Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

В Тернополі після конфлікту в нічному клубі боєць спецпідрозділу «Сокіл» до смерті побив «беркутівця

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Angelys007

/на доске почёта/
Reaction score
314
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
В Тернополі після конфлікту в нічному клубі боєць спецпідрозділу «Сокіл» до смерті побив «беркутівця

Ох и погуляли,доказывая кто более крутой.
Як повідомили 0352.com.ua джерела в правоохоронних органах Тернополя, інцидент трапився в нічному клубі "Ріверпул".
На дискотеці між двома бійцями спецпідрозділів МВС виникла суперечка. З'ясовувати стосунки вони продовжили біля нічного клубу. В результаті розмова між двома хлопцями закінчилася бійкою.
Зранку побитого "беркутівця" неподалік "Ріверпулу" виявив спорстмен, який вибіг на ранкову пробіжку. Через тиждень перебування в реанімаційному відділені хлопець помер.
Деталі згодом.
Довідка. Підрозділ швидкого реагування "Беркут": заснований 1992 року, налічує один полк, сім батальйонів і 19 рот, профіль — охорона правопорядку, боротьба з організованими злочинними угрупованнями і масовими заворушеннями. Відділ швидкого реагування і спецоперацій "Сокіл": створений 27 березня 1994 року в системі УБОЗ, профіль — ліквідація озброєних злочинних угруповань, боротьба з тероризмом, звільнення заручників.
0352.com.ua
http://www.0352.com.ua/article/181181

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
І знову, як на мене, хтось з психологів мав би з органів вилетіти нафік.......
А фактично постраждають безпосередні керівники, яким, не виключено, що цих "розумників" навязали. Тобто ЗМУШЕНІ вони були їх тримати у себе в штаті абсолютно проти своєї волі....

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Случай из нашей области, "перспективный офицер" из одного из обсуждаемых подразделений написал тесты для закрепления оружия на постоянку, тесты показали (и это правда) псих - ненормальный. Но купюра сделала своё дело. Но она не вправила не мозги ему, да и патроны в стволе не превратились в холостые.

Oboroten365p2

Супермодератор
Команда форума
Reaction score
50,905
Вони там що, напилися до чортиків і вирішили :censored:ми помірятися?! =-O

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Прошла неделя, а оф. телеграмм про залёт не было, видимо хотели замять. Хотя как вариант журналюги могли и напутать.

Последнее редактирование:

Guesser

полковник
Reaction score
691
Я в шоке... Если это правда, то тогда Я не могу понять, что происходит.

Angelys007

/на доске почёта/
Reaction score
314
А фактично постраждають безпосередні керівники, яким, не виключено, що цих "розумників" навязали. Тобто ЗМУШЕНІ вони були їх тримати у себе в штаті абсолютно проти своєї волі....
Не вилетіти,а сісти разом з фігурантом,як співучасник.От тоді не буде тестів за купюру.
Утопічно,але потрібно посилити відповідальність,поки не дочекалися свого Евсюкова.

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997

Angelys007

/на доске почёта/
Reaction score
314
И прицепом "доблестное" ВБ, которое проверяет через какое место эти тесты сданы.
Ох и длинная цепочка выходит...:DЗа СВБ должна идти прокуратура...далее СБУ и так до министра,а за ним и до пр....недалеко.Ша,я этого не говорил.

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Angelys007,
А к чему это словоблудие? Если вы не знали я вас просвещу, тесты которые пишет сотрудник для получения должности, закрепления оружия и т.д. проверяются ВБ. И либо они на свою работу забивают, либо имеют "интерес".

Angelys007

/на доске почёта/
Reaction score
314
Вторая часть сообщения была сказана серьёзно.Кто будет наказывать СВБ,в случае ЧП с сотрудником?прокуратура...Пока наблюдаем полную безответственность данных структур.
И никакого словоблудия.

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Наказывает суд, я писал о тех кто должен контролировать честность написания тестов и соответственно за это отвечать. Прокуратура и дальнейшая цепочка эти тесты в глаза не видит.

aleks999

Ветеран
Reaction score
33,748
...тесты которые пишет сотрудник для получения должности, закрепления оружия и т.д. проверяются ВБ.
Я Вас огорчу, но ВБ к проверке тестов никакого отношения не имеет!

Guesser

полковник
Reaction score
691
Да ладно вам... Цена этим тестам - ноль. Так же, как и психологической службе. Те же самые психологи говорят, что условия работы в милиции даже из самого крепкого и благополучного человека сделают неуравновешенного и если проводить тесты так, как этого требуют приказы, то больше половины сотрудников со стажем за 3 года можно смело отправлять на гражданку. Давайте возьмем опера. Какой у него график? Шесть дней по 12-14 часов в день, потом сутки, когда он ездит по трупам-вызовам, гавкается с гражданами, а потом, в лучшем случае, отдыхает сутки. И плюс его дерут за показатели, обед - пирожки из собаки с "мивиной", а дома жена мозги любит с вопросом: "Что мы завтра жрать будем, ведь до зарплаты еще неделя?" Какая психика это выдержит? Про УИМов Я вообще не говорю. Да блин, по правилам, этим людям вообще нельзя оружие в руки давать!

mss

Ветеран
Reaction score
8,460
Цена этим тестам - ноль. Так же, как и психологической службе.
А ніфіка не згоден. Далеко не ноль. Просто потрібно, щоб ця служба НОРМАЛЬНО виконувала покладені на неї обов"язки. Всього-навсього.

Programment

полковник
Reaction score
292
Надо-то-надо, а где оно? Они могут те тесты интерпретировать (иногда даже правильно), могут даже душеспасительные беседы вести. Уже давно могут это всё, больше чем ДЕСЯТИЛЕТИЕ ! А результат? Значит, - разогнать! Потому как при всём умении, пользы - ноль. Может, и не по их вине, но результата-то нет. Возможно, следует их из кадров вывести и всунуть в ВБ - так тут снова ступор, т.к. и ВБ всякой ерундой мается вместо работать.

Последнее редактирование:

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
Я Вас огорчу, но ВБ к проверке тестов никакого отношения не имеет!
Вот негодяи, оказывается это они у себя на столах их держали, что бы меня обмануть ;)? ВБ имеет отношение ко всему где денежкой пахнет.

aleks999

Ветеран
Reaction score
33,748
Вот негодяи, оказывается это они у себя на столах их держали, что бы меня обмануть ;)? ВБ имеет отношение ко всему где денежкой пахнет.
Ну, занчит, был отдельный конкретный случай. Потоковое проведение проверки тестов на подразделения ВБ не возложено ни одним нормативно-правовым актом. Да, не забывайте, что такую проверку может проводить только специалист с соответвующим образованием!!!!:blush:

SHtanga

генерал-полковник
Reaction score
19,997
aleks999, Смысл проверки в выявлении тот ли сотрудник писал, а не правильность написания. Ну и ни кто особо не смотрит главное, как я писал выше денежка.

Programment

полковник
Reaction score
292
http://www.nter.net.ua/main/23874-u-ternopoli-berkutivec-stribnuv-z-mostu.html

У Тернополі беркутівець стрибнув з мосту
Сьогодні, 00:41 | рубрика: Тернопільські новини, Тернопіль |
Вкоротити собі віку спробував тернопільський правоохоронець зранку 22 серпня. Чоловік зістрибнув з мосту по вулиці Микулинецькій на проїжджу частину під ним.

На щастя постраждалий вижив. Про чоловіка, який лежить під мостом у калюжі крові, в редакцію повідомив читач. Він припустив, що бідолаха потрапив під колеса авто.

- Збили людину, чи що, - повідомив телефоном чоловік, який назвався Дмитром. - Молодий чоловік, одягнений нормально. Бачив там швидка підїжджала, не знаю чи живий.

Коли ми приїхали на вказаний міст, постраждалого вже не було. Чоловіка забрала швидка, бо після падіння він вижив. На місці працювали правоохоронці та експерти. Вони відмовились розповісти хто постраждав та з якої причини.

- Ми не можемо коментувати ситуації, -пояснив на місці слідчий міліції. - Єдине, що можу сказати — чоловік вижив. Зараз проводимо огляд місця.

У лікарні швидкої допомоги, куди доправили потерпілого, підтвердили, що пацієнт живий та госпіталізований в реанімаційне відділеня. Розповісти про особу чи травми відмовились.

В обласній міліції повідомили, що постраждалий — правоохоронець. За попередніми даними — чоловік скоїв спробу суїциду.

- Перевірка триває, - розповідає начальник відділу зв'язків з громадськістю обласної мілціції Петро Колісник. - Наші працівники встановлюють всі обставини та причини такого вчинку молодого чоловіка.

З власних джерел у правоохоронних органах нам стало відомо, що службу постраждалий правоохоронець ніс в “Беркуті”.

Нагадаємо, днями стало відомо про ще один трагічний випадок пов'язаний з “Беркутом” - до смерті побили одного з бійців спецпідрозділу. Трапилась біда біля одного з тернопільських нічних клубів.

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху