Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Служба в таможне

Georgiy

старшина
Регистрация
8 Май 2010
Сообщения
128
Симпатии
58
#1
Доброго дня!
Внимательно всё перечитал, а вот на свой вопрос не нашёл ответа.
Я служил в таможне три года, да вот кадровик "хороший " попался на моём пути и переманил меня в МВД .
Теперь в виду смутного времени у меня получается, что на 26 января 2011 года у меня будет 20 лет выслуги и 43 года возраста.
Мой кадровик посчитал сюда (в выслугу) 2.5 из 5 лет института, хотя я ему говорю, что я 3 года заканчивал заочно будучи в таможне, что не идёт заочно институт в выслугу. А он мне, ИДЕТ!! не сомневайся!
Я :(совсем в ступор стал.
ВОПРОСЫ В СЛЕДУЮЩЕМ:
1. Есть ли у меня выслуга на 26 января 20 лет (тогда можно писать рапорт на увольнение по состоянию здоровья )
2. Служба в таможне идёт или нет в службу милицейскую или это только идёт в ГОС СЛУЖБУ?
 
Регистрация
9 Апр 2010
Сообщения
762
Симпатии
342
#3
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 17 липня 1992 р. N 393
Київ

Про порядок обчислення вислуги років, призначення
та виплати пенсій і грошової допомоги особам
офіцерського складу, прапорщикам, мічманам,
військовослужбовцям надстрокової служби та
військової служби за контрактом, особам
начальницького і рядового складу органів
внутрішніх справ та членам їхніх сімей

Смотрим тут Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация и изучаем.
 

Александр18_05

старший прапорщик
Регистрация
26 Май 2010
Сообщения
297
Симпатии
100
#4
Раз тут проявилась активность повторюсь со своим вопросом, если кратко то ПОЛОЖЕНА ЛИ ВЫПЛАТА ОДНОРАЗОВОЙ ДЕНЕЖНОЙ ПОМОЩИ ПРИ УВОЛЬНЕНИИ (ВЫХОДНОЕ) ЕСЛИ УВОЛЕН ПО БОЛЕЗНИ БЕЗ ПРАВА НА ПЕНСИЮ?
Или только эти копейки за звание, если не стал на учет в центре занятости.

Прошу ответить кто знает точно, не хочется при обращении в суд оказаться идиотом. СПАСИБО заранее


Стаття 9-1. Щомісячна грошова допомога особам, які звільнені зі служби за віком, станом здоров'я чи у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів без права на пенсію
Особам, які звільнені зі служби за віком, станом здоров'я чи у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів без права на пенсію, протягом одного року після звільнення зі служби виплачується щомісячна грошова допомога в розмірі окладу за військовим (спеціальним) званням.
Умови призначення та порядок виплати щомісячної грошової допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.

И п.11. Постановления КМУ 393
Особам, звільненим із служби за віком, станом здоров'я чи у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів без права на пенсію, протягом одного року після звільнення із служби виплачується щомісячна грошова допомога у розмірі окладу за військовим (спеціальним) званням.
Щомісячна грошова допомога виплачується тим особам, що під час служби мали право на отримання окладу за військовим (спеціальним) званням.
Річний строк для виплати щомісячної грошової допомоги особам, зазначеним у абзаці першому цього пункту, обчислюється з дня звільнення їх із служби. Допомога виплачується з дня, що настає за датою, по яку особі нараховано грошове забезпечення при звільненні.

Это паралельные выплаты или взаимозаменяемые (или(и) выходное или(и) ежемесячная в течении года)
 
Последнее редактирование:
Регистрация
9 Апр 2010
Сообщения
762
Симпатии
342
#5
Александр, а выше на одну статью Вы не могли посмотреть если я правильно понимаю Ваш вопрос о выходном то

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених
з військової служби, та деяких інших осіб

Стаття 9. Виплата одноразової грошової допомоги при
звільненні зі служби

Особам рядового, сержантського, старшинського та офіцерського
складу та деяким іншим особам, які мають право на пенсію за цим
Законом
та звільняються зі служби за віком, станом здоров'я чи у
зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних
заходів, закінченням строку контракту, систематичним невиконанням
умов контракту командуванням, виплачується одноразова грошова
допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення
за кожний повний календарний рік служби. { Частина перша статті 9
із змінами, внесеними згідно із Законом N 1014-V ( 1014-16 ) від
11.05.2007 }
 

Александр18_05

старший прапорщик
Регистрация
26 Май 2010
Сообщения
297
Симпатии
100
#6
Александр, а выше на одну статью Вы не могли посмотреть если я правильно понимаю Ваш вопрос о выходном то

Стаття 9. Виплата одноразової грошової допомоги при
звільненні зі служби

Особам рядового, сержантського, старшинського та офіцерського
складу та деяким іншим особам, які мають право на пенсію за цим
Законом та звільняються зі служби за віком, станом здоров'я чи у
зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних
заходів, закінченням строку контракту, систематичним невиконанням
умов контракту командуванням, виплачується одноразова грошова
допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення
за кожний повний календарний рік служби. { Частина перша статті 9
із змінами, внесеними згідно із Законом N 1014-V ( 1014-16 ) від
11.05.2007 }
Да смотрел
но получается если читать дословно
Стаття 1-2. Особи, які мають право на пенсійне забезпечення
на умовах цього Закону
Право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону мають
звільнені зі служби:
б) особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх
справ України, особи начальницького складу податкової міліції,
особи начальницького і рядового складу Державної
кримінально-виконавчої служби України, особи начальницького і
рядового складу органів і підрозділів цивільного захисту;

В случае знакомого СМ (бывшего) : он был СМ и по ст.1-2 вродебы как имеет право на пенсию т.к. уволен по болезни.

в ст.9 ведь нет "увольняются на пенсию", а просто увольняются.
Естесьно через суд, но есть ли перспективы? У еас в УВД подобных случаев небыло.
 
Регистрация
9 Апр 2010
Сообщения
762
Симпатии
342
#7
Чесно говоря из Вашего 4 поста я не все понял. У нас нет пенсии по болезни, а есть за выслугу лет и по инвалидности. Так была выслуга для назначения пенсии или нет?
Если ДА и он уволен по п.п. 63,64,65 "б" ППС то по ст. 9 он имеет право на "выходное". В статье смотреть надо на выделенное мною

мають право на пенсію за цим
Законом та звільняються зі служби за віком, станом здоров'я чи у
зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних
заходів, закінченням строку контракту, систематичним невиконанням
умов контракту командуванням, виплачується одноразова грошова
допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення
за кожний повний календарний рік служби.

Если сотрудник не имеет права на пенсию а уволен по болезни и МСЕК не признала его инвалидом что дает ему право на пенсию по инвалидности то на "выходное" он права не имеет.
 
Сверху