Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Служебная проверка

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Скажите пожалуйста каким нормативно-правовым актом (инструкцией или приказом) регулируется проведение служебной проверки в отношении сотрудника милиции. Подскажите каким приказом (инструкцией регулируется) и есть ли в електронном варианте? Заранее спасибо!

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Закон України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України вiд 22.02.2006 № 3460-IV

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Ето единственный нормативно-правовой акт?
У деяких відомчих наказах, можливо, є якісь уточнення тощо, але це ж лише відомчі накази, а приведений документ - це все таки ЗАКОН УКРАЇНИ.

Greyheaded

генерал-полковник
Симпатии
5,726
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
В этом Законе сказано, что порядок проведения сл. расследований определяет министр. А он не захотел, поэтому действует старая "ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" утв. пр. 552, 06.12.92г. , (в декабре 2009 бумага приходила, на неё ссылались), в электронном виде её полностью не встречал, на старом форуме выкладывали, Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Еще один вопрос к професионалам кадровой службы и ко всем кто сможет ответить:

ЗУ " Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України"

Стаття 5. Відповідальність осіб рядового і начальницького складу

... Особи рядового і начальницького складу, яких в установленому законодавством порядку притягнуто до адміністративної, кримінальної або матеріальної відповідальності, водночас можуть нести і дисциплінарну відповідальність згідно з цим Статутом...

Конституція України

Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної
відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Юридична відповідальність особи має індивідуальний характер.

Есть ли в данном случае противоречиве в ЗУ "Об дисциплинарном статуте ОВС" и Основном законе Украины. Так часто встречается на практике, что сотрудников милиции привлекают к ответствености например за нарушение ПДД Украины, после чего еще наказывают (не мягко !!!) по дисциплинарному уставу. Является ли это законно?

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної
відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Протиріччя нема, тому що дисциплінарна відповідальність і відповідальність, наприклад, за статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення - це відповідальносні НЕ ОДНОГО ВИДУ.

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Получается сотрудник милиции может быть наказан 2 раза за одно и то же правонарушение, а гражданский нет.

А чем предусмотрена (каким ведомственным документом) необходимость наказывать милиционера например за то же админправонарушение ПДР, не ограничиваясь одним наказанием по административному кодексу? Были ли случаи позитивного оспаривания дисцыплинарных взысканий по указанной причине?

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Были ли случаи позитивного оспаривания дисцыплинарных взысканий по указанной причине?
Оспорювання не знаю. Це обласне управління в особі ІОС завжди вимагає крові - щоб за подібне анмінправопорушення ПДР співробітника в обов"язковому порядку притягувати до дисциплінарної відповідальності. У випадках, коли щось залежало від мене, я поступав так : якщо співробітник скоїв незначне порушення ПДР, однозначно тверезий, в загальному по службі характеризується нормально, всі необхідні документи на керування автомобілем мав (в тому числі і той висновок, передбачений ще вказівкою Анофрієва - номера вже й не пригадую, а самої вказівки в життю не видів), то я у результативній частині висновку службової перевірки забивав "Винести на розгляд Ради зборів середнього та старшого начальницького складу" (або, відповідно, рядового та молодшого начальницького складу). Рада зборів, єстєсьно, одноголосно голосувала проти того, щоб співробітника притягувати до дисциплінарної відповідальності. А я готував наказ, в якому писало, що співробітникові суворо вказати на ........ та попередити, що у випадку ...... йому буде кукен-квакен через фаз-блокен. Начальник відділу це все, єстєсьно, затверджував і підписував. По примірнику цього всього я відвозив в цю саму ІОС, розказував їм пару анекдотів і, враховуючи наявність у мене з ними певних "корупційних" зв"язків (мається на увазі, не сильно сварилися ми одні з другими) вони згоджувалися прийняти все так як є.
А якщо ваше керівництво пісяє підставити за вас свою задницю перед вищим начальством, то воно ніколи не піде назустріч вам, а буде співати під дудку цього вищого начальства.

А взагалі-то, якщо до мене звертався начальник ДАІ і казав, що його керівництво вже дуже сильно кохає за відсутність протоколів по ПДР відносно співробітників міліції, то я вибирав співробітника, який і так вже має серйозне дисциплінарне стягнення, ДАІ складали на нього протокол за порушення проїзду якогось там перехрестя, ДАІ ж само платило штраф, а я складав купу документів, в результаті обмежувався йому існуючим стягненням.

Сверху