Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Співпраця працівників міліції та працівників ДТГО "Львівська Залізниця"

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Співпраця працівників міліції та працівників ДТГО "Львівська Залізниця"

Шановні колеги, я працюю Головним ревіором з безпеки руху поїздів та автотранспорту ВП "Львівська дитяча залізниця" Львівської дирекції залізичих перевезень ДТГО "ЛЬвівська Залізниця" і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно.....
Так що хто має бажання з нами співпрацювати звісно не офіційно пишіть, зі своєї сторони будемо вам допомагати чим зможемо ..=))

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Шановні колеги, я працюю Головним ревіором з безпеки руху поїздів та автотранспорту ВП "Львівська дитяча залізниця" Львівської дирекції залізичих перевезень ДТГО "ЛЬвівська Залізниця" і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно.....
Так що хто має бажання з нами співпрацювати звісно не офіційно пишіть, зі своєї сторони будемо вам допомагати чим зможемо ..=))
Прочитал три раза, всё равно не чего не понял, звание длинное смысловая нагрузка не какая. Шановний, так ви слоника не продасте.

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Извините что контректно вам не понято ?))
Перекласть на русский ?

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Переводить не надо, поподробнее об этом: "і не раз так бувало що мої підлеглі попадали в рук "правоохоронців"-хабарників....які вже зовсім втратили честь брати гроші з дітей відносно....." больше текста со смыслом, если можно, в чём конкретно проблема?

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Да не пугайте товарища, ща вообще замолчит)))

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Какой интересный новый пользователь, а здесь: #8, так складно пишет.

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Львовская детская железня дорога учебное заведение где готовлят кадри для железних дорог...воспитанники как правило дети 15-17 лет...ну и есть такие опера у нас в Линейом отделе которие берут взятки с детей в особо крупних размерах..
но дело не том я говорю что надо налаживать отношение жд. с милицией....взаимствинной помощи...=)))

извините за граматичиские ошибки, ак как не силен в русском языке =)

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
извините за граматичиские ошибки, ак как не силен в русском языке
ТО пиши українською, йоханий ти бабай (то я татарською - для модераторів пояснюю)))))))))))))))))).

А діти хай не дають, то й брати ніхто не буде..

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Львовская детская железня дорога учебное заведение где готовлят кадри для железних дорог...воспитанники как правило дети 15-17 лет...ну и есть такие опера у нас в Линейом отделе которие берут взятки с детей в особо крупних размерах..
но дело не том я говорю что надо налаживать отношение жд. с милицией....взаимствинной помощи...=)))
Да пишите по украиски, здесь вас все поймут, все равно как то не понятно, какая помощь вам требуется?
"которие берут взятки с детей в особо крупних размерах.." вообще интрига.

PEGAC

Ветеран
Reaction score
487

Простите за тупость - а за что хоть берут с детей, да и еще в особо крупных размерах.

solomon

/на доске почёта/
Reaction score
57

andzej

рядовой
Reaction score
0
Напевно з тим головним ревізором якись ЛОМовець не поділився. От наприклад більшість цих же ревізорів, а тим паче у Львові не штрафи виписують, а грошики собі в карманчик кладуть. Простий приклад: в електропоїзді близько 10 вагонів, в кожному вагоні близько 50 пасажирів які мають проїхати 1-2 зупинки і при собі не мають квитки на проїзд. При оплаті квитка в касі - близько 5 гривень, а краще ревізору дати 1-2 гривні без квитка.

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Ми не маємо ніякого відношення до квиткових ревізорів
Я ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспоррту

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,628
Ми не маємо ніякого відношення до квиткових ревізорів
Я ревізор з безпеки руху поїздів та автотранспоррту
Ну просто поясніть ЗА ЩО і НА ЯКІЙ ПВДСТАВІ працівники ЛВМ (лінвідділу, я так зрозумів) на Львів-Пасс беруть хабарі. Чи то ДАІ бере.... так ДАІ до залізниці ніякого відношення не мають, а в структурі лінійних відділів на транспорті підрозділів ДАІ просто немає. Хто бере, за ШО бере... приклади (без прізвищ)..... просто обмалюйте ситуацію.

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Та бляха розказую прогсто мої так звані підлеглі пили пиво на території залізниці і не ЛВМ а Патрульно-постова-служба їх на незрозумілих обставинах затримала і і привела до мене так як було обмаль часу я не розбирався шо до чого заплатив їм пару гривень і все.
А говорю я про співпрацю залізниці з МВС тобто щоб працівники міліції не "лізли" до наших по мєлочях, а ми в свою чергу при затриманні підозрілих осіб на території залізниці будемо віддавати вам ...

spu0820

Ветеран
Reaction score
7,628
Та бляха розказую прогсто мої так звані підлеглі пили пиво на території залізниці і не ЛВМ а Патрульно-постова-служба їх на незрозумілих обставинах затримала і і привела до мене так як було обмаль часу я не розбирався шо до чого заплатив їм пару гривень і все.
А говорю я про співпрацю залізниці з МВС тобто щоб працівники міліції не "лізли" до наших по мєлочях, а ми в свою чергу при затриманні підозрілих осіб на території залізниці будемо віддавати вам ...
Ціуаво вас почитати..... З дітей беруть хабарі.... Діти п"ють пиво.... це ви вважаєте нормальним?... Іх "тормодить" ППС "дітей", котрі вживають слабоалкоголгі напої.... Це по-Вашому теж нормально? Тоді Вам прямо требав звернутися дл начальника ЛВМ на ст. "Львів-Пасс" з проханням не направляти туди наряди "де п"ють пиво діти"...А у разі, якщо вони "самостійно без дозволу" все ж таки туди навідаются, то повинні на всяк випадок мати ще й пляшку горілки, щоб "дітям" налити. І тоді обставини затримання стануть цілком "зрозумілими". А патрульни гет нічого не давайте.... хай будуть протоколи, штрафи, а ви, як особа високіх моральних якостей, все це оскаржите через суд і урочисто його виграєте (слово "виграєте" прошу не сплутати з таким же словом, яке вживається в певному розумінні щодо осіб жіночої статі).І як діьи будуть затримувати підозрілиз і передавати їх міліції. Шановний... та ви ж з судів вилазити не будете за "незаконні затримання" (якщо не Ви особисто, то ті, хто будуть затримувати). І тоді вже суди "виграють" (в буквальному розумінні ) по повній програмі цю "групу захоплення"підозрілих".

Последнее редактирование:

iddqd

подполковник
Reaction score
372
Дети пьют пиво, а им мешают. Бедные дети, как страшно жить. Ну так есть и положительная сторона: на водку им не хватит) Через голову же не доходит.

mbdserega

младший лейтенант
Reaction score
63
Слышишь ты "РЕВИЗОР" иди ка ты подальше .... или на украинский перевести .... ?
Мало того что ты ахинею полную несешь ... так у тебя еще и времени разбираться не было ....

Кого вы сможете задержать ?? не говори глупости....
плохо Бэп в Линейном отделе на Львов - пасс. работает .... раз у ревизоров подымается язык еще что то возмущаться.... вообще страх потеряли ....

Урядник

/на доске почёта/
Reaction score
47,612

kapitan_lytvyn

рядовой
Reaction score
0
Ладно все дякую тему я вважаю можна рахувати закритою.
Дыйсно був не правий.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху