Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Співпраця працівників міліції та працівників ДТГО "Львівська Залізниця"

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Симпатии
0
Співпраця працівників міліції та працівників ДТГО "Львівська Залізниця"

Шановні колеги, я працюю Головним ревіором з безпеки руху поїздів та автотранспорту ВП "Львівська дитяча залізниця" Львівської дирекції залізичих перевезень ДТГО "ЛЬвівська Залізниця" і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно.....
Так що хто має бажання з нами співпрацювати звісно не офіційно пишіть, зі своєї сторони будемо вам допомагати чим зможемо ..=))

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,295
Шановні колеги, я працюю Головним ревіором з безпеки руху поїздів та автотранспорту ВП "Львівська дитяча залізниця" Львівської дирекції залізичих перевезень ДТГО "ЛЬвівська Залізниця" і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно.....
Так що хто має бажання з нами співпрацювати звісно не офіційно пишіть, зі своєї сторони будемо вам допомагати чим зможемо ..=))
Прочитал три раза, всё равно не чего не понял, звание длинное смысловая нагрузка не какая. Шановний, так ви слоника не продасте.

Симпатии
0
Извините что контректно вам не понято ?))
Перекласть на русский ?

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,295
Переводить не надо, поподробнее об этом: "і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно....." больше текста со смыслом, если можно, в чём конкретно проблема?

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Да не пугайте товарища, ща вообще замолчит)))

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,295
Какой интересный новый пользователь, а здесь: #Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация, так складно пишет.

Симпатии
0
Львовская детская железня дорога учебное заведение где готовлят кадри для железних дорог...воспитанники как правило дети 15-17 лет...ну и есть такие опера у нас в Линейом отделе которие берут взятки с детей в особо крупних размерах..
но дело не том я говорю что надо налаживать отношение жд. с милицией....взаимствинной помощи...=)))

извините за граматичиские ошибки, ак как не силен в русском языке =)

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
извините за граматичиские ошибки, ак как не силен в русском языке
ТО пиши українською, йоханий ти бабай (то я татарською - для модераторів пояснюю)))))))))))))))))).

А діти хай не дають, то й брати ніхто не буде..

SHtanga

генерал-полковник
Симпатии
18,295
Львовская детская железня дорога учебное заведение где готовлят кадри для железних дорог...воспитанники как правило дети 15-17 лет...ну и есть такие опера у нас в Линейом отделе которие берут взятки с детей в особо крупних размерах..
но дело не том я говорю что надо налаживать отношение жд. с милицией....взаимствинной помощи...=)))
Да пишите по украиски, здесь вас все поймут, все равно как то не понятно, какая помощь вам требуется?
"которие берут взятки с детей в особо крупних размерах.." вообще интрига.

PEGAC

Ветеран
Симпатии
486

Простите за тупость - а за что хоть берут с детей, да и еще в особо крупных размерах.

solomon

/на доске почёта/
Симпатии
57

andzej

рядовой
Симпатии
0
Напевно з тим головним ревізором якись ЛОМовець не поділився. От наприклад більшість цих же ревізорів, а тим паче у Львові не штрафи виписують, а грошики собі в карманчик кладуть. Простий приклад: в електропоїзді близько 10 вагонів, в кожному вагоні близько 50 пасажирів які мають проїхати 1-2 зупинки і при собі не мають квитки на проїзд. При оплаті квитка в касі - близько 5 гривень, а краще ревізору дати 1-2 гривні без квитка.

Симпатии
0
Ми не маємо ніякого відношення до квиткових ревізорів
Я ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспоррту

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Ми не маємо ніякого відношення до квиткових ревізорів
Я ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспоррту
Ну просто поясніть ЗА ЩО і НА ЯКІЙ ПВДСТАВІ працівники ЛВМ (лінвідділу, я так зрозумів) на Львів-Пасс беруть хабарі. Чи то ДАІ бере.... так ДАІ до залізниці ніякого відношення не мають, а в структурі лінійних відділів на транспорті підрозділів ДАІ просто немає. Хто бере, за ШО бере... приклади (без прізвищ)..... просто обмалюйте ситуацію.

Симпатии
0
Та бляха розказую прогсто мої так звані підлеглі пили пиво на території залізниці і не ЛВМ а Патрульно-постова-служба їх на незрозумілих обставинах затримала і і привела до мене так як було обмаль часу я не розбирався шо до чого заплатив їм пару гривень і все.
А говорю я про співпрацю залізниці з МВС тобто щоб працівники міліції не "лізли" до наших по мєлочях, а ми в свою чергу при затриманні підозрілих осіб на території залізниці будемо віддавати вам ...

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Та бляха розказую прогсто мої так звані підлеглі пили пиво на території залізниці і не ЛВМ а Патрульно-постова-служба їх на незрозумілих обставинах затримала і і привела до мене так як було обмаль часу я не розбирався шо до чого заплатив їм пару гривень і все.
А говорю я про співпрацю залізниці з МВС тобто щоб працівники міліції не "лізли" до наших по мєлочях, а ми в свою чергу при затриманні підозрілих осіб на території залізниці будемо віддавати вам ...
Ціуаво вас почитати..... З дітей беруть хабарі.... Діти п"ють пиво.... це ви вважаєте нормальним?... Іх "тормодить" ППС "дітей", котрі вживають слабоалкоголгі напої.... Це по-Вашому теж нормально? Тоді Вам прямо требав звернутися дл начальника ЛВМ на ст. "Львів-Пасс" з проханням не направляти туди наряди "де п"ють пиво діти"...А у разі, якщо вони "самостійно без дозволу" все ж таки туди навідаются, то повинні на всяк випадок мати ще й пляшку горілки, щоб "дітям" налити. І тоді обставини затримання стануть цілком "зрозумілими". А патрульни гет нічого не давайте.... хай будуть протоколи, штрафи, а ви, як особа високіх моральних якостей, все це оскаржите через суд і урочисто його виграєте (слово "виграєте" прошу не сплутати з таким же словом, яке вживається в певному розумінні щодо осіб жіночої статі).І як діьи будуть затримувати підозрілиз і передавати їх міліції. Шановний... та ви ж з судів вилазити не будете за "незаконні затримання" (якщо не Ви особисто, то ті, хто будуть затримувати). І тоді вже суди "виграють" (в буквальному розумінні ) по повній програмі цю "групу захоплення"підозрілих".

Последнее редактирование:

iddqd

подполковник
Симпатии
372
Дети пьют пиво, а им мешают. Бедные дети, как страшно жить. Ну так есть и положительная сторона: на водку им не хватит) Через голову же не доходит.

mbdserega

младший лейтенант
Симпатии
63
Слышишь ты "РЕВИЗОР" иди ка ты подальше .... или на украинский перевести .... ?
Мало того что ты ахинею полную несешь ... так у тебя еще и времени разбираться не было ....

Кого вы сможете задержать ?? не говори глупости....
плохо Бэп в Линейном отделе на Львов - пасс. работает .... раз у ревизоров подымается язык еще что то возмущаться.... вообще страх потеряли ....

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Симпатии
0
Ладно все дякую тему я вважаю можна рахувати закритою.
Дыйсно був не правий.

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху