Ступінь сп’яніння залежить від форми келиху

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,675
Reaction score
47,614
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Справжні поціновувачі якісного алкоголю ніколи не будуть пити коньяк з келиха для мартіні, а вино з чарки для горілки – у цій справі до всього потрібен свій «професійний» підхід.


Нетямущим ж здається, що посуд в цьому сенсі значення не має – яка різниця з чого напитися? Виявляється, різниця є! Група вчених з Університету Брістоля (University of Bristol) провела експеримент за участю 160 чоловік у віці від 18 до 40 років. Їм пропонувалися різні види алкоголю з келихів різної форми.


Таким чином вчені хотіли вивести закономірність між посудом і ступенем сп’яніння. І у них це вийшло. Автор експерименту, професор Енджела Еттвуд (Angela Attwood), стверджує, що «з високих прямих келихів людина п’є швидше і більше, а з вигнутих і низьких – повільніше, і випиває менше». Вона пояснює це двома фактами.


По-перше, рідина в вигнутій склянці циркулює повільніше, перешкоджаючи швидкому спустошенню келиха. А по-друге, об’єктивно оцінити кількість налитого в вигнутий склянку неможливо – здається, що рідини більше, ніж є насправді.


Парадокс полягає в тому, що ця закономірність підтверджувалася з усіма видами алкогольних напоїв, крім пива! У разі вживання цього напою ні форма, ні висота, ні ступінь вигнутість ніякого значення не мала. Ступінь сп’яніння безпосередньо залежала від кількості випитого і індивідуальних особливостей організму.
http://nbnews.com.ua/blogs/55690/
 

митрич

генерал-полковник
Регистрация
23 Сен 2010
Сообщения
14,762
Reaction score
14,906
Что это ещё за бред.
Это для тонкой душевной натуры
:crazy:, хотя безусловно для каждого напитка есть свой сосуд, но уж никак не влияющий на степень опьянения. Можно и с гранчака коньяк смаковать, а можно и с коньячного пол-литрового бокала, самогона махом опрокинуть.:D
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху