СБУ в Одеській області затримала директора санаторія, який налагодив механізм отримання хабарів

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Александр2011

рядовой
Регистрация
28 Янв 2011
Сообщения
2
Reaction score
0
СБУ в Одеській області затримала директора санаторія, який налагодив механізм отримання хабарів

У рамках виконання першочергових заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією в органах влади та державних установах, на Одещині СБУ затримала директора державного спеціалізованого санаторно-курортного закладу Одеси, який належить Міністерству соціальної політики України, під час отримання ним хабара у розмірі 1 тис. 500 доларів США.

Встановлено, що підприємливий керівник санаторія, який надає оздоровчо-лікувальні послуги ветеранам війни, дозволив місцевим бізнесменам розташувати на території медичного закладу, на умовах оренди, автомийку, станцію технічного обслуговування автомобілів, автостоянку, тенісні корти, стоматологічний кабінет та сауну. За цей дозвіл орендатори повинні були щомісяця сплачувати посадовцю «данину» у розмірі 500 доларів США кожний, незважаючи на укладені підприємцями угоди з Фондом держмайна України. У разі відмови сплачувати гроші директор погрожував орендаторам адміністративними заходами.

Співробітники СБУ затримали хабарника «на гарячому» в його службовому кабінеті, під час отримання грошових коштів від одного із бізнесменів-орендаторів. Також, у зловмисника було вилучено посвідчення помічника Голови Національного комітету по боротьбі з корупцією у м. Одесі та Одеській області.

У ході обшуку власного помешкання «борця з корупцією», у спеціально обладнаному сховищі, правоохоронці вилучили 120 тис. доларів США та переобладнану вогнепальну зброю пістолет марки «Zoraki».

За матеріалами СБУ прокуратурою Одеської області стосовно хабарника порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Зловмиснику обрано запобіжних захід утримання під вартою.

Слідство триває.
 
Последнее редактирование:

CeVeP

старший лейтенант
Регистрация
24 Мар 2010
Сообщения
535
Reaction score
280
И волки сыты, и овцы целы, и пастуху - вечная память...
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху