Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Спалилось ГАІ Любешова (Волинь)

q1970q

рядовой
Симпатии
0
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация -- запитує міліціянт без кашкета. Любешівська міліція забула Конституцію України, ЗУ "Про міліцію" та власні прізвища і звання. Дивіться з якою зневагою відповідає офіцер української міліції? У старшого лейтенанта руки в кишенях! Без кашкета! Його не бентежить і те, що рядом біля нього начальник Любешівської районної міліції полковник міліції Хвесик Сергій Васильович. :Beautiful (26):

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Дивіться з якою зневагою відповідає офіцер української міліції?
Зневаги не побачив.
Про решта - нічо не зрозумів.......
q1970q, Бачу, Вам з Москви аж задуже добре видно все, що робиться в Любешові.
Ви б спочатку коротко описали, що за проблема там виникла, а вже потім розтолкуваои роль співробітників міліції у описаному конфлікті.

Любешів - глухий район Волині (хай пробачать мене ті, хто там проживає). Той сержант ДАІ і ДІМ, може, вперше відеокамеру побачили.

Ну, а взагалі-то я на 99% впевнений, що топікстартер не є сторонньою особою, а має в тому всьому якийсь конкретний шкурний інтерес.

q1970q

рядовой
Симпатии
0
Зневаги не побачив.
Про решта - нічо не зрозумів.......
q1970q, Бачу, Вам з Москви аж задуже добре видно все, що робиться в Любешові.
Ви б спочатку коротко описали, що за проблема там виникла, а вже потім розтолкуваои роль співробітників міліції у описаному конфлікті.

Любешів - глухий район Волині (хай пробачать мене ті, хто там проживає). Той сержант ДАІ і ДІМ, може, вперше відеокамеру побачили.

Ну, а взагалі-то я на 99% впевнений, що топікстартер не є сторонньою особою, а має в тому всьому якийсь конкретний шкурний інтерес.
Проблема звичайна, окремі представники місцевої влади смт. Любешів за допомогою міліції та інших органів державної влади вирішили довести, що подання скарги до прокуратури щодо знищення частини ландшафту р. Стохід (національний парку із особливим охоронним статусом) та спричинення небезпеки життю та здоровю мешканців та їхньому майну шляхом риття каналу на відстані 4 м від господарських приміщень є злочином чи щонайменше адмінправопорушенням. Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация, до обох написані коментарі, не важко розібратися.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
до обох написані коментарі, не важко розібратися.
Та, хотілося тут чийсь коментар нормальний отримати. Але тоді чому Ви в першому пості акцент лише на міліцію робите, коли міліція в тому конфлікті, може, 5-та чи 10-та?
Якось воно некомільфо..........

Так Ви можете сказати : хто канал рив?, навіщо?, чим саме люди незадоволені?

---------- Добавлено в 21:34 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:33 ----------

окремі представники місцевої влади смт. Любешів
Що значить "окремі"? Якась конкретна політична сила, чи як?

q1970q

рядовой
Симпатии
0
Та, хотілося тут чийсь коментар нормальний отримати. Але тоді чому Ви в першому пості акцент лише на міліцію робите, коли міліція в тому конфлікті, може, 5-та чи 10-та?
Якось воно некомільфо..........

Так Ви можете сказати : хто канал рив?, навіщо?, чим саме люди незадоволені?

---------- Добавлено в 21:34 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 21:33 ----------

Що значить "окремі"? Якась конкретна політична сила, чи як?
Акцент на міліцію - тому що форум міліцейський. ;)"Окремі" - тому що ПІБ в даній справі визначати - справа точно не моя. Навіщо канал риють - риторичне запитання, схоже як у мультфільмі про Буратіно - для чого він золоті копійки в пісок зарив? :D Чому громада не задоволена - а кому ж охота в тому меліоративному рові загинути? :cray:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Чому громада не задоволена - а кому ж охота в тому меліоративному рові загинути?
Ну, твердження, м"яко кажучи, не дуже розумне. Каналів в нашій державі - уйма, і що? Тільки в моєму районі - 2000км. меліоративних каналів. І щось ніхто в них не гине...

q1970q

рядовой
Симпатии
0
Ну, твердження, м"яко кажучи, не дуже розумне. Каналів в нашій державі - уйма, і що? Тільки в моєму районі - 2000км. меліоративних каналів. І щось ніхто в них не гине...
Це добре, що люди не гинуть, але якщо неукріплені рови рили б за 4 м від Ваших домівок ситуацію б була інакшою.

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
q1970q написал(а):
Ви прочитайте що пише безпосередній учасник під відео. Бажання "врятувати" людей від наслідків повені у міського голови настільки велике що він хоче вирити рів глибиною 2 м під парканами мешканців а там діти маленькі. самі ж мешкані не хочуть тієї дамби на тому участку, однак думаю Вам не важко здогадатися що дамба річ не дешева, а гроші в землю закопати фігурантам відео дуже охота...
То я скопіював особисте повідомлення, адресоване мені.
Вважаю за доцільне відповісти у відкритому форумі.
По-перше голова не міський, а селищний. Любешів - селище міського типу. В Любешівському районі нема ЖОДНОГО міста.

По-друге - селищний голоа не може чудити все, що захоче, сам по собі. Він повинен мати відповідні рішення виконкому, сесії (а до сесії - ще й відповідних депутатських комісій) і т.д. Не думаю, що депутатський склад селищної ради дуже однорідний і всі співають під дудку голови. Та й без дозволу районної влади селищний голова нічого робити не буде.

Я розумію, що говорю про теорію, що в нашій державі місцевим князькам начхати на все мною описане. Але, якщо він дійсно чудить нєпадєцкі, то таки потрібно людям писати всюди, куди не лінь (хоч в Генасамблею ООН).

АЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!
Якщо у відділ міліції поступила заява від селищного голови про те, що жителі перешкоджають виконанню таких-то і таких-то робіт, на які є відповідні дозволи і рішення, то міліція ЗОБОВ"ЯЗАНА виїхати на місце події і забезпечити охорону громдського порядку. Вона діє ПО СУТІ ЗМІСТУ отриманої заяви.

Цілком підтримую Вас, що з такими князьками (якщо вони чудять) потрібно боротися.
Але не вважаю за потрібне виставляти на посміх співробітників міліції, які, скоріш за все, в даному випадку правильно діяли згідно вимог чинного законодавства та своїх функціональних обов"язків, а з них хтось хоче зробити цапів-відбувайлів..........

Маю надію, що зрозуміли Ви мене правильно.

q1970q

рядовой
Симпатии
0
То я скопіював особисте повідомлення, адресоване мені.
Вважаю за доцільне відповісти у відкритому форумі.
По-перше голова не міський, а селищний. Любешів - селище міського типу. В Любешівському районі нема ЖОДНОГО міста.

По-друге - селищний голоа не може чудити все, що захоче, сам по собі. Він повинен мати відповідні рішення виконкому, сесії (а до сесії - ще й відповідних депутатських комісій) і т.д. Не думаю, що депутатський склад селищної ради дуже однорідний і всі співають під дудку голови. Та й без дозволу районної влади селищний голова нічого робити не буде.

Я розумію, що говорю про теорію, що в нашій державі місцевим князькам начхати на все мною описане. Але, якщо він дійсно чудить нєпадєцкі, то таки потрібно людям писати всюди, куди не лінь (хоч в Генасамблею ООН).

АЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!
Якщо у відділ міліції поступила заява від селищного голови про те, що жителі перешкоджають виконанню таких-то і таких-то робіт, на які є відповідні дозволи і рішення, то міліція ЗОБОВ"ЯЗАНА виїхати на місце події і забезпечити охорону громдського порядку. Вона діє ПО СУТІ ЗМІСТУ отриманої заяви.

Цілком підтримую Вас, що з такими князьками (якщо вони чудять) потрібно боротися.
Але не вважаю за потрібне виставляти на посміх співробітників міліції, які, скоріш за все, в даному випадку правильно діяли згідно вимог чинного законодавства та своїх функціональних обов"язків, а з них хтось хоче зробити цапів-відбувайлів..........

Маю надію, що зрозуміли Ви мене правильно.
Подання колективної скарги до прокуратури не є перешкоджанням виконанню робіт. Стосовно міліції Любешова - якщо діяти відповідно до ЗУ Про міліцію чи КПКУ то і відео б не було - це в "теорії", а на практиці видно, що висвітлити мету свого перебування як і власні ПІБ ніхто не хотів, отже ... невже це використання працівників правоохоронного органу "не за метою їхньої діяльності"???

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
що висвітлити мету свого перебування як і власні ПІБ ніхто не хотів,
Якби їх перебування було незаконним, то начальник райвідділу з ними б не прибув. Однозначно. В таких випадках начальник дає УСНУ вказівку, а коли смажений півень клюне - б"є себе в груди і стверджує, жи нікого гет не посилав))))))))
Подання колективної скарги до прокуратури не є перешкоджанням виконанню робіт.
То можна (або й навіть ТРЕБА) подати також позо до суду і окремо в цьому позові просити, щоб суд, прийнявши справу до розгляду, зразу виніс рішення про припинення робіт до закінчення розгляду справи в суді.

Але у нас в таких випадках до суду ніхто звертатися не хоче, бо там таки потрібно пару гривень заплатити..............

q1970q

рядовой
Симпатии
0
Цікаво, як прокоментують ситуацію працівники ВБ.

slavovich

генерал-полковник
Симпатии
20,593
Цікаво, як прокоментують ситуацію працівники ВБ.
Ну судя по обрывку видео, а это действительно обрывок, который кому-то выгоден, один СМ всё таки начал предстовляться, на чём видео и прерывается, возможно и второй тоже представился, а само видео обрезано так чтобы дескредитировать СМ, так что не надо забивать всякой дурью мозги людей которые просто являются читателями этого форума и не теште себя надежной что в данной ситуации СМ не правы.

Сверху