи є аналогічне роз’яснення в МВС України?
 

Милиционер милиции

генерал-полковник
Регистрация
20 Ноя 2012
Сообщения
10,283
Reaction score
11,023
Если на: http://uahecate.blogspot.com/p/blog-page_6754.html проблематично прочитать, то вот текст:

ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Департамент по роботі з персоналом
вул. Мельникова, 81, м. Київ, 04050

04.12.2012 року №№_____

Начальникам територіальних органів
та навчальних закладів
Державної пенітенціарної елужбвг України

До апарату Державної пенітенціарної служби України постійно надходять звернення від територіальних органів Державної пенітенціарної служби України щодо роз'яснення порядку застосування нормативно-правових актів, якими врегульовано питання зарахування до вислуги років для призначення і виплати пенсій, виплати надбавки за вислугу років особам офіцерського складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України часу навчання у цивільних вищих навчальних закладах.
У п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішня справ та членам їхніх сімей» зазначено, що до вислуги років особам начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України при призначенні пенсій додатково зараховується час їхнього навчання (у тому Числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах, а також в інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське звання, до вступу на військову службу або призначення на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку один рік за шість місяців і згідно статті 17 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» при призначенні пенсій додатково зараховується час їхнього навчання {незалежно від форми навчання) у цивільних вищих навчальних закладах, а також в інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське (спеціальне) звання, до вступу на військову службу або призначення за відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку один рік навчання за шість місяців служби.
Після набуття чинності з 26 червня 199! року Законом України «Про освіту», згідно статті 43, технікуми, училища, коледжі вперше були віднесені до вищих навчальних закладів,
Виходячи з наведеного та враховуючи роз'яснення Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Верховної Ради України від 18.10.2012 року № 04-26/12-513 та Міністерства соціальної політики України від 14.08.2012 року №838/13/84-12, до 26.06.1991 року до вислуги років особам середнього, старшого і вищого начальницького складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України при призначенні пенсій та виплати надбавки за вислугу років додатково зараховується час навчання (у тому числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах (без будь-яких умов), а також з інших навчальних закладах (до яких належать технікуми, училища, коледжі) при умові присвоєння, після їх закінчення, офіцерського (спеціального) звання, до вступу на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України або призначення на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку один рік навчання за шість місяців служби.
Після 26.06.1991 року до вислуги років особам середнього, старшого і вищого начальницького складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України при призначенні пенсій та виплати надбавки за вислугу років додаткове зараховується час навчання (у тому числі заочно) у всіх вищих навчальних закладах (згідно Закону України «Про освіту») до вступу на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України або призначення на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку один рік навчання за шість місяців служби, незалежно від того, коли присвоєно офіцерське (спеціальне) звання

Начальник департаменту
по роботі з персоналом
генерал-майор внутрішньої служби С.А. Зінченко

Андріуца Наталія Іванівна
207-34-33
 
Последнее редактирование:

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
3,212
Reaction score
3,052
Бомба! В период службы закончил 2 учебных заведения МВД заочно - не прокатило, до армии закончил техникум на стационаре, тоже не прокатило, пришлось Вовику валить на пенсию с учетом календарной и льготной выслуги всего на 90%, а так хотелось иметь все сто!
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,886

Владимир Викторович

генерал-лейтенант
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
3,212
Reaction score
3,052
Не, то трудности понимания сего типа документа для кадрового аппарата ГПСУ и персонала в частности. Потуги спасти сотрудников любой ценой для системы, приравняв техникумы к институтам т.к. служить на нынешних условиях нет кому!!!!
 

slavovich

подполковник
Регистрация
22 Апр 2010
Сообщения
16,336
Reaction score
24,026
Потуги спасти сотрудников любой ценой для системы, приравняв техникумы к институтам т.к. служить на нынешних условиях нет кому!!!!
Вчера, прочитав ветку, позвонил парням с техникумом, которым ещё много, они понятия об этом не имели, и наши кадры, больше чем уверен, не желают об этом распространяться.
 

Милиционер милиции

генерал-полковник
Регистрация
20 Ноя 2012
Сообщения
10,283
Reaction score
11,023
Обалдеть! Снова - "трудности перевода"???
VV-nik, замечание принято. Это моя личная вина. Разъяснение в Интернете выложено: http://uahecate.blogspot.com/p/blog-page_6754.html
Для удобности чтения, я попросил ребенка перевести его в текстовый формат. При переводе в текстовый формат возникает много орфографических ошибок, наверняка это Вам известно. В тексте я ошибки исправил, а вот с должностью упустил, точнее не обратил внимания.
З.Ы. А может это знак свыше? :D
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
т.к. служить на нынешних условиях нет кому!!!!
Нас сегодня заступило четверо, (два на больничном, один на сессии), тобишь семь, а по штату 11. По инструкции при выводе одного пж - три контролера, кинолог с собакой и ДПНК или его зам... А у нас еще свиданка, -1, а ДПНК зону не бросит, у них смена семь контролеров на тысячу, не считая опергрупы , режима и отрядников, пусть с руководством еще чел 15-20.
 

Самострел

прапорщик
Регистрация
9 Дек 2012
Сообщения
155
Reaction score
44
Так что средние специальные теперь считают в выслугу в календарях?
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
Так что средние специальные теперь считают в выслугу в календарях?
Если это коледж с юридическим образованием, или техникум СССР, то да, если среднее профессионально - техническое училище, то нет. Техникум позволяет стать на офицерскую должность, а ГПТУ, СПТУ, ПТУ - нет.
 

Самострел

прапорщик
Регистрация
9 Дек 2012
Сообщения
155
Reaction score
44
Еще такой вопрос...техникум СССР будет считаться только в военную выслугу или в гражданскую тоже? И как ? Год за год?
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
Еще такой вопрос...техникум СССР будет считаться только в военную выслугу или в гражданскую тоже? И как ? Год за год?
Я так понимаю в военную, год за пол-года, а в гражданскую год за год. Но разговаривал на днях с кадрами, то там уперлись что только в том случае если техникум записан в трудовой. Говорю, раньше его в трудовую не записывали, но есть же диплом. Говорят однозначно нет. Вообщем с кадрами надо разговаривать, хорошо накушавшись гороха..
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
Но если есть диплом, то всегда можно сделать запись в трудовой в архиве техникума.
На счет этого ничего не знаю, но ведь некоторых техникумов и не осталось. Остались ли архивы?
 

Самострел

прапорщик
Регистрация
9 Дек 2012
Сообщения
155
Reaction score
44
Конечно остались! Я видел архивы еще с 1812 года. Интересно пенсию теперь пересчитают или вообще зачем теперь нужна техникумовская выслуга?
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
А в этом и вопрос. Будет считаться техникум СССР или только техникум Украины.

Після набуття чинності з 26 червня 1991 року Законом України «Про освіту», згідно статті 43, технікуми, училища, коледжі вперше були віднесені до вищих навчальних закладів,
Виходячи з наведеного та враховуючи роз'яснення Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Верховної Ради України від 18.10.2012 року № 04-26/12-513 та Міністерства соціальної політики України від 14.08.2012 року №838/13/84-12, до 26.06.1991 року до вислуги років особам середнього, старшого і вищого начальницького складу органів Державної кримінально-виконавчої служби України при призначенні пенсій та виплати надбавки за вислугу років додатково зараховується час навчання (у тому числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах (без будь-яких умов), а також з інших навчальних закладах (до яких належать технікуми, училища, коледжі) при умові присвоєння, після їх закінчення, офіцерського (спеціального) звання,
 

Самострел

прапорщик
Регистрация
9 Дек 2012
Сообщения
155
Reaction score
44
Т.е. если после техникума звания нет, то в военную выслугу он не считается, а в гражданскую идет?
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,904
Т.е. если после техникума звания нет, то в военную выслугу он не считается, а в гражданскую идет?
Не, Вы не правильно поняли. Техникум уже потенциально дает право на получение прапорщика в войсках и специальное звание мл. лейтенанта. То есть идет в военную выслугу лет, год за пол-года, но так же может входить в гражданский стаж, если записан в трудовой, как год за год, для смешанного стажа. Это если я правильно понял. Умеют же у нас, так виетиватто прописать законы, что толковать можно по разному. Моего товарища волнует другой вопрос. Он уволился по собственному, но теперь оказывается у него на тот момент уже было право на льготную пенсию, если бы техникум включили в выслугу лет. Имеет ли он это право, оспорить в суде? Три года прошло.
 

Самострел

прапорщик
Регистрация
9 Дек 2012
Сообщения
155
Reaction score
44
У меня вопрос практически похожий. Я увольнялся и мне не считали техникум. Теперь я уволился и техникум вроде считают в выслугу. Это отразится на перерасчете моей пенсии?
 

spu0820

Ветеран
Регистрация
30 Окт 2008
Сообщения
9,358
Reaction score
7,629
У меня вопрос практически похожий. Я увольнялся и мне не считали техникум. Теперь я уволился и техникум вроде считают в выслугу. Это отразится на перерасчете моей пенсии?
Но в другой ветке вы же сами писали, что заканчивали техникум в период СССР. В этом случае ничего вам не положено, если после окончания по полученной специальности вам не было присвоено воинское звание офицера запаса.
 

princess

рядовой
Регистрация
1 Авг 2011
Сообщения
11
Reaction score
1
Подскажите,кто знает,раньше,да и сейчас пишут,что всчитывается время учебы в ВУЗ из рассчета 1 год за 6 месяцев,но не более 5 лет,что имеется ввиду,5 лет учебы или 5 лет выслуги.Если например человек закончил техникум и после него институт до службы в ОВД,т.е. в общей сложности 9 лет,то сколько всчитается,половина или только 2,6 года?
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху