Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

УВОЛЬНЕНИЕ

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

ШЕВРОН

старший прапорщик
Reaction score
153
Прошу совета как можно быстро в течение 2-х 3-х недель уволится с органов, а не за 3 месяца как обычно бывает, дабы не потерять место на гражданке? Буду очень благодарен всем, очень важный сейчас вопрос для меня

ВВВ

младший лейтенант
Reaction score
322
а тут вопросы задают - "почему тогда все милиционеры,которые жалуются,что в милиции так плохо не увольняются и не ищут себе места получше."

митрич

генерал-полковник
Reaction score
14,904
Прошу совета как можно быстро в течение 2-х 3-х недель уволится с органов, а не за 3 месяца как обычно бывает, дабы не потерять место на гражданке? Буду очень благодарен всем, очень важный сейчас вопрос для меня
Подойди в кадры и попробуй по человечески. Не поможет, зайди с табельным и гахни пару раз в потолок.

Владислав Юрьевич

младший сержант
Reaction score
5
Митрич ты что на приколе После выстрела полетят многие Пусть зайдет в кадры и договорится А в рапорте укажи формулировку Прошу уволить ранее установленного срока и указываешь дату Дай только кадровикам время подготовить бумаги А то что незаменимых людей нет это точно Сейчас ни кого не держат!!!

tox_b

младший сержант
Reaction score
8
Если с кадрами и начальством решить вопрос, по хорошему)))), то можно уволится за это время. Знаю случаи когда увольняли за две недели и никаких проблем. Но насколько мне известно в связи с евро 2012 увольнение немного проблематично на уровне главка. На днях знакомому в категоричной форме отказали.

VV-nik

генерал-полковник
Reaction score
2,886

Владислав Юрьевич

младший сержант
Reaction score
5
Мой рекорд увольнения 15 минут Правда сержанта а офицера сутки по собственному

Пожарыч

подполковник
Reaction score
901
У нас в области старются упросить остаться.

SLEDAK

старший прапорщик
Reaction score
178

deystvuyuwiy

рядовой
Reaction score
0
кстати по поводу "3х месяцев".... Недавно листая судебную практику, наткнулся на решение Административного суда, которым увольнение признано незаконным и человек восстановлен на службу. По всей видимости у этого человека проблемы с руководством (или еще что-то), но подав рапорт об увольнении по собственному - через 4 дня был уволен. ?????????? Казалось бы!)))) я был бы счастлив если бы меня так быстро уволили :) Данный человек подает в суд и выигрывает. Суд приходит к этому выводу по следующим соображениям: "Положением о прохождении службы.." установлено, что сотрудник докладывает за 3 месяца. Подавая рапорт на увольнение (кстати не помню чтобы кто-либо так писал), сотрудник должен указать с какой именно даты он хочет быть уволенным. Если в рапорте даты не указано, то ровно через 3 месяца с даты подачи рапорта он должен быть уволен. Увольняя со службы без согласия сотрудника раньше 3х-месячного срока, лишает данного сотрудника права на отзыв такого рапорта!!!!!
P.S. В принципе логично, но тогда зачем рапорт вообще было подавать ????? ))))

GdF

генерал-полковник
Reaction score
11,582

kentyara

майор
Reaction score
309
Если в рапорте даты не указано
Есть такой момент, в рапорте не указывают дату увольнения, а затем на печи дурака валяют несколько недель, и подают в суд. Пока суд длится - окружной административный - апелляционный административный - и т.д., так и зарплата набежала и выслуга. А все из-за тупости кадровиков.

flash

рядовой
Reaction score
0
Здравствуйте. А если начальство наотрез откажется подписывать рапорт, ну или даже в случае его подписания увольнять через 2 недели, а уволиться через 2 недели нужно позарез, т.к. уже сказал автор этой темы, на новом месте так долго ждать не будут. Как быть в такой ситуации? Расскажите пожалуйста алгоритм действий, чтобы сделать всё по уму. (Вариант увольняться по статье не подходит).

Заранее благодарен!

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
flash, единого рецепта нет, индивидуально договариваться с руководством нужно, или бросать все и топать по статье (тем более, что осталось 11 дней).

flash

рядовой
Reaction score
0
По статье, это имеется ввиду 3 месяца, я так понимаю?
Не, ну то, что единого рецепта это понятно, ну хотя бы приблизительный алгоритм действий. Получается в 2х недельный срок можно только договорись с начальством, по другому никак? Не ну если начальство идёт на контакт, это один вопрос, а если упирается рогом, тогда как быть, а уволиться нужно.
Осталось у меня больше 11 дней :), т.к. я пока не увольняюсь, а только собираюсь и поэтому спрашиваю, узнаю что да как, чтобы потом не бегать, как в одно место ужаленный и не знать что делать. Как говориться предупреждён, значит вооружён!

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
flash,світ не без добрих людей в УМВС )Якщо у вас там знайомих немає,то вони є у ваших колег точно.На сьогодні у високих кабінетах всі хочуть комусь чимось допомагати ,аби тільки з цього щось мати.

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
По статье, это имеется ввиду 3 месяца, я так понимаю?
по любой, кроме собственного желания имеете возможность уволиться быстрее чем за 3 мес., в ППС выбор велик.
а если упирается рогом, тогда как быть
искать другого начальника, в любом смысле.

sitrayrnykka

рядовой
Reaction score
0
якщо людина подає рапорт за власним бажанням і при цьому просить видати направлення на ВЛК, то проходить військово-лікарську комісію до моменту(наказу про звільнення) звільнення?

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
то проходить військово-лікарську комісію до моменту(наказу про звільнення) звільнення?
Ну, пройти вона може й ПІСЛЯ звільнення.

Але ВРАХОВУЄТЬСЯ (і при формулюванні причини звільнення і, як наслідок, при нарахуванні суми пенсії) лише те свідоцтво про хворобу, яке отримане в результаті проходження ВЛК ДО дати звільнення.

Це прописано в Положенні про проходження служби....... (відповідні зміни та доповнення внесені, якщо не помиляюся, в кінці 2012 року).

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
якщо людина подає рапорт за власним бажанням і при цьому просить видати направлення на ВЛК, то проходить військово-лікарську комісію до моменту(наказу про звільнення) звільнення?
да, причем ввк может повлиять на статью увольнения в зависимости от результата ее прохождения.

• Like
Reactions: mss

sitrayrnykka

рядовой
Reaction score
0
отже, направлення на ВЛК повинні видати в процесі звільнення?як це на практиці проходить - видають без проблем?

Greyheaded

генерал-полковник
Reaction score
6,167
тогда зачем рапорт вообще было подавать ?????
А на основании чего увольнять то? Без рапорта только по негативу.

Сейчас ВВК только до увольнения, выдают без проблем.

Последнее редактирование модератором:

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
отже, направлення на ВЛК повинні видати в процесі звільнення?як це на практиці проходить - видають без проблем?
направление на ввк можно получить в любой момент службы по мотивированному рапорту от с/м. Выдают кадры. Если указали желание обследоваться в рапорте на увольнение по собственному, то и направление обязаны получить после рассмотрения и визирования рапорта у руководства ОВД. Затем проходите ВВК, и далее, если получите решение ВВК о ограничении либо негодности к службе, подаете еще один рапорт на увольнение уже с "медицинской статьей". Он перекрывает предыдущий рапорт для увольнения по собственному, но не забирает необходимого срока Вашего желания по п.68 ППС, если это будет необходимо.

sitrayrnykka

рядовой
Reaction score
0
тобто, треба буде ще відпрацювати термін 3 місяці

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
тобто, треба буде ще відпрацювати термін 3 місяці
если это будет необходимо.
зависит от настойчивости увольняемого и кадровых требований на местах. Я же не написал нужно, я написал не забирает, если нужно.

sitrayrnykka

рядовой
Reaction score
0
дякую,зрозуміла)а протягом якого терміну можуть звільнити, якщо особа визнана непридатною до служби?

alexz

генерал-полковник
Reaction score
8,152
дякую,зрозуміла)а протягом якого терміну можуть звільнити, якщо особа визнана непридатною до служби?
хоть на сл.день. Если в свидетельстве о болезнни пропишут такое. А нет, так кадры могут потянуть, вплоть до 3-х месяцев, постом ниже как.

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
як це на практиці проходить - видають без проблем?
Видати ЗОБОВ"ЯЗАНІ.

Якщо людина сама не хоче йти на ВЛК, то в кадрах її заставляють написати ще один рапорт (чи росписку, чи ще щось) про те що людина відмовляється від проходження ВЛК.

pipeц

рядовой
Reaction score
6
Расскажу свою историю дабы помочь всем последующим узникам ситуации с 3-х месячной отработкой. Сам долго искал решение данной проблемы, читал кучу всего в инете и в итоге нашел практическое решение. Наиболее быстрым оказалось подать иск в суд. Уволился не быстро, как того хотелось (поздно смекнул, что именно нужно делать), но отработал ровно 2 недели после подачи рапорта, после чего перестал выходить на службу. Грозили уволить по негативу за прогулы. Но уволили по собственному желанию через два месяца с даты подачи рапорта и через две недели с даты подачи иска, выдали трудовую книжку и выплатили все, что причиталось за весь период простоя (в т.ч. премии на День милиции и НГ), при условии, что я откажусь от иска (очень просили :)).

До Донецького окружного
адміністративного суду

Позивач: П.І.Б.,
адреса, тел.

Відповідач: Головне управління МВС
України в Донецькій області
вул. Горького 61, Донецьк 83001
тел. 3018022

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про примусове звільнення, витребування трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, пов'язаного із затриманням видачі трудової книжки

Я, П.І.Б., перебував на службі в ОВС України з ***.2006. За період служби працював на посадах інспектора *** Донецького МУ ГУВМС України в Донецькій області, оперуповноваженого СКР *** РВ Донецького МУ ГУВМС України в Донецькій області (надалі – *** РВ), починаючи з ***.2012 до ***.2013 – на посаді слідчого СВ *** РВ. За час перебування на службі в ОВС отримав звання старшого лейтенанта міліції.

Щодо підсудності справи

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 17 КАС України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема, спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби.

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 3 КАС України, публічна служба - діяльність на державних політичних посадах, професійна діяльність суддів, прокурорів, військова служба, альтернативна (невійськова) служба, дипломатична служба, інша державна служба, служба в органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про міліцію», міліція в Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань.

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про міліцію», працівник міліції є представником державного органу виконавчої влади.

Обґрунтування позовних вимог

У зв’язку з численними порушеннями моїх трудових прав — примушування до роботи у надурочний час, вихідні та святкові дні, невиплата відповідних грошових компенсацій за таку роботу, ненадання часу для відпочинку — мною до канцелярії УРСДЗ ГУМВС України в Донецькій області було подано рапорти вх. № *** від ***.2013, № *** від ***.2013 (копії додаються) про моє звільнення з ОВС України за власним бажанням із зазначенням причини звільнення «порушення законодавство про працю», строку «два тижні» та конкретних обставин вищевказаних порушень протягом попереднього півріччя, а саме таких:

1. Щоденно мій робочий день починався о 08 години 30 хвилин та закінчувався о 19 годині 30 хвилин, при цьому перерва на обід складала 1 годину. Загальний час роботи на день – 10 годин щоденно 5 днів на тиждень.
2. Субота кожного тижня для мене була робочим днем. Робочий час з 09 години 30 хвилин до 13 години. Загальний час роботи на день – 3 години 30 хвилин. Загальний час роботи за тиждень – 53 години 30 хвилин.
3. Під час добового чергування у слідчо-оперативній групі *** РВ (за останні півроку – 09.05.2013 (свято – День перемоги), 19.05.2013 (неділя), 12.06.2013, 23.06.2013 (неділя, свято – Свята Трійця), 26.06.2013, 09.07.2013, 27.07.2013 (субота), 01.08.2013, 13.08.2013, 22.08.2013, 26.08.2013, 09.09.2013, 19.09.2013, 29.09.2013 (неділя), 13.10.2013 (неділя), 23.10.2013, 29.10.2013, 01.11.2013, 25.11.2013) моя робоча зміна починалася о 07 годині 30 хвилин, а закінчувалася не раніш 10 години 30 хвилин наступного дня (часто - опівдні). Загальний час роботи за зміну – не менш 27 годин. Після добового чергування у слідчо-оперативній групі я відпочивав близько 22 годин, а ранком наступного дня знову виходив на роботу о 08 години 30 хвилин, продовжуючи виконувати мої службові функціональні обов’язки слідчого, чим порушувалося моє право на 48-годинний відпочинок.
4. Ніяких грошових компенсацій за вищевказану роботу у надурочний час, вихідні та святкові дні, або додаткових днів відпочинку я не отримував.

Вищевказані факти можуть бути підтверджені моїми колегами, записами у книзі здавання під охорону приміщень *** РВ, журналі планування роботи особового складу СВ *** РВ, журналах служби та інструктажів нарядів *** РВ, розрахунковими листами моєї служби за відповідний період.

Моя вищевказана робота у надурочний час, вихідні та святкові дні була вимушеною у зв’язку з усним розпорядженням мого безпосереднього керівництва – начальника СВ *** РВ та його заступника. У разі невиконання цих умов праці я міг зазнати зменшення розміру премії, яка складала більше половини мого доходу, бути призначеним на позачергове чергування у слідчо-оперативну групу (в т.ч. у святкові та вихідні дні), надмірного службового навантаження, психологічного тиску, у зв’язку з чим був вимушений миритися з таким положенням та не повідомляти про це керівництву вищого рівня.

При моїй роботі у зазначеному режимі відбувалося порушення наступних положень законодавчих актів.

Відповідно до п. 21 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом ОВС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 29.07.1991 № 114, ч.ч. 12,13 ст. 22 Закону України «Про міліцію», для працівників міліції встановлюється 41-годинний робочий
тиждень
. У необхідних випадках особи рядового і начальницького складу несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а
також у вихідні та святкові дні. Оплата праці в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні провадиться відповідно до вимог законодавства.

Відповідно до п. 6.17. наказу МВС України від 22.10.2012 № 940 «Про організацію реагування на повідомлення про кримінальні правопорушення, інші правопорушення, надзвичайні ситуації та інші події та забезпечення оперативного інформування в органах і підрозділах внутрішніх справ України», членам СОГ, які фактично перебували на службі понад 20 годин, надається 48 годин відпочинку.

Відповідно до Наказу МВС від 31.12.2007 № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ»:
п. 3.7.1. При залученні осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ до несення служби понад установлений
законодавством робочий час виплата грошового забезпечення
проводиться з розрахунку посадового окладу й окладу за спеціальним
званням.
п. 3.7.2. Годинна ставка обчислюється шляхом поділу місячного
посадового окладу та окладу за спеціальним званням на кількість
годин робочого часу в поточному місяці. При цьому понаднормові
роботи не повинні перевищувати для кожного працівника чотирьох
годин протягом двох днів поспіль
і 120 годин на рік.
п. 3.7.3. Служба осіб рядового і начальницького складу у дні
щотижневого відпочинку та святкові дні може компенсуватися за
їхньою згодою шляхом надання їм іншого дня відпочинку або в
грошовій форм
і. Компенсація понаднормових робіт шляхом надання
відгулів не допускається.

Таким чином, у зв’язку з не оплатою моєї роботи та ненаданням часу для відпочинку вона вважаю, що вона використовувалася примусово.

Цим також було порушено положення ст. 43 Конституції України, відповідно до яких використання примусової праці забороняється. Не вважається примусовою працею військова або альтернативна (невійськова) служба, а також робота чи служба, яка виконується особою за вироком чи іншим рішенням суду або відповідно до законів про воєнний і про надзвичайний стан. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Відповідно до ч. 3 ст. 38 КЗпП України працівник має право у визначений ним строк розірвати трудовий договір за власним бажанням, якщо власник або уповноважений ним орган не виконує законодавство про працю.
Відповідно до п. 10 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом ОВС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 29.07.1991 № 114, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ користуються всіма соціально-економічними, політичними та особистими правами і свободами, виконують усі обов'язки громадян, передбачені Конституцією та іншими законодавчими актами, а їх права, обов'язки і відповідальність, що випливають з умов служби, визначаються законодавством.
Відповідно до ч. 1 ст. 47 КЗпП України власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок.

***.2013 по закінченню двох тижнів з дня попередження про звільнення відповідно до поданих мною до канцелярії УРСДЗ ГУМВС України в Донецькій області рапортів вх. № *** від ***.2013, № *** від ***.2013 з вимогою видати мою трудову книжку та провести розрахунок я звернувся до уповноважених органів відповідача — кадрового підрозділу *** РВ, кадрового та бухгалтерського підрозділів Донецького МУ та ГУМВС України в Донецькій області, де мені у звільненні – видачі трудової книжки та наказу про звільненні було відмовлено у зв’язку з відсутністю відповідного наказу про звільнення, чим було порушено моє право на звільнення та вільний вибір роботи.
***.2013 мною до канцелярії *** РВ були здані службове посвідчення працівника міліції на моє ім'я та матеріали всіх кримінальних проваджень, які перебували в мене на той час.
Незважаючи на мої неодноразові звернення (в т.ч. ***.2013 мною до Прокуратури Донецької області, ***.2013 – до МВС України були надіслані заяви з проханням про поновлення моїх вищевказаних порушених прав - додаються), до теперішнього часу трудова книжка та копія наказу про звільнення мені не видані.

Невидачу мені трудової книжки, відмову від звільнення та не проведення розрахунку я розцінюю як примус до подальшого виконання службових обов’язків із подальшим порушенням моїх прав на оплату праці та відпочинок, що може негативно вплинути на стан мого здоров’я.

Починаючи з ***.2013 до теперішнього часу на своєму робочому місці я не з’являвся. ***.2013 мене було викликано до кадрового підрозділу *** РВ, де мені було повідомлено про розпочате службове розслідування та процедуру мого звільнення з ОВС за порушення дисципліні – прогули з ***.2013, а я в свою чергу надав письмове пояснення причини своєї неявки на роботі та попередив, що в разі невидачі мені трудової книжки та наказу про звільнення буду звертатися до суду.

Крім цього, за *** 2013 року мені оплачено в якості заробітку лише 8 днів (вбачається з розрахункового листу - додається) та на даний час будь-яких коштів в якості заробітку я не отримую. Також, невидача трудової книжки та відмова у звільненні робить неможливим для мене вільно працевлаштуватися на іншу роботу та заро###ти кошти або стати на облік у центр зайнятості як безробітний. Це позбавляє мене можливості утримувати себе та свою сім'ю, що суттєво порушує мою життєдіяльність.

Відповідно до ч. 4 ст. 235 КЗпП, у разі затримки видачі трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.
Відповідно до абз.абз. 6, 7 п. 4.1. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 № 58, при затримці видачі трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працівникові сплачується середній
заробіток за весь час вимушеного прогулу. Днем звільнення в такому разі вважається день видачі трудової книжки.
Обчислення середнього заробітку проводиться відповідно до Порядку обчислення середнього заробітку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100, виходячи з заробітку за останні два календарні місяці роботи.
Беручи це до уваги, мій середній заробіток за час вимушеного прогулу у зв'язку з невидачею мені трудової книжки на день пред'явлення позову становить 3511,68 гривень (розрахунок додається).

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 232, 233, 235 КЗпП України, ч. 2 ст. 17 КАС України, -

ПРОШУ:

1. Зобов'язати Головне управління МВС України в Донецькій області звільнити мене з органів внутрішніх справ України за власним бажанням.

2. Зобов'язати Головне управління МВС України в Донецькій області видати мені належним чином оформлену трудову книжку та копію наказу про звільнення.

3. Стягнути з Головного управління МВС України в Донецькій області на мою користь *** гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Одночасно заявляю такі клопотання:

1. На підтвердження викладених у позовній заяві фактів порушення моїх трудових прав, а саме примушення до роботи понад встановлений законодавством час без відповідної грошової оплати або надання часу для відпочинку, прошу витребувати, оглянути та взяти до уваги наступні докази:

• щомісячні табелі моєї роботи за 2013 рік, в яких відповідно до п. 3.7.5. Наказу МВС від 31.12.2007 № 499 «Про впорядкування структури та умов грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ» повинен відображатися облік робочого часу з обов'язковою відміткою в ньому кількості відпрацьованих годин;
  • книги прийняття під охорону приміщень *** РВ за 2013 рік, в яких відображався час відмикання та зачинення мого службового кабінету № ***;
  • журнали з планування роботи особового складу СВ *** РВ за 2013 рік, в яких відображалася моя щоденна службова діяльність;
  • книги служби та інструктажів нарядів чергової частини *** РВ за 2013 рік, в яких відображалися відомості про мої чергування у складі слідчо-оперативної групи *** РВ;

Вищевказані документи я не можу подати суду, оскільки вони перебуваються у володінні *** РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області та Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області

2. Викликати та допитати свідків – слідчих СВ *** РВ (П.І.Б.), (П.І.Б.), які працювали разом зі мною в службовому кабінеті № *** *** РВ та підтвердять викладені у позовній заяві факти порушення моїх трудових прав, а саме примушення до роботи понад встановлений законодавством час без відповідної грошової оплати або надання часу для відпочинку.

3. Для забезпечення позову призупинити проведення службового розслідування та процедуру мого звільнення з ОВС за негативними мотивами – порушення дисципліні (прогули з ***.2013), що здійснюється кадровим підрозділом *** РВ Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області.

4. Звільнити мене від сплати судового збору відповідно п. 1 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», оскільки мої позовні вимоги випливають з трудових відносин.

Додатки:

1. Копія службового посвідчення працівника міліції на 1 арк.
  2. Рапорт про звільнення до відповідача від ***.2013 на 1 арк.
  3. Рапорт про звільнення до відповідача від ***.2013 на 1 арк.
  4. Заява до Прокуратури Донецької області від ***.2013 на 1 арк.
  5. Супровідний лист з прокуратури Донецької області від ***.2013 на 1 арк.
  6. Супровідний лист начальникові СКЗ *** РВ від ***.2013 на 1 арк.
  7. Супровідний лист начальникові СВ *** РВ від ***.2013 на 1 арк.
  8. Заява до МВС України від ***.2013 на 1 арк.
  9. Опис цінного листу до МВС України від ***.2013 на 1 арк.
  10. Фіскальний чек на відправлення цінного листу до МВС на 1 арк.
  11. Розрахункові листи за 12 місяців 2013 року на 3 арк.
  12. Довідка № *** від ***.2013 Донецького МУ на 1 арк.
  13. Розрахунок середнього заробітку за час вимушеного прогулу на 1 арк.
  14. Копія позовної заяви та всіх документів, що додаються до неї, на 19 арк.

*** січня 2014 року П.І.Б.

Теперь я свободные человек, чего и всем желаю

Последнее редактирование:
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху