Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНИЯ?

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНИЯ?

12.05.2009
Міліціонер із Луганщини допоміг одеситці повернути сина
Наприкінці квітня цього року на адресу керівництва Головного Управління МВС України в Луганській області надійшов лист від мешканки міста Одеси, у якому вона висловила слова щирої вдячності на адресу командира відділення взводу охорони ГУМВС України в Луганській області старшого сержанта міліції Олександра Клімова. За словами жінки, раніше вона собі навіть не уявляла, що в органах внутрішніх справ працюють такі добрі й чуйні міліціонери, готові в будь-який момент прийти на допомогу людям, які потрапили в біду.
Ця історія трапилася в перших числах квітня. Був вихідний день, і Сашко знаходився у себе вдома в гуртожитку. Після сніданку він як зазвичай увімкнув комп'ютер і зайшов на свою сторінку на сайті «Однокласники». І раптом побачив, що йому прийшло повідомлення від 40-річної одеситки на ім'я Тіна. Як з'ясується пізніше, жінка звернулася до всіх луганчан-користувачів цього сайту з проханням про допомогу, однак Олександр виявився єдиним адресатом, який відгукнувся на її прохання.
У своєму повідомленні жінка благала Клімова допомогти їй знайти її 17-річного сина Володимира, який за її припущенням, скоріше за все, може знаходитися в Луганську. Для того, щоб з'ясувати всі подробиці Сашко обмінявся з Тіною номерами мобільних телефонів. Схвильована жінка розповіла сержанту Клімову, що напередодні в неї з сином була важка розмова, після якої він зібрав свої речі й пішов з дому. Правда, перед тим, як гримнути дверима, юнак у серцях крикнув матері, що виїде з Одеси куди подалі. Тіна поділилася з Олександром тим, що відразу ж після того, як син пішов, вона звернулася до чергової частини місцевого райвідділу міліції, однак там їй сказали, що заява про зникнення сина без вісти, як правило, приймається лише після того, як пройде принаймні кілька днів. Клімов заспокоїв жінку й пояснив, що така логіка одеських колег продиктована тим, що на практиці нерідкі випадки, коли молоді люди, посварившись з батьками, лишають рідні домівки, однак незабаром, через пару днів, благополучно повертаються додому. А всю міліцію піднімають на ноги, коли людина більше тижня не дає про себе знати. Жінка розповіла Олександру, що «по гарячих слідах» провела власне «розслідування». Перш, ніж звернутися через мережу Інтернет до луганчанина, який на «Однокласниках» на фотографії був у міліцейській формі, виявляється, вона намагалася вичислити, в якому напрямку міг втекти її спадкоємець. З цією метою вона переглянула листи в електронній пошті сина й там виявила його переписку з якимось хлопцем приблизно його віку, який мешкає в Луганську. В одному з повідомлень вона прочитала, що друг по переписці неодноразово запрошував Володимира до себе в гості. Не було жодного сумніву: швидше за все, хлопець приїхав на залізничний вокзал, сів у поїзд «Одеса-Луганськ», і вже їде до свого віртуального друга. Особливе занепокоєння в занепокоєної матері викликала та обставина, що син не прихопив з собою ні грошей, ні якихось документів.
Клімов спитав у співбесідниці, як виглядає її син, у що був одягнений.
Ця розмова відбулася приблизно об 11 годині ранку. Після цього Олександр зателефонував до чергової частини відділення міліції на залізничному вокзалі й запитав у колег, у котрій годині прибуває поїзд з Одеси. Як виявилося, у нього в запасі була ще майже ціла година.
Не марнуючи часу, Клімов швидко одягся й незабаром вже був на вокзалі. Дочекавшись прибуття поїзда з сонячної Одеси, він намагався розгледіти юного втікача серед пасажирів, які виходили з вагонів. У лічені секунди зустрічаючі змішалися на пероні з пасажирами й розгледіти хлопця в цій великій юрбі було просто неможливо. У цій ситуації Олександр вирішує піднятися в повітряний перехід, звідки добре проглядається весь перон. За кілька хвилин основна маса пасажирів і зустрічаючих розійшлася і Клімов побачив хлопця з великою спортивною сумкою, який стояв на пероні й розгублено дивився по сторонах, немов відшукуючи когось. Зовнішність юного гостя з Одеси збігалася з прикметами сина Тіни, які вона повідомила по телефону Олександру.
Міліціонер швидко спустився на перон, підійшов до незнайомця й зненацька окликав його по імені: «Доброго дня, Вова! Я прийшов тебе зустріти на прохання твоєї мами. Ходімо зі мною, я тобі все поясню».
Хлопець, не приховуючи здивування, спочатку спробував ввести сержанта в оману. Він раптом заявив, що він ніякий не Вова і взагалі попросив дати йому спокій. За схвильованим голосом й бігаючими очима, юнака Олександр зрозумів, що потрапив у саму десятку. Тепер важливо було спокійно пояснити втікачу, що ніхто не хоче йому нашкодити й, головне, дати йому можливість поспілкуватися по телефону з матір'ю.
Відразу при ньому Клімов набрав мобільний номер Тіни та повідомив, що знайшов її сина. Після цього він передав мобільний телефон хлопцеві й попросив, щоб той заспокоїв маму. Володимир намагався щось їй пояснити, завіряючи, що в нього все в порядку. А Тіна, в свою чергу, просила сина, щоб він її простив і повернувся додому. І ще вона благала його робити все так, як скаже її новий «знайомий» міліціонер на ім'я Олександр. Потім Клімов завірив жінку, що неодмінно подбає про її сина й попросив, щоб вона не хвилювалася.
Олександр запропонував юному втікачеві поїхати до нього додому, переночувати в нього й наступного дня відправитися назад в Одесу.
Коли приїхали в гуртожиток, Климов, в першу чергу, нагодував гостя.
Вони довго розмовляли. Олександр розповів Володимиру, як має поводитися справжній чоловік у конфліктних ситуаціях і як важливо в будь-яких ситуаціях проявляти витримку й спокій. І найголовніше: ні за яких умов не можна травмувати своїми необдуманими словами й вчинками найдорожчу людину - свою маму.
Володимир, у свою чергу, довго розпитував свого нового друга. Юнака цікавило, звідки той знає його маму, а ще він дивувався, як же все-таки мати дізналася, куди він втік і, нарешті, як удалося Олександру вичислити його на пероні в юрбі людей. Все що відбулося сприймалося ним, як містика.
Наступного дня Олександр купив Володимиру квиток до Одеси й відправив його додому.
І вже через день Клімову зателефонувала мати втікача та щасливим голосом повідомила, що благополучно зустріла сина цілим і неушкодженим. Жінка дякувала Олександрові й сказала, що повідомить йому по Інтернету свою домашню адресу, щоб той улітку неодмінно, будучи у відпустці, приїхав до них у гості, і що вони з сином будуть завжди раді бачити його в себе.
От така не віртуальна історія відбулася з сержантом міліції Олександром Клімовим.
Відділ зв'язків із громадськістю
ГУМВС України в Луганській області

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/208344
 

Gruzchik

генерал-лейтенант
Регистрация
4 Ноя 2008
Сообщения
4,998
Reaction score
14,541
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Молодец сержант милиции Александр Климов! Какое ещё тут может быть мнение?
 

Нуська

младший лейтенант
Регистрация
6 Янв 2009
Сообщения
301
Reaction score
19
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

у нас все об этом только и говорят!я у кого еще язык повернется говорить,что "Все менты-козлы"? :-X
 

VV-nik

генерал-полковник
Регистрация
16 Ноя 2008
Сообщения
10,207
Reaction score
2,887
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

"молодец" - эт хорошо... и статья - это тоже хорошо...
Но по-моему, именно вот таких сержантов надо всячески "выдвигать" - на повышение, на учебу, и т.д...
 

Programment

полковник
Регистрация
24 Дек 2008
Сообщения
1,131
Reaction score
292
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Совершенно согласен. Но всем видна и другая проблема: он оказался один - СМ, вызвавшийся помочь, причем действовал по личной инициативе, в свободное время. Вышло бы что-то боком (не дай Бог) - сделали бы крайним. Почему же этим вообще не занимались органы, которым положено этим заниматься?! Кто придумал ождать несколько дней, когда пропадает человек? - ведь как раз в первые сутки с человеком обычно что-то и случается, потом обычно в лучшем случае можно найти только труп (если события криминального характера). Хреновая у нас система...
 

Gruzchik

генерал-лейтенант
Регистрация
4 Ноя 2008
Сообщения
4,998
Reaction score
14,541
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Хотя это и страшно звучит, но труп искать легче.
А система поиска устарела.
Скорее всего ожидание обусловлено исключением "ложных" пропаж (уехал к родным, напился, поссорился с родными и т.д.). Возможно надо ввести коммерческую ноту в поисковое дело. Создать отдел розыска пропавших без вести при УУР, который бы занимался только данной проблемой. Например, если кто-то по мнению заявителя пропал и заявитель не желает ждать трое суток, а желает начать поиск немедля, то он оплачивает в кассу определенную сумму, которая направляется именно в отдел розыска пропавших без вести. Такой подход отсечет паникеров и даст возможность финансировать направление из вне.
 

DIRECTOR

/на доске почёта/
Регистрация
23 Дек 2008
Сообщения
2,240
Reaction score
326
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Gruzchik написал(а):
Хотя это и страшно звучит, но труп искать легче.
А система поиска устарела.
Скорее всего ожидание обусловлено исключением "ложных" пропаж (уехал к родным, напился, поссорился с родными и т.д.). Возможно надо ввести коммерческую ноту в поисковое дело. Создать отдел розыска пропавших без вести при УУР, который бы занимался только данной проблемой. Например, если кто-то по мнению заявителя пропал и заявитель не желает ждать трое суток, а желает начать поиск немедля, то он оплачивает в кассу определенную сумму, которая направляется именно в отдел розыска пропавших без вести. Такой подход отсечет паникеров и даст возможность финансировать направление из вне.
Ну так для этих целей во всем цивилизованном мире,кроме нас,уже давным давно существуют частные детективные агентства,которые среди всего прочего и занимаются розыском лиц и как раз за денежки.Ничего нового тут выдумывать не надо,а всего лишь провести через ВР закон о детективной службе ,или как там его назвать еще,который уже в течение нескольких лет пылится в ВР по неизвестным ,или точнее,по известным причинам-ведь легальных добытчиков не всегда всем нужной информации гораздо труднее контролировать государству, чем госоперативные службы,а практической помощи было бы и милиции гораздо больше от частников-ведь ,как правило, этим занимаются люди отработавшие в МВД,имеющие богатый опыт добывания информации и в процессе работы к ним хочешь-не хочешь попадала бы информация и общеуголовной направленности, и экономической,которая бы официально направлялась в МВД и способствовала раскрытию преступлений,но у нас-это у нас ,боятся наши ворюги - чиновники независимых детективов,вот в чем главная причина торможения данного закона :-[
 

start

младший сержант
Регистрация
19 Янв 2009
Сообщения
48
Reaction score
5
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Сержант молодца. Со смекалкой паря.
 

DIRECTOR

/на доске почёта/
Регистрация
23 Дек 2008
Сообщения
2,240
Reaction score
326
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

ПЁС написал(а):
а вот, то что нашим ВСЕМ ветвям властей :-[ объективно выгодно держать как можно больше народа вне правового поля - эт.по моему тоже прычина ;) :(

и может - основная??? :(
Ну так кто мешает обычному гражданину быть в центре правового поля :eek:? Есть желание -изучай различные формы права и представляй свои интересы,да и других ,в любых инстанциях,нет желания,а есть деньги-найди себе грамотного юриста-практика.
Нет желания и нет денег - так никакое детективное агентство тебя обслуживать не будет :D
Я думаю, это не вопрос и не причина оттягивания введения в силу конкретно этого закона- просто детектив ,раскопав информацию о преступлении и передав ее в милицию,либо прокуратуру будет интересоваться ее дальнейшей судьбой,да еще и вознаграждения определенного запросит за достоверную информацию - а представьте,если туда попадет кто-либо из неприкасаемых,а они, как раз и будут фигурировать в междуусобных разборках и для их разрешения детективу будет заинтересованной стороной предоставляться такая доскональная информация,которую рядовому оперу , ввиду недоверия к милиции определенной категории граждан ,никогда не получить ;) ЗРя В КОРЕНЬ :)
 

Жадность

генерал-майор
Регистрация
22 Дек 2008
Сообщения
2,269
Reaction score
4,143
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Блин а я Климова знаю, отличный чувак, одним словом молодчага проявил смекалку и сообразительность! *bu*
 

Nina

прапорщик
Регистрация
24 Дек 2008
Сообщения
179
Reaction score
3
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

Нормальный человек. Сделал всё правильно. я сделал чисто по-человечески, а не из каких-либо меркантильных соображений. МОЛОДЕЦ!
 

J.B.

старший прапорщик
Регистрация
28 Ноя 2008
Сообщения
292
Reaction score
15
Re: Сержант нашел беглеца с помощью... "Одноклассников"! МНЕНяЯ?

шо тут говорить...Молодец и все, настоящий Человек. Когда узнаю о таких случаях в очередной раз убеждаюсь что я на правильном пути ;) и появляется все больше и больше презрения к тем кто милиционеров мусорами называет... :-\
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху