Видача посвідчення

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

Флінт Максим

рядовой
Reaction score
0
Добрий день (вечір) нещодавно поїхав получати посвідчення ,просидів там цілий день і людина яка за це відповідає - що видача , заміна посвідчень заборонена ГУМВС. З чим це звязано ???? ато якось без посвідчення і в патруль))

Джоник

старший прапорщик
Reaction score
216
Ты б не просто сидів, а спитав яка причина чому заборонено? Вона б тобі відповіла, і було б тоді про що предметно розмовляти. А так з таким підходом тебе навіть з посвідченням в патруль ставити страшно.

Флінт Максим

рядовой
Reaction score
0
Просидів цілий день тому , що тянули різіну- подожди до 11ї може шось вирішиться потім до обіда після обіда і в 4й годині сказали НІ а чого самі не знають, прийшла телеграма і все, ні вони(гумвс у Вол.обл. ні керівництво мого МВ) не знають і понятія не мають. P.S. Джоник незнаючи мене не потрібно говорити страшно чи нестрашно мене ставити в патруль , я задав питання якщо ти знаєш відповідь обясни будь ласка якщо ні ,ну то не треба писати образ в мою сторону

Джоник

старший прапорщик
Reaction score
216
Просидів цілий день тому , що тянули різіну- подожди до 11ї може шось вирішиться потім до обіда після обіда і в 4й годині сказали НІ а чого самі не знають, прийшла телеграма і все, ні вони(гумвс у Вол.обл. ні керівництво мого МВ) не знають і понятія не мають. P.S. Джоник незнаючи мене не потрібно говорити страшно чи нестрашно мене ставити в патруль , я задав питання якщо ти знаєш відповідь обясни будь ласка якщо ні ,ну то не треба писати образ в мою сторону
Дядьку без образ. Не хотів тебе образити. Чому так кажу, бо з першого "посту" не все зрозуміло.
Так як ти пишеш такого бути не може, а саме в такому формулювані - заборонено зміна та видача посвідчень. (хоча миж в міліції служимо - тут може бути все).
Буває нема бланків, неробить апаратура, запой та інше. Бувае що якась ще фігняискажем там чудо (яке займаеться відачею) на сесії чи вихідне. Про всякі передбачувані "форс-мажори" повідомляються кадровики (повинні) бо вони ж тебе направляють з дозволу керівництва.
А так ти прийшов: Ти: ЗдрастЕ дайте посвідчення.
Чудо - Чекайте, хвилинку
Ти (через дві години) Я тут уже 2 години.
Ч. Ну зараз все вирішем
Ти (через 3 години) да б..ть скільки ж мені тут бути?
Ч. А так не можна видавати СТ-ки пришла.
Якось ТУПО, згоден?

Syava ment

старший прапорщик
Reaction score
379
Добрий день (вечір) нещодавно поїхав получати посвідчення ,просидів там цілий день і людина яка за це відповідає - що видача , заміна посвідчень заборонена ГУМВС. З чим це звязано ???? ато якось без посвідчення і в патруль))
Вопрос необходимо задать в кадрах Вашего подразделения, ответ точно получите...Удачи, береги себя и патроны)

Syava ment

старший прапорщик
Reaction score
379
Сегодня узнавал в кадрах - нет бланков... при чем по всей УКРАИНЕ, думаю, что реально проблема в другом..

iddqd

подполковник
Reaction score
372
Syava ment, это не так. Бланки есть. Люди успешно делают и меняют. Видимо, от области зависит.

SHERIFF UA

полковник
Reaction score
926
Ну і скільки зараз посвідка вартує???;)

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху