Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

сдача работниками милиции экзаменов по ПДД в мрэо

k_v

рядовой
Симпатии
2
на днях в донецкой области поступил приказ от руководства области, что бы все работники милиции всех отделений приехали в близ лежащие мрэо и сдали эказмен по ПДД, при этом сдали своё водительское удостоверение. хотелось бы узнать такая хр...вина по всем УВД Украины, или это только у нас в донецкой области.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
на днях в донецкой области поступил приказ от руководства области, что бы все работники милиции всех отделений приехали в близ лежащие мрэо и сдали эказмен по ПДД, при этом сдали своё водительское удостоверение. хотелось бы узнать такая хр...вина по всем УВД Украины, или это только у нас в донецкой области.
Так у нас і в минулі роки таке було. Але проводилося досить формально. Я особисто з начальником МРЕВ вирішували перелік співробітників (а це повинно було бути не менше 30% від всіх водіїв), які з першого разу "не здадуть" іспити (в цю групу я включав тих, які могли б тиждень НЕ поїздити на службовому транспорті). А через тиждень і ці 30% іспит успішно "здавали". І в МРЕВ ніхто не ходив - екзаменаційні карточки заповнювалися у мене в кабінеті. Деколи дійсно посвідчення водія забирав на тиждень, а часто тільки відмітку робив, що "посвідчення водія вилучено".:crazy:
Головне, щоб працівник, який "не здав" іспит, протягом цього тижня не був записаний в журналі, що він брав службовий автомобіль.
Якщо нормательно подумати, то всі дебільні вказівки можна виконати з найменшою шкодою як для інтересів служби, так і для інтересів співробітників.:D:D:D

k_v

рядовой
Симпатии
2
ну у нас так все красиво не прошло. в мрэо приехали, сдали свои права, кто поумнее, тот только копию и понеслось, следакам как всегда всем права отдали (они же у нас в почете), а розыскникам тут не повезло, у половины их как и не было.

lia

подполковник
Симпатии
434
почему почему... приказы по нарушениям же зачитывают?
кто-то из руководства подумал и подал супер-идею! а давайте сделаем такое! мы типа вон как профилактику ДТП делаем!
но я что-то такого не заметил у нас (может это только по макеевке?)

k_v

рядовой
Симпатии
2
макеевка как я заметил за 3 года работы всегда отличалась своей исполнительностью.

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

k_v

рядовой
Симпатии
2
ну да, теперь что ли вся Украина на нас должна "ровняться"

SergeyKPI

генерал-полковник
Симпатии
11,382
А вместе с правами ещё по сколько бумажек с мёртвыми президентами сдавать сказали? :D:D:D

Комисар

/на доске почёта/
Симпатии
666
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Если не ошибаюсь, ёще при Цушко был приказ 81.ый ,заставляли чуть ли не напамять учить, по укреплению законности. Точная копия приказов , как при КПСС. Там было одним из пунктов, ежеквартальная сдача сотрудниками милиции ПДД. Ругался с начальником по данному поводу, поскольку ниразу не ходил, говоря , что нарушение моих конституционных прав. Поскольку на работу на машине не ездил. начальник все обещал поймать на трасе. Некоторых спецыально ловили на некотором расстоянии от выезда из РО.

Последнее редактирование:

Sergey_Petrenko

генерал-полковник
Симпатии
25,901
когда в надцатом году наш кадровик попробовал провести такую шнягу и потребовал сдать права - угадайте, куда я его послал?

DIREKTOR

рядовой
Симпатии
13
ПРАВИЛЬНО....
Жадные выучат правила движения ....хоть чуть-чуть....,
а щедрые.... в очередной раз пополнят карманы кое-кого.....
надо вас встряхивать периодически...
чтоб жирок не нарастал...))))

BORAZZ

генерал-майор
Симпатии
542
значит везде скоро будет. хорошую и грамотную идею надо поддержать.

pom

младший сержант
Симпатии
13
Так у нас і в минулі роки таке було. Але проводилося досить формально. Я особисто з начальником МРЕВ вирішували перелік співробітників (а це повинно було бути не менше 30% від всіх водіїв), які з першого разу "не здадуть" іспити (в цю групу я включав тих, які могли б тиждень НЕ поїздити на службовому транспорті). А через тиждень і ці 30% іспит успішно "здавали". І в МРЕВ ніхто не ходив - екзаменаційні карточки заповнювалися у мене в кабінеті. Деколи дійсно посвідчення водія забирав на тиждень, а часто тільки відмітку робив, що "посвідчення водія вилучено".:crazy:
Головне, щоб працівник, який "не здав" іспит, протягом цього тижня не був записаний в журналі, що він брав службовий автомобіль.
Якщо нормательно подумати, то всі дебільні вказівки можна виконати з найменшою шкодою як для інтересів служби, так і для інтересів співробітників.:D:D:D
Бажаю здоров"я mss.
Ваша робота успішно продовжується , але цього року дійсно пішли далі .В міськвідділ приходив працівник МРЕВ і ми актовому залі здавали екзамени на знання ПДР. Хто не прийшов -той не здав.
Щодо вилучення прав говоріть правду що це -цілком не законно як і сама вказівка щорічних іспитів (є вичерпний перелік хто і коли може вилучати права та коли проводяться іспити на знання ПДР) Це ж стосується і "висновку на право керування транспортом" - пряме порушення прав людини і всіх законів. А загалом Ви молодець виходили з ситуації як могли.Всі б так.:clapping:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
що це -цілком не законно як і сама вказівка щорічних іспитів (є вичерпний перелік хто і коли може вилучати права та коли проводяться іспити на знання ПДР) Це ж стосується і "висновку на право керування транспортом" - пряме порушення прав людини і всіх законів.
Гм.... Прав людини і всіх законів - може й так.
Але кожен співробітник ОВС періодично підписує всякі документи, в яких зобов"язується безумовно виконувати не лише закони і кодекси, а також і накази, вказівки, розпорядження і інші нормативні документи Міністерства внутрішніх справ. А як вам таке :
наказів МВС України № 818-1996 року "Про затвердження Настанови з автомобільної служби в ОВС", № 1593-2003 року "Про додаткові заходи щодо зміцнення транспортної дисципліни серед особового складу МВС України", № 699-1998 року "Про організацію медичного огляду водіїв службового транспорту МВС України", вказівок МВС України №№ 1809/АН від 07.04.2000 року, 3901/Дж від 26.07.200 року, 4964/АН від 03.07.2001 року, 6381/Гн від 20.06.2003 року, 1750/Бл-2004 року ???????????????
І це тільки те, що я по бистрячку знайшов лише в одному зі своїх колишніх робочих документів. Чесно скажу, що наказ № 818 мав і вивчав його при необхідності (частинками, бо то ціла книжка і весь вивчити - то тяжка справа), а решту наказів і вказівок - в очі не видів. Тілько приблизно знав, що в них ся говорить.
І от - про згаданий Вами, pom, ВИСНОВОК на право керування..... говориться, наскільки зараз пригадую, саме у вказівці 4964/АН від 03.07.2001 .
І вимоги, вказані в цих вказівках, виконувати співробітник МВС зобов"язаний. Бо в іншому випадку скажуть йому - нат тобі чистий листок паперу - пиши рапорт і йди піднімати народне господарство.
Тільки не починайте кидати у мене каменями. Я не то, щоб цілком згідний з тим, що написав. Просто веду до того, що керівництво, яке ближче до землі і яке безпосередньо працює з особовим складом, повинно таким чином виконувати всі ті (в основному дебільні) вказівки, щоб самому особовому складу нашкодити якнайменше.

Десь так.....:pardon:

Greyheaded

генерал-полковник
Симпатии
5,732
Да пусть будет, лишний раз ПДД прочитать ни кому не помешает, а билетики порешать тем более, вот с изъятием "прав" - перебор! Ни в одном "документе" такого не предусмотренно, хотя прав МСС, приказы мы подписывались выполнять, а вот их законность должны "йуристы" штатные проверять, а прокураторы отменять, но это в нормальной стране.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
пусть будет, лишний раз ПДД прочитать ни кому не помешает, а билетики порешать тем более, вот с изъятием "прав" - перебор! Ни в одном "документе" такого не предусмотренно
Хосподи - куда Система катиццо? ((((((((((((((((((((((((
у нас летом нонешний командующий дал вказивку: провести ТЕХОСМОТР личного автотранспорта... Вроде даже гайца приглашали на эту комедию - чтоб типа солидно выглядело... Тока кому ж оно ваще надо - ВТОРОЙ, ничем не предусмотренный техосмотр????
А вот права - вроде не изымали...

Jess

генерал-лейтенант
Симпатии
3,003
дал вказивку: провести ТЕХОСМОТР личного автотранспорта...
Сдается мне это был не техосмотр, а завуалированный досмотр личного состава на предмет того кто каким автотранспортом владеет)))

Симпатии
5
у нас летом нонешний командующий дал вказивку: провести ТЕХОСМОТР личного автотранспорта...
у нормальных милиционеров НИКОГДА не было ЛИЧНОГО автотранспорта
у меня и сейчас личного нет, и не будет
военным этого не понять

Oboroten365p2

Супер модератор
Команда форума
Симпатии
50,393

k_v

рядовой
Симпатии
2
слава Богу все обошлось без экономических вливаний

---------- Добавлено в 19:23 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 19:15 ----------

Гм.... Прав людини і всіх законів - може й так.
Але кожен співробітник ОВС періодично підписує всякі документи, в яких зобов"язується безумовно виконувати не лише закони і кодекси, а також і накази, вказівки, розпорядження і інші нормативні документи Міністерства внутрішніх справ. :
хочу добавить, что так же если не ошибаюсь, всем органом всякие расписки несколько раз писали если не больше по поводу того, что если что нибудь нарушу, то пояду "подымать народное хозяйство"

Сверху