Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

"Собака!Напиши рапорт!"

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Ronin_

подполковник
Reaction score
565
На вимогу прокуратури поліцейський пес описав процес затримання злочинця

Британська королівська прокуратура примусила поліцейського пса на прізвисько Персик написати рапорт про те, як від затримав злочинця.

У поліції песик має звання консте###. Прокурори прислали у відділок офіційний запит на рапорт від нього. Колеги-люди собаки спробували пояснити, що констебль Персик не людина і не писемний.

Однак, як зауважує ТСН, у прокуратурі таке пояснення відхилили і підтвердили, що чекають на документ з описом затримання. Тож поліцейські взяли на себе написання рапорту для Персика, під яким він поставив відбиток своєї лапи.

"Я доганяю його. Я кусаю його. Поганий чоловік. Він смачний. Молодець. Молодець Персик", - йдеться у рапорті.

Фото документу поліцейські виклали на Twitter. Подальша доля рапорту поки не відома.

http://expres.ua/news/2013/02/21/82595-vymogu-prokuratury-policeyskyy-pes-opysav-proces-vin-zatrymuvav-zlochyncya

Милиционер милиции

генерал-полковник
Reaction score
11,025
На вимогу прокуратури поліцейський пес описав процес затримання злочинця
Хорошо что прокуроры не потребовали от полицейских опросить котов, которые могли видеть как Персик задерживал бандита.:D

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Что-то я не понял? У прокуратуры что, программа по обмену опытом и наши побывали в Британии в служебной коммандировке? :D

lia

подполковник
Reaction score
434
баян.. такое года с три назад еще читал...
это они там еще раз тупят или то же как анекдот фигарят?))

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху