Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

вопрос

ANTON1986

рядовой
Регистрация
26 Мар 2009
Сообщения
12
Симпатии
0
#1
закончил техникум. заочно университет бакалавр.
два года стажа по професии что нибудь засчитают в стаж мвд ? :(
 

Gruzchik

генерал-лейтенант
Регистрация
4 Ноя 2008
Сообщения
4,514
Симпатии
13,686
#2
П О С Т А Н О В А
від 17 липня 1992 р. N 393
Київ


Про порядок обчислення вислуги років, призначення
та виплати пенсій і грошової допомоги особам
офіцерського складу, прапорщикам, мічманам,
військовослужбовцям надстрокової служби та
військової служби за контрактом, особам
начальницького і рядового складу органів
внутрішніх справ та членам їхніх сімей
2. До вислуги років особам офіцерського складу Збройних Сил,
Державної прикордонної служби, Управління державної охорони,
Цивільної оборони України та інших військових формувань, створених
Верховною Радою України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої
розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, а також особам
середнього, старшого і вищого начальницького складу органів
внутрішніх справ та Державної кримінально-виконавчої служби
України при призначенні пенсій згідно з пунктом "а" статті 12
закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та
осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ"
( 2262-12 ) додатково зараховується час їхнього навчання (у тому
числі заочно) у цивільних вищих навчальних закладах, а також у
інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється
офіцерське звання, до вступу на військову службу або призначення
на відповідну посаду в межах до п'яти років із розрахунку - один
рік за шість місяців.
{ Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 863
( 863-2001-п ) від 26.07.2001, N 726 ( 726-2006-п ) від
25.05.2006, N 1074 ( 1074-2006-п ) від 01.08.2006, N 1658
( 1658-2006-п ) від 29.11.2006 }
 

ANTON1986

рядовой
Регистрация
26 Мар 2009
Сообщения
12
Симпатии
0
#4
в техникуме отучился 4 года в уневере 2.5 т.к после техникума поступил сразу на 3 курс сколько лет зачтут в выслугу .
 

Казбек

рядовой
Регистрация
12 Ноя 2009
Сообщения
1
Симпатии
0
#5
Вот уж простите за невнимательность! Если по окончании обучения в техникуме возможно присвоение офицерского звания, то идут ли в зачет годы обучения, как и за обучение в институте, при расчете выслуги лет? В 1993 году поступил на службу милицию, соответсвенно было присвоено зв. мл. лейтенанта. До настоящего времени работаю в розыске, возраст 41 год. ямею намерение выйти на пенсию, но при начислении выслуги учеба в техникуме в расчет не взята. Верно ли это.
 

DIRECTOR

/на доске почёта/
Регистрация
23 Дек 2008
Сообщения
2,240
Симпатии
326
#6
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
верно
 

ANTON1986

рядовой
Регистрация
26 Мар 2009
Сообщения
12
Симпатии
0
#7
почему верно ведь техникум c 2002 считается ВУЗом 1 уровня аккредитации. А в законе написано обучение в ВУЗе но ненаписано какой уровень акредитации ВУЗа засчитывается так как быть?
 

Shurik53

генерал-майор
Регистрация
20 Фев 2009
Сообщения
1,885
Симпатии
116
#8
ANTON1986 написал(а):
почему верно ведь техникум сейчас считается ВУЗом 1 уровня аккредитации. А в законе написано обучение в ВУЗе но ненаписано какой уровень акредитации ВУЗа засчитывается так как быть?
А в 1993 году техникум был какого уровня аккредитации? Никакого. Т.е. в то время он не был "вищім учбовим закладом". Вот из этого и исходите *PARDON*
 

ANTON1986

рядовой
Регистрация
26 Мар 2009
Сообщения
12
Симпатии
0
#9
товарищи кто нибуть есть из кадров кто может пояснить засчитывается техникум (т.к он стал ВУЗом ) или нет. я посчитайте мне пожалуста выслугу я выше писал где и сколько учился. Заранее благодарен.
 
Сверху