В Николаевской области пенсионерку засудили за отказ голосовать за «регионалов»

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

SergeyKPI

Ветеран
Регистрация
25 Апр 2010
Сообщения
8,599
Reaction score
12,046
В Николаевской области пенсионерку засудили за отказ голосовать за «регионалов»

У місті Новий Буг Миколаївської області продовжують судити тих, хто насмілюється критикувати Партію регіонів. Так, місцевий суд у складі судді Васильченко за участю секретаря Кузьміної визнав пенсіонерку Ольгу Репіховіч винною у скоєнні адміністративного правопорушення і засудив до штрафу в 510 гривень.

Як повідомляє nikvesti.com, суть звинувачень така: під час зустрічі з депутатами обласної і районної рад від опозиції обвинувачена заявила, що не голосуватиме за Партію регіонів після того, що ця політсила зробила з пенсіонерами.


Суддя перелічив ознаки передвиборної агітації, серед яких є такі, як: «Проведення зборів та інших зустрічей з виборцями», «Проведення мітингів, походів, демонстрацій, пікетів», «Проведення публічних дебатів, дискусій, «круглих столів», прес-конференцій щодо положень передвиборних програм та політичної діяльності партій (блоків) - суб'єктів виборчого процесу чи кандидатів у депутати». Факт критики пенсіонеркою Репіховіч Партії регіонів «достовірно зафіксовано аудіозаписом». Урешті решт, її визнали винною у проведенні незаконної агітації.


Раніше Новобузький суд вже штрафував місцевих жителів за критику Партії регіонів. 1 жовтня суд засудив Василя Луценко до штрафу в 510 гривень за те, що той публічно закликав своїх земляків не голосувати за Партію регіонів, яка, на його думку, не тільки не виконала свої передвиборні обіцянки, але і прямо порушила їх, позбавивши тисячі громадян передбачених законом соціальних виплат.


Як наголошується в постанові, своє рішення суддя обґрунтував тим, що Луценко висловив свою думку про результати дворічного правління Партії регіонів 6 серпня, а офіційна агітація була дозволена тільки з 9-го, тож він таким чином порушив закон «Про вибори народних депутатів».

http://uainfo.censor.net.ua/heading/politics/58765-v-nikolaevskoy-oblasti-pensionerku-zasudili-za-otkaz-golosovat-za-regionalov.html
 

mss

Ветеран
Регистрация
14 Окт 2009
Сообщения
9,578
Reaction score
8,460
Дааааааааааааааааааааааааааа......... Ну, як мені видається, таких суддів не гріх ВЖЕ засудити за згвалтування ..... Апарат же ж в наявності є )))))))..
 

Метис

Well-known member
Регистрация
16 Ноя 2010
Сообщения
6,125
Reaction score
3,905
Судья Верховного суда Аризоны решила, что жертва сексуального насилия сама виновата в том, что на нее напал преступник, сообщает Examiner.com.
"Если бы вас не было там той ночью, ничего бы не произошло. Когда вы обвиняете других, вы отказываетесь меняться сама", — заявила судья Жаклин Хэтч пострадавшей девушке, оглашая приговор совершившему преступление 43-летнему полицейскому Робу Гэри Эвансу, работавшему в Департаменте общественной безопасности.
Обвиняемый в сексуальном насилии служитель правопорядка, напившись в местном баре, стал грубо приставать к отдыхавшей в том же заведении девушке. Хотя довольно быстро охранники вышвырнули Эванса из заведения, жертва подала на него в суд за сексуальные домогательства.
Его признали виновным и приговорили к испытательному сроку, хотя наказание могло составить до 2,5 лет тюрьмы.
​А как насчет пары дней бана за флуд? Пока устное предупреждение.
 

Метис

Well-known member
Регистрация
16 Ноя 2010
Сообщения
6,125
Reaction score
3,905
Если прочитать текст дальше, то складывается впечатление, что нифига она не жертва. Ну хотел её мужик, но ему наваляли охранники. Типичная ситуация для таких мест, как то, в котором это произошло. Так что я совершенно солидарен с судьёй.
​Тоже устное предупреждение за флуд.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху