Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Сотрудники патрульной полиции и законность...как совмещаются эти разные понятия

BETEPAH

Супермодератор
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
30,153
Симпатии
69,186
#92
Никогда не будет такого что бы сотрудники НОВОЙ патрульной полиции извинились перед гражданином за незаконные действия...
 

BETEPAH

Супермодератор
Регистрация
15 Янв 2011
Сообщения
30,153
Симпатии
69,186
#93
У Франківську засудили майора патрульної поліції, який за хабар допомагав отримати права
Івано-Франківський міський суд виніс вирок начальнику відділу адміністративної практики управління патрульної поліції Івано-Франківської області Івану Слободяну, якого затримали на отриманні хабара.

Фото із фейсбук-сторінки Івана Слободяна
Майор поліції Іван Слободян з 6 лютого 2018 року працював на посаді старшого інспектора відділу адміністративної практики УПП. З 6 серпня Слободян тимчасово виконував обов’язки начальника відділу адміністративної практики.
У липні 2018 року Слободян допоміг знайомому вступити на навчання в автошколу “Вердант”.
Пізніше патрульний сказав товаришу, що може посприяти йому чи його друзям в отриманні посвідчення водія.
У вересні до Слободяна звернувся знайомий та попросив посприяти з посвідченням водія для подруги, пише Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация.
Патрульний призначив їм зустріч поблизу управління патрульної поліції та повідомив, що для отримання посвідчення водія йому потрібно 4 фотознімки, копія паспорта, ідентифікаційного коду та 7500 гривень.
При цьому Слободян зазначив, що жінка може зовсім не відвідувати навчання, а лише прийти через три місяці та здати іспит.
Обурений пропозицією полісмена, чоловік звернувся із заявою про вимагання хабара до правоохоронних органів.
20 вересня вони повторно зустрілися у машині Слободяна, припаркованій поблизу сервісного центру МВС. Полісмен ще раз наголосив, що за сприяння у виготовленні посвідчення йому потрібно 7500 гривень. Ще за 300 гривень, сказав він, може видати довідку про відсутність притягнення особи до адміністративної відповідальності за Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация.
За кілька годин чоловіки знову зустрілися. І Слободян отримав від заявника 7800 гривень хабара: 300 гривень за довідку та 7500 за вплив на осіб, відповідальних за видачу посвідчення водія категорії “В” та “С”.
Після цього Слободяна на місці затримали оперативники СБУ.
Під час досудового розслідування Іван Слободян уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Полісмен визнав вину у зловживанні впливом та одержанні хабара.
Суд затвердив угоду та призначив Слободяну 25 500 гривень штрафу з позбавленням права обіймати посади в державних та правоохоронних органах на 2 роки.
Також обвинувачений заплатить 10 868 гривень за проведення експертиз.
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация
 
Сверху