Тимошенко пропонує забирати награбоване

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

pankrat12

Ветеран
Регистрация
19 Авг 2010
Сообщения
51,887
Reaction score
140,923
Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко пропонує об’єднаній опозиції створити спеціальний комітет з повернення підприємцям незаконно відібраної у них власності.
Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у зверненні Ю.Тимошенко до учасників Форуму об'єднаної опозиції, оприлюдненому сьогодні її дочкою Євгенією.
“Я також прошу об’єднану опозицію відразу після перемоги передбачити в нашій спільній платформі створення спеціального комітету за участі громадськості щодо організації повернення підприємцям їх приватної власності, яка рейдерським та адміністративно-бандитським шляхом була відібрана у середнього класу на користь нових родин за останні два роки”, - сказала вона.
Ю.Тимошенко також просить опозицію внести в першочерговий план дій розслідування кожної незаконно забраної копійки з бюджетів всіх рівнів, кожного державного підприємства, кожного державного родовища корисних копалин, всього, що без плати та тендерів привласнила собі ця “правляча зграя”.
“Ми зобов’язані переконати кожного українця, що справедливість є і ми її повернемо кожному”, - наголосила вона. Ю.Тимошенко зауважила, що «перемога над кримінальною клікою – це не лише справа політиків». “Вірніше, ні в якому випадку не допустіть, щоб це стало лише справою політиків. Це свята та рятівна боротьба, де кожна людина честі не може залишитися осторонь”, - сказала вона.

http://www.unian.ua/news/502989-timoshenko-proponue-zabirati-nagrabovane.html
 

nukus

подполковник
Регистрация
16 Мар 2012
Сообщения
934
Reaction score
800
Чеееета я не вкурил.... ВОНА думу думать должна, как по УДО откинуться по скорей, ан нет - все о Родине думает...
 

Ronin_

подполковник
Регистрация
11 Авг 2011
Сообщения
824
Reaction score
565
:clapping:А кто же поедет в Лондон по вопросу возвращения в дэржаву "видибранного,награбованого и украдэного" ? Турчинов или Власенко?:rofl:


wikileaks.ru на русском
секретные документы

Дж.Ассанж дал интервью Первому каналу
(28.04.2012) (видео)

...Крoме тoгo, австралиец oбъяснил, пoчему разoблачения «Викиликс» исчезли сo страниц ведущих западных изданий

«Oни стали искажать наши данные, исхoдя из кoрпoративных и гoсударственных интересoв. И тoму есть дoказательства. Вoт oригинальные шифрoвки Гoсдепа, а вoт чтo oказалoсь на газетнoй пoлoсе. Лoндoнская «Гардиан» пoчему-тo вырезала фразу: «Тимoшенкo прячет свoе сoстoяние в Лoндoне». Oни не хoтели раздражать людей наверху.. "

http://wikileakz.ru/dzh-assandzh-dal-intervyu-pervomu-kanalu-28-04-2012-video.html

 
Последнее редактирование:
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху