Відкритий лист міністру внутрішніх справ В. Захарченку

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

aneliya

рядовой
Регистрация
23 Янв 2012
Сообщения
3
Reaction score
0
Відкритий лист міністру внутрішніх справ В. Захарченку

Шановний Віталій Юрійович!

Просимо відреагувати на наступну ситуацію.
17 січня 2012 року близько 9 години ранку за адресами моїх колег - журналістів Інформаційного агентства „Твій час” в м. Харкові та Харківській області представниками відділу боротьби з економічною злочинністю вчинено напад. В помешканнях були вибиті двері, співробітники служби вдиралися до квартир (це було чути до того моменту, поки не обірвався телефонний зв’язок з колегами). Тривалий час про місце перебування колег та членів їх сімей не було відомо. До цього часу невідомо, дезнаходиться Томах О.В, Ширкін І.М., Попов П., Сіненко О.В.

Лунали погрози, вимоги надати доступ до квартири, звинувачення, що „ви не справжні журналісти”.
Причину ситуації вбачаємо в тому, що агентство тісно співпрацює ВГО „Україна, це твій час”, яка на протязі кількох років веде активну боротьбу з корупцією в Харківській області. Ряд осіб, чиї незаконні інтереси було викрито і висвітлено, організовано чинять тиск на журналістів, здійснюють спроби розправи. Вже мали місце арешти і переслідування.

Як ми дізналися пізніше, представники відділу діяли на підставі рішення суду- санкції на обшук, що було винесене 13 січня суддею Київського районного суду м. Харкова Сенаторовим Валерієм Михайловичем – батьком адвоката Нікіти Валерійовича Сенаторова, який представляє інтереси бізнесмена Михайла Манцурова. Саме М.Манцуров є організацтором корупційних схем в м. Харкові, розслідуваних та висвітлюваних журналістами, ініціатором незаконних дій проти керівництва ВГО „Україна, це твій час”. При цьому прошу звернути увагу, що санкція застосована до осіб, які проживають на території інших, відмінних від Київського, районів.
Наряди міліції, що приїхали на виклик колег, відмовились вжити заходів, аргументуючи, що це не їх компетенція.
Неодноразово колеги телефонували на телефони гарячих ліній МВС та ГУ УМВС в Харківській області. Але лише після звінка до Департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС на мобільний Фатєєва Р.Л. передзвонив начальний відділу боротьби з економічною злочинністю управління МВС Харківської області Вадим Вікторович Вахней. З його слів стало зрозуміло, що дії здійснювалися Слідчим управлінням.

Начальник Слідчого управління ГУ УМВС Харківської області Галаван Зиновій Степанович в грубій формі відмовив директору ІА „Твій час” в наданні будь-якої інформації.

Приводом для таких дій, на нашу думку, стало об’єктивне широке висвітлення інформації про прес-конференцію Президента України, на якій були присутні журналісти агентства, а також через підтримку і розвиток антикорупційних ініціатив Президента.
Імена колег, проти яких вчинено вказані дії:

Томах Олександр Вікторович:
Сіненко Олександр Васильович
Бабак Володимир Павлович
Ширкін Ігор Миколайович

Спроби проникнути в квартиру застосовувалися також до Зайцева Максима Юрійовича.

Просимо вжити заходів щодо ситуації, яка склалася.

З повагою
Директор ІА „Твій Час” Інна Нежуріна
your_time@ukr.net
 

SergeyKPI

Ветеран
Регистрация
25 Апр 2010
Сообщения
8,601
Reaction score
12,053
К сожалению, министр ничего не решает. Да, и ещё. Он не читает данный форум. Обращайтесь через официальный сайт мвд.
 

Урядник

/на доске почёта/
Регистрация
17 Апр 2010
Сообщения
23,675
Reaction score
47,614
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Никто ничего обьединять не будет,написали письмо здесь,не вопрос, может прочитает,но быстрее прочтет на своем блоге, так что вам туда.Закрыто.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Сверху