Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Скорочення під час навчання.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

А_Н_О_Н_И_М

рядовой
Reaction score
0
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи може попасти під скорочення атестований працівник міліції, який навчається на 4 курсі ВНЗ системи МВС за направленням від УМВС області? Дякую!

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи може попасти під скорочення атестований працівник міліції, який навчається на 4 курсі ВНЗ системи МВС за направленням від УМВС області? Дякую!
Працівник чи курсант (слухач)? Взагали курсанти (слухачі) не скорочуються, але якщо ситуація цілклм реальна, то давайте інформацію більш розгорнутою. Може щось і зможемо порадити. Тим більше ви мабуть підписували контракт, де можливо щось таке передбачалося. Один екземпляр контракту повинен бути у вас.

А_Н_О_Н_И_М

рядовой
Reaction score
0
Ні, атестованій працівник,працюючий в ПС 5 років, слухач ХНУВС, на 5 курсі навчання. Із підрозділу (батальйону), хочуть зробити роту, при цьому скоротивши частину о/с, чи я можу навчаючись, попасти в цю "частину о/с"?

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,629
Ні, атестованій працівник,працюючий в ПС 5 років, слухач ХНУВС, на 5 курсі навчання. Із підрозділу (батальйону), хочуть зробити роту, при цьому скоротивши частину о/с, чи я можу навчаючись, попасти в цю "частину о/с"?
Попасти можете, але це не факт

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху