Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

С днем Соборности Украины!!!

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Спасибо! А шо за праздник? Шо конкретно празднуется? С какого времени вообще празднуется эта дата? Хто придумал?

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,185
Неудавшаяся попытка объединить запад с остальными 93 года назад, Кучма в 99-м этот праздник придумал...

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Кучма в 99-м этот праздник придумал...
Ну, по-перше, не придумав, а започаткував.

Територія, на яку претендувала Українська Народна Республіка.

22 січня 1939-го було вперше за 20 років урочисто відзначено на офіційному рівні свято Соборності. Відбулось це у Карпатській Україні (м. Хуст), на той час - автономній республіці Чехословаччині.

Це була не просто маніфестація, а найбільша за 20 років перебування краю у складі Чехословаччини демонстрація місцевого населення за участю 30 тис. люду, яке з’їхалось до столиці Карпатської України з усіх куточків краю.

От вам і русини, яких Росія ДОСІ хоче показати русссскімі;)

30 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович видав указ, яким скасував указ президента Віктора Ющенка 2005 року про встановлення Дня Свободи 22 листопада (присвяченого подіям Помаранчевої революції), та указ президента Леоніда Кучми 1999 року про встановлення Дня соборності України 22 січня, водночас з оголошенням 22 січня Днем Соборності та Свободи України[SUP][/SUP]. Відтак офіційно 22 січня в Україні відзначають саме День Соборності та Свободи України.

Вітаю, дорогі співвітчизники!!!!!!!!!!

Один

младший сержант
Reaction score
13
тоже мне праздник. стоять взявшись за ручки.

VTS-GEORG

подполковник
Reaction score
429
Територія, на яку претендувала Українська Народна Республіка.

Вітаю, дорогі співвітчизники!!!!!!!!!!
по карті не видно,що у вас там на заході , але Дон таки наш

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
по карті не видно,що у вас там на заході
Видно. На карті "нашими" виглядають навіть ті землі, які зараз є в Словаччини, Польщі і Білорусі. (з них історичні області : Берестейщина, Холмщина, Підляшшя).

А також ті, які зараз є в Молдови, а також, можливо, в Румунії і Угорщини.

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,185
О! от нынешних частей и нет, Союз присоединил, а на него гонят, Хрущева наказать, Нас отсоединить, по лажа руку на сердце, Украина, может быть цельной?

Слоник

старший лейтенант
Reaction score
332
Прийміть й від мене, з Луганщини, поздоровлення з Днем Соборності України! Сила - в Єдності. Зверніть увагу на те, що написано у шапці форуму "Вместе - мы сила". Так ось хотілося, щоб це було для усіх грамадян України, а ні штучне розділення. Усім здравія на довгі літа!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
О! от нынешних частей и нет,
Грей, ти чим слухаєш (чи читаєш)????????????;)

На карті ВСЮДИ є БІЛЬШЕ, ніж Є ЗАРАЗ.
ВСЮДИ.

Перераховую : зі сторони Росії, Білорусії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови. (можу помилятися щодо Угорщини і Румунії, але таки схильний думати, що НЕ помиляюся).

:blum:

І на Набережній Ялти сьогодні якась акція була. Багато учасників акції українською розмовляли (по ящику показували).

Грей, ти чо на Набережну сьогодні не вийшов? Ну, я розумію, наскільки тобі та Набережна в печінках сидить - скільки років там ОГП забезпечував)))))))

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
Сьогодні з нагоди Дня Соборності на головному вокзалі Львова відбулася акція громадської організації "Українська молодь Христові" -- львів'яни роздавали пампухи пасажирам потяга, що прибув із Харкова.

"Єдність, соборність, солідарність -- зараз ці слова є найважливішими для усіх українців, незалежно від полвітичних переконань, регіону проживання, місцевих традицій і особливостей.

Україна від Луганська до Львова, від Чернігова до Криму -- територія нашого майбутнього, це наша перспектива і наша відповідальність", -- йдеться у передмові до акції. http://lvivexpres.com/news/2013/01/22/40533

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,185
І на Набережній Ялти сьогодні якась акція була.
Была, студентов по выгоняли, а им что пару сидеть, что по набережной шарится, иль за руки держаться... зато красиво и почти бесплатно, ТВ и фото - для отчёта, как гроши осваивали... http://investigator.org.ua/news/70942/

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Перераховую : зі сторони Росії, Білорусії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови. (можу помилятися щодо Угорщини і Румунії, але таки схильний думати, що НЕ помиляюся).
О!!! Знайшов картинку і з тодішніми і з теперішніми кордонами. Помилився лише з Угорщиною - на її територію ми НЕ претендували))))))
getImage.jpg

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Праздник прошёл...
Я всегда,когда кого то поздравляю на форуме пишу - ,,всех причастных,,...
я к нему не причастен... и 99% граждан Донбасса тоже...То , что ,,слоник,, празднует,это исключение(без обид).
Так что - с праздником всех причастных!!!!

Nick

старший сержант
Reaction score
50
я к нему не причастен... и 99% граждан Донбасса тоже
Ну не скажите, вот группа товарищей из Донбасса прям из сил выбивается, исполняет "покращення" вообщем дедает все возможное, чтобы к правительству относились одинаково и на Востоке и на Западе Украины и в Крыму и пенсионеры и аттестованые и т.д.

митрич

генерал-полковник
Reaction score
14,904
Вот хулят Сталина , Хрущева :diablo:, а благодя кому Украина, имеет ту территорию, которую имеет?:(

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,185
митрич, Пан ММС, показал карты где предыдущая украина, в масштабах превосходит нынешнею, только что то я не не могу найти информации, когда она была в таких границах единой, не входящей своими "боками" в другие государства... .

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
ММС, показал карты где предыдущая украина,
Ніде не було мови про те, що вона ПРЕДЫДУЩАЯ. Мова йшла про те на які землі Україна ПРЕТЕНДУВАЛА в 1919 році.

Тобто землі, де переважну кількість населення складали етнічні українці.

Для прикладу : Як я вже тут повідомляв, в грудні я мав змогу попрацювати в архіві ГУМВС. Бачив особову справу начальника мого райвідділу, який начальником був у 1951-1963 роках. Прізвище його Шевцов, родом він із Воронежської області Росії. Але в його анкеті вказано, що національність його - УКРАЇНЕЦЬ.
Тобто, він з тих країв, де більшість населення тоді були українцями (розумію, що на даний час там вже всі руссскіє)))))))))))

Ще один уродженець тих країв - великий російський актор Щєпкін, який все життя гордився тим, що він - УКРАЇНЕЦЬ.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху