Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Скарга на неправомірні дії працівників міліції та прокуратури

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Алик-70

рядовой
Reaction score
1
Скарга на неправомірні дії працівників міліції та прокуратури

Генеральному прокурору України
01011,м.Київ,вул.Різницька,13/15
Міністру внутрішніх справ України
01024,м.Київ,вул.Академіка Богомольця,10
Прокурору Кіровоградської області
25006,м.Кіровоград,вул.Велика Пермська,4
Начальнику УМВС України в Кіровоградській області
25006,м.Кіровоград,вул.Дзержинського,41
Усольцевої Лілії Леонідівни
25009,м.Кіровоград,
вул.Яновського,153-А,кв.46
тел. 050-624-89-70
Скарга
на неправомірні дії працівників міліції та прокуратури

11.09.2011 року я звернулась з заявою про крадіжку належного мені торговельного контейнера з території Колгоспного ринку м. Кіровограда до Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області.
Постановами від 15.09.2011, 05.10.2011 та 31.10.2011 Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області в порушенні кримінальної справи за даним фактом відмовлено.
Дані постанови Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області прокурором Кіровського району м. Кіровограда скасовані.
31.10.2011 року та 21.12.2011 року я зверталась з письмовими заявами до Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області, в яких просила повідомити мені про прийняте, після скасування постанов про відмову в порушенні кримінальної справи, рішення по моїй заяві. Але відповіді я так і не отримала до цього часу.
19.12.2011 року я звернулась з письмовою заявою до прокуратури Кіровоградської області в якій просила встановити службових осіб прокуратури Кіровського району м. Кіровограда та Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області, які своїми умисними діями приховують від мене прийняте рішення за результатами перевірки заяви, притягнути їх до відповідальності та повідомити мені про прийняте за моєю заявою рішення і надати копію відповідної постанови.
24.01.2012 року я отримала листа з підписом прокурора м.Кіровограда, в якому зазначено, що 16.12.2011 року Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи. Дана постанова є обгрунтованою і скасуванню не підлягає.
Однак, я вважаю, що прокурор м.Кіровограда в данному випадку не вжив всіх заходів до захисту моїх порушенних прав. Так , в данному випадку прокурором повністю проігнороване порушення працівниками міліції строку розгляду заяви про злочин.
Відповідно до ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України,прокурор,слідчий,орган дізнання, або суддя зобов'язані приймати заяви і повідомлення про вчинені або підготовлюванні злочини, в тому числі і в справах, які не підлягають їх віданню.
По заяві або повідомленню про злочин прокурор,слідчий,орган дізнання або суддя зобовязанні не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень:
1)порушити кримінальну справу
2)відмовити в порушенні кримінальної справи
3)направити заяву або повідомлення за належністю.
Крім того, не встановлені працівники міліції та прокуратури, які винні в приховуванні від мене результатів перевірки за моєю заявою, результатом чого стало порушення мого права на оскарження постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, що передбачене ст. 99-1 КПК України.
Враховуючи викладене прошу:
1. Притягнути до відповідальності службових осіб Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області, які своїми умисними діями приховали від мене прийняте рішення за результатами перевірки моєї заяви та винних в затягуванні розгляду моєї заяви та неодноразовому прийнятті по ній незаконного рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.
2. Притягнути до відповідальності службових осіб прокуратури м. Кіровограда за неналежний розгляд моєї скарги.
____________Усольцева Л.Л.

FANAT

генерал-майор
Reaction score
402
Алее, мадам, читайте дальше, там есть чуть-чуть про срок до 10 суток. Та будь ласка шануйте державну мову.

• Like
Reactions: mss
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху