Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Уголовно-процесуальные бланки

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Существуют ли процесуальные бланки предназначенные для проведения досудебного следствия официально утвержденные МВД Украины. Если да, киньте ссылку Буду благодарен. У кого есть 160 приказ в електронном варианте. Поделитесь плизз!

Хелен

подполковник
Симпатии
50
Существуют ли процесуальные бланки предназначенные для проведения досудебного следствия официально утвержденные МВД Украины.
Разработанные в МВД бланки только рекомендуются к использованию, они не вляются панацеей. В УПК указано, что должно быть в протоколе, если придерживаться требований УПК то никто не приколупается.

Если да, киньте ссылку Буду благодарен.
Посмотрите в спец.библиотеке, обязательно должны быть.

У кого есть 160 приказ в електронном варианте. Поделитесь плизз!
А при чем тут 160? В нем бланков точно нет!

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Разработанные в МВД бланки только рекомендуются к использованию, они не вляются панацеей. В УПК указано, что должно быть в протоколе, если придерживаться требований УПК то никто не приколупается.

Шановна Хелен читайте книгу " Практикум зі складання кримінально-процесуальних документів (досудове провадження) Рожнова В.В. Штанько О. Ф. Азаров Ю І. (Київ Видавець ПАЛІВОДА А.В. 1995 Р.) З повагою сержант запаса М.Гладкий. 07.04.2010 р.

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31

160 приказ мне просто нужен в електронном варианте к бланкам это никакого отношения не имеет.

А бланки хотелось бы иметь официально разработанные, а то у нас каждый что-то вносит от себя в бланк, скидывает другому человеку и в итоге иногда бланки получаются значительно искаженными.

Если есть у кого-то в электронном варианте киньте ссылку я думаю для всех следователей было бы полезно!

Хелен

подполковник
Симпатии
50
У меня бланков, разработанных именно МВД, нет. Есть те, которыми сама пользовалась расследуя УД, думаю, они мало чем отличаются от других вариантов.
Помнится мне, что на форуме в одном из разделов выкладывались некоторые протоколы. Посмотрите.

---------- Добавлено в 10:13 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 10:12 ----------

Шановна Хелен читайте книгу " Практикум зі складання кримінально-процесуальних документів (досудове провадження) Рожнова В.В. Штанько О. Ф. Азаров Ю І. (Київ Видавець ПАЛІВОДА А.В. 1995 Р.)
1995 год не лучший вариант.

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
У меня бланков, разработанных именно МВД, нет. Есть те, которыми сама пользовалась расследуя УД, думаю, они мало чем отличаются от других вариантов.
Помнится мне, что на форуме в одном из разделов выкладывались некоторые протоколы. Посмотрите.

---------- Добавлено в 10:13 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 10:12 ----------

1995 год не лучший вариант.
Шановна Хелен книга про яку, я Вам надав информацію, це Міністерство внутрішніх справ України Київській юридичний інститут МВС. Рожнова Вікторія Василівна прекрасний доцент кафедри кримінального процксу та криміналістики Київського юридичного інституту підполковник міліції Автор та спіавтор понад 30 наукових і науково методичних праць Сфера наукових інтересів-кримінальний процес ,удосконалення роботи органів досудового слідства .
Штанько Олександр Федоорович прекрасна люина перший проректор Київського юридичногоінституту МВС Автор і співавтор понад 40 наукових праць у галузі крімінально-прававової плітики та практики .Заслужений юрист України .
Азаров Юрій Іванович прекрасна людина доцент ,завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики Київського юридичного інституту МВС Сфера наукових досліджень-кримінальний процес ,удосконалення роботи органів досудового слідства,теорія судових доказів,юридична псіхологія ,застосування спеціальних психіатричних знаньу кримінальному судочинстві.Автор і співавторпонад 50 наукових і науково методичних робіт. На даний час я лучших крімінально проуесуальних документів не зустрічав. Якщо у Вас Шановна Хилен появітся щось лучше прошу Вас поділитись.
З повагою сержант запаса М.Гладкий 07.04.2010 р.

