Урядник
/на доске почёта/
- Регистрация
- 17 Апр 2010
- Сообщения
- 23,675
- Reaction score
- 47,612
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.

Нетямущим ж здається, що посуд в цьому сенсі значення не має – яка різниця з чого напитися? Виявляється, різниця є! Група вчених з Університету Брістоля (University of Bristol) провела експеримент за участю 160 чоловік у віці від 18 до 40 років. Їм пропонувалися різні види алкоголю з келихів різної форми.
Таким чином вчені хотіли вивести закономірність між посудом і ступенем сп’яніння. І у них це вийшло. Автор експерименту, професор Енджела Еттвуд (Angela Attwood), стверджує, що «з високих прямих келихів людина п’є швидше і більше, а з вигнутих і низьких – повільніше, і випиває менше». Вона пояснює це двома фактами.
По-перше, рідина в вигнутій склянці циркулює повільніше, перешкоджаючи швидкому спустошенню келиха. А по-друге, об’єктивно оцінити кількість налитого в вигнутий склянку неможливо – здається, що рідини більше, ніж є насправді.
Парадокс полягає в тому, що ця закономірність підтверджувалася з усіма видами алкогольних напоїв, крім пива! У разі вживання цього напою ні форма, ні висота, ні ступінь вигнутість ніякого значення не мала. Ступінь сп’яніння безпосередньо залежала від кількості випитого і індивідуальних особливостей організму.
http://nbnews.com.ua/blogs/55690/