Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

У Кіровограді підірвали прокуратуру, відділок міліції і суд

Симпатии
342
У Кіровограді підірвали прокуратуру, відділок міліції і суд

У Кіровограді у п'ятницю пролунало три вибухи біля адмінбудівель, постраждалих немає.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС у Кіровоградській області.

Один з вибухів пролунав біля сходів будівлі прокуратури Кіровоградської області.

На місце пригоди виїхали керівництво УМВС, прокуратури, слідчо-оперативна група Ленінського ВМ у повному складі, співробітники інших зацікавлених служб та працівники МНС.

З місця події вилучено фрагменти артилерійського снаряду, осколчасті частини годинника, пальчикова батарейка.

Приміщення обласної прокуратури залишилося неушкодженим, постраждалих від вибуху немає.

За даним фактом слідчим відділом Ленінського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

У цей же час у Кіровограді пролунало ще два вибухи: біля приміщення Кіровського відділку міліції та Кіровського районного суду.

Ніхто з громадян не постраждав, приміщення суду не ушкоджене, у відділі міліції розбите скло в двох вікнах.

За фактами спрацювання вибухових пристоїв триває перевірка

Як відомо, у п'ятницю у Кіровограді перебуває президент Віктор Янукович.

Українська правда

Янукович про вибухи: Ми дамо відповідь

Президент Віктор Янукович упевнений, що організатори вибухів у Кіровограді будуть притягнуті до відповідальності.

Так він прокоментував можливість взаємозв'язку вибухів з його приїздом до міста, повідомляє Уніан.

"Я ніколи нічого не гадаю. Якщо хтось щось хотів мені сказати, я готовий його почути. Але якщо у такому вигляді хотіли сказати, вони будуть відповідати. Сьогодні правоохоронні органи працюють, шукають тих, хто це готував. Це такий випадок, на який ми завжди дамо відповідь", - підкреслив Янукович.

Як відомо, у п'ятницю у Кіровограді сталися вибухи біля будівель прокуратури, міліції та суду.

Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

Опа-на. Комменты интересные)))

BigHammer _ 22.10.2010 16:30Янукович, який від вигляду яйця непритомніє, не ткнувся би в Кіровоград. Якщо він так браво себе веде, то знає хто ці вибухи організував.
А можливо й так, якщо відверто, все хотілось би думати на більш людяному рівні, а нажаль доводиться мислення своє перелаштовувати на лад провокацій, підлості, зрад, які прийшли з цим урядом та президентом.

ammaka _ 22.10.2010 16:23
Помнится в России, тоже взрывали, правда там дома вместе с людьми, потом в Рязани попались ФСБ- ки, которые в подвал заносили взрывчатку, но не смотря на поднятый шум дело замяли...., но основного добились, так называемый НАРОД захотел железного порядка и естественно железной РУКИ

ЗвірГуляє _ 22.10.2010 16:29
"Лідор - герой!", це він мабуть на таку реакцію очікує? Чому ж він місто для теракту вибрав не правильне, треба було у Львові, чи у Франківську, а то Кіровоград, щось таке ні риба, ні мясо, ні помаранчеве, ні голубе.

Очевидці кажуть, що ніби на місці вибухів спеціалісти вибуховики знайшли частини вибухового пристрою на якому було написано "виготовлено не державними органами України".

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация это уже дето я седня читал..и даже отвечал.

Последнее редактирование:

ВВ - России

/на доске почёта/
Симпатии
678

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
И до вас получается террористы уже добрались. Это цветочки.
Не-дуже-шановний, ви надієтеся, що терористи до Сиктивкара добратися не можуть? Ще трошки повимахуєтеся, то я саме тим терористом і стану.

Урядник

/на доске почёта/
Симпатии
47,610

ВВ - России

/на доске почёта/
Симпатии
678
Не-дуже-шановний, ви надієтеся, що терористи до Сиктивкара добратися не можуть? Ще трошки повимахуєтеся, то я саме тим терористом і стану.
Ласково просимо!
Якраз дилянка лисова вильна появилась, будеш лысорубумом.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
У мене не сокира для рубання тайги, а бойовий топірець.:smiles_16:
:crazy:
Так вы че - ГУЦУЛ?:crazy:
В смысле - я завсегда удивлялся: ну вот почему в СССР можно было грузинам и прочим горцам Кавказа носить кинжал (как элемент национального костюма), а нашим горцам (например, "ГУЦУЛАМ"..) - ихний национальный народный БОЙОВЫЙ ТОПОРИК - "не можна"???:crazy:

Федор

старшина
Симпатии
14
Правильно, о главном ни слова.
Прокуратуру то почти рванули.
В Одессе когда горела прокуратура , какой новогодний подарок получился. :)

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Ні. Але, зважаючи на те, що в паспорті місце народження у мене написано "м.Дрогобич", то мене можна вважати бойком альбо лемком. Тут я ще не визначився.:crazy:

То також українці, але також мало-мало дикі.:D

---------- Добавлено в 22:39 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:37 ----------

Після того, як мій вірний Санчо Панса-Юзьо-з-полонини махає топірцем, вже ніхто нікому нічого дати не годен.:D:D:D

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Так - не "ведитесь", он вам "на делянке" - бензопилу "Дружба 2" даст... :beee:)))))))))

---------- Добавлено в 22:58 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:56 ----------

Ну у них типо "горючее" - не вопрос? ))))))))))))))))))))

---------- Добавлено в 23:00 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:58 ----------

Правильно, о главном ни слова. Прокуратуру то почти рванули. В Одессе когда горела прокуратура , какой новогодний подарок получился.
МЛЯ, а Федор-то ПРАВ?

Сверху