Хадим

генерал-лейтенант
Симпатии
4,425
Шановна Хелен книга про яку, я Вам надав информацію, це Міністерство внутрішніх справ України Київській юридичний інститут МВС. Рожнова Вікторія Василівна прекрасний доцент кафедри кримінального процксу та криміналістики Київського юридичного інституту підполковник міліції Автор та спіавтор понад 30 наукових і науково методичних праць Сфера наукових інтересів-кримінальний процес ,удосконалення роботи органів досудового слідства .
Штанько Олександр Федоорович прекрасна люина перший проректор Київського юридичногоінституту МВС Автор і співавтор понад 40 наукових праць у галузі крімінально-прававової плітики та практики .Заслужений юрист України .
Азаров Юрій Іванович прекрасна людина доцент ,завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики Київського юридичного інституту МВС Сфера наукових досліджень-кримінальний процес ,удосконалення роботи органів досудового слідства,теорія судових доказів,юридична псіхологія ,застосування спеціальних психіатричних знаньу кримінальному судочинстві.Автор і співавторпонад 50 наукових і науково методичних робіт. На даний час я лучших крімінально проуесуальних документів не зустрічав. Якщо у Вас Шановна Хилен появітся щось лучше прошу Вас поділитись.
З повагою сержант запаса М.Гладкий 07.04.2010 р.

Микола
, люди то они прекрасные, только вот законодательство с 1995 г. не стоит на месте и многие бланки с того времени либо дополнились новыми статьями и разъяснениями , либо вообще появились новые бланки. Поэтому Хелен права, говоря, что это не лучший вариант.

investigator

полковник
Симпатии
113
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация тут была идея что-то выложить, но как-то вяленько. Можно попробовать возобновить тему

Хелен

подполковник
Симпатии
50
Якщо у Вас Шановна Хилен появітся щось лучше прошу Вас поділитись.
Да, я считаю, что протокол допроса потерпевшего и свидетеля, который я разработала для одной из методичек, гораздо лучше.
Если именно эти протоколы интересуют могу выложить, но я не умею этого делать, предыдущие попытки провалились!

Student

младший лейтенант
Симпатии
71
Так в интернете полно сборников процессуальной документации. Я, правда, не знаю, утверждены ли они МВД. Дайте Ваше мыло и я Вам отправлю

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Так в интернете полно сборников процессуальной документации. Я, правда, не знаю, утверждены ли они МВД. Дайте Ваше мыло и я Вам отправлю
Нужны бланки именно утвержденные в МВД Украины.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Стараемся так и делать.

Что ни у кого нет утвержденных бланков? Может их вообще не существует?

Хелен

подполковник
Симпатии
50
Вроде бы я уже сказала, что ГСУ бланки не утверждает, да и никто их не утверждает. Есть методички, пособия и т.п. где разные "деятели правовых наук" предлагают разработанные ими бланки и эти бланки как и комментарии в кодексах носят рекомендательный характер. Петровка-38, не парьтесь!

Микола

младший лейтенант
Симпатии
138
Шановна Хилен може я допомогу Вам З поагод сержант запаса М. Гладкий 12.04.2010 р.Да, я считаю, что протокол допроса потерпевшего и свидетеля, который я разработала для одной из методичек, гораздо лучше.
Если именно эти протоколы интересуют могу выложить, но я не умею этого делать, предыдущие попытки провалились!
Шановна Хилен може я допоможу Вам. З повагою сержант запаса М. Гладкий 12.04.2010 р.

ПрактllКУJl1 зi СI<.Ладання КРllмiналЬНО-IIРОI(есуаЛЬНllХ документiв
м. Киi'в
11.06.2005 р.
Допит розпочато о 14 год 1 О хв Допит закiнчено о 15 ГОД 20 хв
ЗраЗl<.II основНllХ КРllмiналЬНО-lIроцеСУiV!ЬНIIХ дОКУJllентiв
5) корис'!)'ватися нотатками й документами при дачi показань у тих випадках, коли показання стосуються будь-яких розрахункiв та iнших даних якi йомv важко тримати в пам'ятi; ,
6) вiдмовитися давати показания проти себе, членiв ciMTтa близьких родичiв;
7) знаЙо.митися з протоколом допи'!)' та клопотати про внесення до ньоro змiн, ДОповнень 1 зауважень, власноруч робити TaKi доповнення й зауваження;
8) подавати скарги прокурору на дiУ дiзнавача та слiдчого' 9) одержувати вiдшкодування витрат, пов'язаних з Викликом ~я дачi показань' 1 О) У разi наявн?стi вiдповiдних пiдстав - на забезпечення безпеки чер~з застосування заходш, передбачених законом i в порядку, передбаченому статтями 521-525 КПК УкраУни.
Права та обов'язки свiдка MeHi роз'ясненi, показання бажаю давати укра',нською мовою, послуг перекладача не потребую.
3. Проgесуа.llьнi ДOKYMeHTH~ що стосуються провадження С.IIIДЧНХ дiи 1
ПРОТОКQJ1 допиту cBiдKa
Слiлчий слiдчого вiддiлу Дарницькоro РУ ГУ МВС Укра'iни у м. Киевi старший лейтенант мiлiцii'Бiлозуб О. Д., вiдповiдно до вимог статей 85, ] 70 КПК Укра',ни, склав цей протокол про те, що цього дня у примiщеннi Дарницького РУ ГУ МВС Украi'ни в м. Киевi з дотриманням вимог ст. 167 КПК УкраУни допитав як свiдка Терехова О. В. по кримiнальнiй cnpaBi N2 06-3977.
Особа свiдка встановлена за паспортом громадянина УкраУни cepii' СН N2 533612, що виданий Ватутiнським РУ ГУ МВС Украi'ни у м. Киевi О] .08.1996 р.
Свiдку Терехову О. В. повiдомлено, що BiH викликаний у справi по обвинуваченню Панасюка М. В. У вчиненнi злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК Украi'ни та роз'яснено, що BiH зобов'язаний дати правдивi показання про вiдомi йому обставини у справi й що вiдмова вiд дачi показань i дача завiдомо неправдивих показань тягне за собою кримiнальну вiдповiдальнiсть за статтями 385, 384 кк Украi'ни.
1. Прiзвище, iм'я, по батьковi:
2. Дата й Micue народження: -----------------3. Нацiональнiсть: ------- .---------4. Громадянство: ---------------------
5. OCBiTa: ----------------.----
6. Сiмейни-;:;й--с=т=а:-:-н:-:-:-----------------------
7. Micue роботи, РJ;-'д-з-а-ня-т-ь-а--=б;-о-п-о-с-а-д-а-: --------- ----
--------------
(l1iдпис свiдка)
8. Micue проживання (номер телефону):
-------------
9. Судимiсть(в разi необхiдностi):
10. Взаемини з обвинуваченим,-п-о-т-е-р-П-:-iл-и-м-: ------------
------------
(пiдпис свiдка) Свiдку Терехову О. В. роз'яснено, що, згiдно зi статтями 69; 691 КПК Украi'ни та ст. 63 Консти'!)'цii'Укра'iни, BiH мае право:
1) давати показання рiдною мовою чи iнщою мовою, якою BiH вiльно володiе, та КОРИС1)'ватися допомогою перекладача;
2) заявляти вiдвiд перекладачу;
3) знати у зв'язку з чим i по якiй cnpaBi його ДОПИ1)'ють;
4) власноруч викладати своi'показання в протоколi допи1)';
3 приводу поставлених MeHi запитань можу пояснити таке:
(Вuктдаються .змiст. п.йказань свiдка та вiдповiдi на поставленi ЙОА1У 'Щпuтання в перШIU особz u по .110жлuвостi дослiвно).
. Протокол мною прочитаний, з мо',х слiв записано правильно. Доповнень J зауважень немас
I У запропонованих зразках протоколiв слiдчих дi й. пере важно, звертаЂТься увага на викладення вступно\ та заключно\ частин протоколу. Прави,та викладення описово'j частини протоколу розкритi в першому роздiлi uiE"i' роботи, а також у лiтературних джере.lах.
якi запропонованi до вiдповiдно\ теми навчально\ дисциплiни.
Сл iдч ий
старший лейтенант мiлiцii'
(пiдлис свiдка)
О. Д. Бiлозуб
(пi:IПИС)
166
]67

Праl<.тUI<.Уftt зi С/(J/адання I<.рuмiналЬНО-llроцесуальнuх дОl<.уfttентiв
3разl<.U основних I<.рuмiналЬНО-llроцесуальнuх докулtентiв
ПРОТОКОЛ дonиту потерпiлого
Права й обов'язки потерпiлого MeHi роз'ясненi, показания бажаю давати
украi'нською мовою, послуг перекладача не потребую.
М.Киi'в
09.06.2005 р.
Допит розпочато о 15 год 35 хв Допит закiнчено о 16 год 55 хн
(пiдпис потерпiлого)
Слiдчий слiдчого вiддiлy Дарницького РУ ГУ МВС Украi'ни у м. Киевi старший лейтенант мiлiцii' Бiлозуб О. Д., вiдповiдно до вимог статей 85, 171 КПК Украi'ни, склав цей протокол про те, що цього дия у примiщеннi Дарницького РУ ГУ МВС Украi'ни у м. Киевi з дотриманням вимог ст. 171 КПК Украi'ни )Юпитав як потерпiлого Колодяжного В. В. по кримiнальнiй справi.N'2 05-9644.
Особа потерпiлого встановлена за паспортом громадянина Украi'ни cepii' СН N2 356012, що виданий Ватутiнським РУ ГУ МВС Украi'ни у м. Киевi 04.08.1995 р.
Потерпiлому Колодяжному В. В. повiдомлено, що BiH викликаний у справi по обвинуваченню Панасюка М. В. У вчиненнi злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК Украi'ни, та роз'яснено, що BiH мае право давати ПОl<азания про вiдомi йому обставини у справi i що дача завiдомо неправдивих показань тягие за собою кримiнальну вiдповiдальнiсть за ст. 384 КК Украi'ни.
1. Прiзвище, iм'я, по батьковi:. .ш________________ 2. Дата й Micue народжения: ___________________ 3. Нацiональнiсть: _____________ 4. Громадянство: ______________________
5. OCBiTa: __________________________
6. Сiмейний стан: _______________________ 7. Micue роботи, рiд занять або посада: . ...______________ 8. Micue проживання (номер телефону): ____________ 9. Взаемини з обвинуваченим: _________________
з приводу заданих MeHi запитань можу пояснити таке:
(Викладаються змiст показань потерпiлого та вiдповiдi на поставленi ЙЙ'v1У запитання вiд першоi' особи та по можливостi дослiвно).
Протокол мною прочитаний, з моух слiв записано правильно. Доповнень ] зауважень немаЂ.
(пiдпис потерпiлого) Потерпiлому Колодяжному В. В. також роз'яснено, що вiдповiдно до ст. 49 КПК Украi:нита ст. 63 Конституцii'Украi'ни BiH мае право:
1) давати показання рiдною мовою чи iншою мовою, якою BiH вiльно ВОЛОДlе, та користуватися допомогою перекладача;
2) заявляти вiдвiд перекладачу;
3) власноруч викладати сво! показання в протоколi допиту;
4) користуватися нотатками й документами при дачi показань у тих випадках, коли показания стосуються будь-яких розрахункiв та iнших даних, якi йому важко тримати в пам'ятi;
5) вiдмовитися давати показания проти себе, членiв ciM"j та близьких родичiв;
6) знайомитися з протоколом допиту i клопотати про внесения до нього змiн, доповнень та зауважень, власноруч робити TaKi доповнення й зауваження;
7) подавати скарги прокурору на дi'j дiзнавача та слiдчого;
8) одержувати вiдшкодувания витрат, пов'язаних з викликом для дачi показань;
9) у разi наявностi вiдповiдних пiдстав - на забезпечення безпеки за допомогою заходiв, передбачених законом i в порядку, передбаченому статтями 521- 52; КПК Украi·ни.
(пiдпис потерпiлого)
Слiдчий старший лейтенант мiлiuii'
О. Д. Бiлозуб
(пiдпис)
170
171

investigator

полковник
Симпатии
113
шановний Микола. Я радив би Вам не копіювати текст у повідомлення, а приєднувати готові word-документи. Така функція є у додаткових опціях. Так буде зручнніше як для Вас, так і для користувачів

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
шановний Микола. Я радив би Вам не копіювати текст у повідомлення, а приєднувати готові word-документи. Така функція є у додаткових опціях. Так буде зручнніше як для Вас, так і для користувачів
Да если есть то, лутше выложить в электронном варианте в формате word.

тася

рядовой
Симпатии
3
Помогите и скиньте мне постановление об отзаке уголовного дела...
Заранее спасибо)))

Petrovka 38

прапорщик
Симпатии
31
Помогите и скиньте мне постановление об отзаке уголовного дела...
Заранее спасибо)))
Вы имеете в виду постановление об отказе в возбуждении уголовного дела?

Сверху