Вопросы, пожелания, недовольства, нехватка функционала по новому движку

Всеукраїнська громадська організація "Товариство українських офіцерів"

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Всеукраїнська громадська організація "Товариство українських офіцерів"

Я є членом районного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів". Правда, членського квитка ще не отримав, але вступний внесок сплатив і членські також сплачую.
Якщо серед учасників форуму є особи, які беруть участь в діяльності осередків вказаної організації, то прошу в цю тему.

05.06.2010 окремі члени нашого районного осередку ВГО "ТУО" з ініціативи голови районного осередку виїхали на природу з конкретною і потрібною метою : допомогти нашим друзям - працівникам лісового господарства садити дуба. Я не жартую - поїхало 15 осіб і ми посадили більше 3000 саджанців дуба. А працівники лісового господарства до цієї події замордували барана і пригощали нас там же в лісі після закінчення роботи шурпою і шашликом (ну і т.д. єстєсьно). Якщо в п"ятницю (як і багато днів перед тим) була паскудна погода і майже без перерви лив дощ, то в суботу погода була супер - на небі ні хмарки. Хоча в лісі води - уйма. Без гумовців нема чого рипатися до лісу.

Підписую фотографії :
0485 - частина дубків, призначених для садіння.
0499 - цвіт суниці.
0502 - ягода суниці.
0504 - роботодавець (лісничий) варить шурпу.
0515 - і шашлик (і те і друге - з баранини).
0513 - жабка.
0508 - так званий "меч", з допомогою якого і садять ліс (штука досить таки важка) в моїх руках.

Вложения

smetani6e

подполковник
Симпатии
175
фоткі чудові, яскраві такі:)
молодцы, доброе дело сделали:clapping:

Последнее редактирование:
Симпатии
56
0515...боже ж мій, коли ж я вже звільнення отримаю...і по цій самій схемі до лісу)))
Молодці.+100!
Щось суниці забажалося...йех....

Major

младший сержант
Симпатии
9
Молодці!!! Так тримати!!!

Крым

генерал-лейтенант
Симпатии
1,694
Я є членом районного осередку Всеукраїнської громадської організації "Товариство українських офіцерів". Правда, членського квитка ще не отримав, але вступний внесок сплатив і членські також сплачую.
Якщо серед учасників форуму є особи, які беруть участь в діяльності осередків вказаної організації, то прошу в цю тему.

05.06.2010 окремі члени нашого районного осередку ВГО "ТУО" з ініціативи голови районного осередку виїхали на природу з конкретною і потрібною метою : допомогти нашим друзям - працівникам лісового господарства садити дуба. Я не жартую - поїхало 15 осіб і ми посадили більше 3000 саджанців дуба. А працівники лісового господарства до цієї події замордували барана і пригощали нас там же в лісі після закінчення роботи шурпою і шашликом (ну і т.д. єстєсьно). Якщо в п"ятницю (як і багато днів перед тим) була паскудна погода і майже без перерви лив дощ, то в суботу погода була супер - на небі ні хмарки. Хоча в лісі води - уйма. Без гумовців нема чого рипатися до лісу.

Підписую фотографії :
0485 - частина дубків, призначених для садіння.
0499 - цвіт суниці.
0502 - ягода суниці.
0504 - роботодавець (лісничий) варить шурпу.
0515 - і шашлик (і те і друге - з баранини).
0513 - жабка.
0508 - так званий "меч", з допомогою якого і садять ліс (штука досить таки важка) в моїх руках.

Молодцы!!!

Умело сочетаете полезное с приятным!!!

BORAZZ

генерал-майор
Симпатии
542
так вас там много быть должно и без форума. принял бы горячее участие вместе с дитями, еслиб была возможность) дело то, что надо.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
____Весною 2010 року мені, як заступникові голови районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів» від 1-го заступника коменданта поліції повітової в Грубешові (Республіка Польща, воєводство Люблін) поступила пропозиція – чи може районний осередок товариства організувати участь якогось вокального колективу з України у святкуванні 91-ї річниці поліції Польщі у липні 2010 року в місті Грубешів.
____В особистій розмові з директором будинку дитячої та юнацької творчості відділу освіти нашої райдержадміністрації було вирішено, що на цю поїздку до Польщі варто зорганізувати вокальний ансамбль «Кришталь». Ансамбль «Кришталь» був створений в 2005 році і на той час складався з учнів шкіл. На даний час окремі учасники ансамблю вже навчаються у вищих навчальних закладах, але директорка БДУТу врахувала те, що в липні у всіх канікули, тобто всі можуть бути на місці.
____По ходу справи мною було в Польщу відправлено список учасників ансамблю, а з Польщі я отримав офіційне запрошення із конкретним списком (офіційне запрошення необхідне для надання в Генеральне консульство Республіки Польщі з метою отримання віз для учасників ансамблю). В ході подальшого спілкування польською стороною було ініційовано питання виконання ансамблем на згаданому виступі, крім власного репертуару, відомої української пісні «Рідна мати моя», але польською мовою. Після погодження цього питання з керівництвом ансамблю з Польщі було отримано слова цієї пісні польською мовою, а також кілька записів із варіантами виконання цієї пісні польською мовою.
____Після закінчення навчального року учасники ансамблю приступили до репетицій та до вивчення відомої української пісні польською мовою. Польською стороною було запропоновано, що ансамбль «Кришталь» буде виступати 2 рази по 20хв. Ця пропозиція була прийнята керівництвом ансамблю і відповідно до цього складалася програма виступу. Коли польською стороною було вислано повний сценарій святкування Свята поліції, то учасники ансамблю точно знали коли саме буде їх виступ.
____В ході підготовки до цього візиту за сприяння керівництва районного осередку ВГО «Товариство українських офіцерів» учасникам ансамблю було забезпечено відкриття віз для виїзду в Шенгенську зону (причому, незважаючи на те, що офіційне запрошення було на одну поїздку, співробітників Генерального консульства було переконано у необхідності відкриття багаторазових віз на термін до кінця поточного року, таким чином учасники ансамблю, які восени цього року планують їхати на фестиваль в Чехію, вже мають у наявності відкриті візи).
____В результаті всього того, що я написав, 17 липня 2010 року ансамбль «Кришталь» взяв участь у концерті, присвяченому 91-й річниці поліції Польщі в м.Грубешів і був дуже тепло прийнятий слухачами – учасниками святкування та всіма жителями м.Грубешова.
____Хочу зауважити, що цьогорічне святкування Свята поліції в Грубешові було особливим. Саме цього року повітовій поліції в Грубешові було вручено прапор (досі повітова поліція Грубешова особистого прапора не мала), через що святкування було на рівні воєводства (для прикладу, це ніби вся міліція Криму святкувала День міліції в Джанкої).
____Серед запрошених офіційних осіб на цьому святкуванні був присутній начальник УМВСУ у Волинській області та начальник районного відділу УМВСУ у Волинській області, територія якого межує з Грубешовським повітом республіки Польщі (причому вказані співробітники української міліції перебували у парадному форменому одязі).
____Також хочу відмітити те, що офіційні запрошення на це святкування отримали також керівники двох підрозділів міліції Львівщини (території яких також межують з Грубешівський повітом), але, згадані керівники не отримали дозволу від начальника ГУМВС України у Львівській області генерал-майора міліції Щура Богдана Володимировича на виїзд в Республіку Польщу (і це притому, що виїзд планувався у суботу – формально у вихідний день і на термін, орієнтовно, всього півдоби).
____Таким чином, міліцію Львівщини на цьому святкуванні представляв лише я, але я не був у форменому одязі і в ряди членів офіційних делегацій не затесувався.
____Після урочистої церемонії та святкового концерту всі учасники поїхали на другу частину святкування. А ця друга частина святкування проходила на острові річки Західний Буг в 20-ти км від Грубешова. На острові (на якому збереглися руїни середньовікового замку) були поставлені величезні намети, гостей забавляли музиканти. Прийом був – супер. Був дикий кабан, засмажений цілим, були десятки видів ковбас, були кров’янки, різні салати і т.д. і т.п. З напоїв, крім горілки, вин, «Мартіні», пива, були також : «Бімбер», «Цитринувка» і ще кілька (я вже назв не пригадую), тобто самогонки (але дуже добре очищені), настояні на різних інгредієнтах.
____Війт гміни, на території якої знаходиться згаданий острів (війт гміни – це, по нашому, голова сільради, але гміна по території є набагато більшою від нашої сільради, до конкретної гміни входить 30 сіл) дуже слізно просив учасників ансамблю «Кришталь» повторити свій виступ ще й тут. Учасники погодилися і повторний виступ також пройшов «на ура».
____При розмові з окремими представниками поліції Люблінського воєводства, останні запевнили мене, що обов’язково запросять ансамбль «Кришталь» в Люблін.

____Чи пам’ятаєте учасника нашого форуму під ніком «Tomek»? Так от я з цим Томеком на описаному святкуванні познайомився особисто.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Фото Польща 014 _____ співробітники поліції вишикувалися для отримання чергових спеціальних звань (в польській поліції звання присвоюють лише один раз в рік – на День поліції).

Фото Польща 022 _____ вишикувані : поліція, війська, прикордонники, пожежники, зі зброєю. Я дивився на них з великим співчуттям – взуті в берці і чоботи, в шерстяних мундирах в таку жару їм було досить важко.

Фото Польща 032 і Польща 044 _____ фрагменти виступу ансамблю «Кришталь».

Фото 0496 _____ духовий оркестр.

Фото Польща 013 _____ з вершини пожежної драбини постійно розсівалася вода дуже дрібненькими крапельками, що мало допомогти учасникам свята легше переносити спеку.

Фото 0503 _____ парад – закінчення офіційної частини свята, З прапором – мій хороший знайомий – поліцейський Томек (не той, який є учасником нашого форуму).

Фото 0523 _____ зліва – той самий Томек, але вже переодітий в цивільний одяг, на фоні того самого прапора, який був вручений Грубешовській поліції.

Вложения

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Остання фотка в попереднє поідомлення не влізлася.

Вложения

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
____Чи пам’ятаєте учасника нашого форуму під ніком «Tomek»? Так от я з цим Томеком на описаному святкуванні познайомився особисто.
Вкусно-то как рассказываете! ))))))) Эт ежли они так 91 год справляют, то че у них на юбилей? )))))))))
Прада, наверняка кое-кто начнет ворчать, что вы там Рррродину за кабана продаете и к Польше скоро присоединитесь... ))))))))))
Интересно - как вы с Томеком друг друга узнали? )))))))))))
И кстати, че эт он на связь не выходит? Надеюсь, вы ему сказали, чтоб был поактивнее? )))))))

Последнее редактирование:

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

тут також - ансамбль "Кришталь"

---------- Добавлено в 22:20 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:16 ----------

Интересно - как вы с Томеком друг друга узнали? )))))))))))
И кстати, че эт он на связь не выходит? Надеюсь, вы ему сказали, чтоб был полативнее? ))))))
Я ще коли 29 травня був в Грубешові, то розповів знайомим поліціянтам, що на українському форумі появився Томек з Любліна, який дуже добре пише українською і який мені повідомив, що на Свято поліції буде в Грубешові. І мені зразу назвали ймовірне прізвище того Томека. І от вчора я питаю знайомих поліцейських, чи є Томек? Мене до нього й привели.
Я йому зробив зауваження, що не видно його на форумі. Казав, що зайнятий зараз дуже. Обіцяв заходити.

---------- Добавлено в 22:24 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:20 ----------

Прада, наверняка кое-кто начнет ворчать, что вы там Рррродину за кабана продаете и к Польше скоро присоединитесь... )))))))))
Ну, а хто так може бурчати? Хаба людина дуже недалека і не дуже розумна. Кабана і ми у себе засмажити можемо. І приєднуватися до Польщі не будемо. Але з найближчими сусідами дружити потрібно - для мене це аксіома.
Тим більше спільно готуємося до Євро-2012.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Я ще коли 29 травня був в Грубешові, то розповів знайомим поліціянтам, що на українському форумі появився Томек з Любліна, який дуже добре пише українською і який мені повідомив, що на Свято поліції буде в Грубешові. І мені зразу назвали ймовірне прізвище того Томека. І от вчора я питаю знайомих поліцейських, чи є Томек? Мене до нього й привели. Я йому зробив зауваження, що не видно його на форумі. Казав, що зайнятий зараз дуже. Обіцяв заходити.
Надо было особо интересным полякам и визитки раздать с адресом форума... )))))))))

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
Надо было особо интересным полякам и визитки раздать с адресом форума... ))))
Ой, боюся, що більшість з тих поляків далеко не були б у захваті від пануючої на форумі російської мови.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
Ой, боюся, що більшість з тих поляків далеко не були б у захваті від пануючої на форумі російської мови.
Да уж разобрались бы как-то... ))))))))))
Они могут и по-украински писать - мы не обидимсьо... )))))))))

spu0820

Ветеран
Симпатии
7,612
Я бы попробовал с ними на польском пообщаться. Практики не хватает. Разговорный еще куда ни шло, но вот грамматика "никакая".

Хадим

генерал-лейтенант
Симпатии
4,425
Я бы попробовал с ними на польском пообщаться. Практики не хватает. Разговорный еще куда ни шло, но вот грамматика "никакая".
Когда-то ( классе в 7 -м) через клуб интернациональной дружбы ( помните, может, когда адреса раздавали для переписки) я познакомилась с 2 поляками . Сначала мы переписывались на русском, а потом мне стало стыдно, что они русский знают, а я польский - нет. Попросила написать письмо на польском . Первые пару писем ( пока привыкала к почерку, к буквам ) помогала переводить тётя , которая в своё время учила польский . Потом я купила самоучитель по изучению польского языка и через какое-то время начала писать первые письма на польском. Правда, общими фразами и не очень длинные. Уже работая в милиции, выписывала газету на польском языке . Называлась "Жолнеж вольносци" ( Солдат свободы). Конечно, военные новости меня интересовали мало, но для языковой практики можно было.

Сделала вывод : кто знает украинский ( особенно наречия Западной Украины), тому легко найти общий язык с поляками.

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
кто знает украинский ( особенно наречия Западной Украины), тому легко найти общий язык с поляками.
+1! Там конструкции в общем аналогичны нашим - только произношение своеобразное (за которое поляков "пшеками" и называют...)))) да латиница нашему глазу конечно непривычна...

Симпатии
26
так вас там много быть должно и без форума. принял бы горячее участие вместе с дитями, еслиб была возможность) дело то, что надо.
а где эту организацию искать, ничего не слышал о ней?

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
а где эту организацию искать, ничего не слышал о ней?
Для початку візьміть оці координати :
Для просмотра ссылки необходимо: Войти или Регистрация

а вже тут можна знайти і координати Донецької обласної організації, а там і по районах і містах. Якщо у вас - ще нема, то беріть то всьо в свої руки, організовуйте народ.
Як на мою думку - ніколи цивільні шпаки нас до кінця не зрозуміють, тобто всім, хто носив погони (мені подобається вислів, який застосовується в Польщі - "СЛУЖБИ МУНДУРОВЕ"), потрібно триматися купи і разом щось чудити.

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
А железнодорожники например тоже туда входят?
Не бачив.
Бачив : поліція, войско, страж гранічна (прикордонники, хоча вони і так в складі МВС), страж пожарна, заклади карне (тюрми). Більше не в курсі - може ще хтось.

Tomek

сержант
Симпатии
114
Не бачив.
Бачив : поліція, войско, страж гранічна (прикордонники, хоча вони і так в складі МВС), страж пожарна, заклади карне (тюрми). Більше не в курсі - може ще хтось.
Zeleznodorozniki kak pochtalyiony, tamozniki ne vhodiat.

dnS

младший сержант
Симпатии
5
А Какой КПД с этого всего? кроме посадки деревьев?
СТРАНА В Ж....... а мы с поляками развлекаемся :(
налаживаем международные отношения в свое удовольствие..........

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
СТРАНА В Ж....... а мы с поляками развлекаемся
А до чого тут "страна в Ж..."? Ми що, гроші з бюджету просимо, чи що? А з поляками варто спілкуватися і їздити до них в гості хоча б для того, щоб бачити, як вони живуть, працюють. Щоб досвід нормальний переймати, а не придумувати велосипеди, причому кожного року інші (а може й кілька на рік).

dnS

младший сержант
Симпатии
5
Я и говорю РАЗВЛЕКУХА и ВСЕ!!!!!!!!
а не пробовали сделать так чтоб Польша ездила на Украину опыт перенимать?

---------- Добавлено в 20:02 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 20:02 ----------

ну да я понимаю это на много сложнее......

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
чтоб Польша ездила на Украину опыт перенимать
ЯКИЙ????????????????????
Ви б подивилися, в яких умовах вони служать. На яких авто службових їздять. Польському поліцейському ДИКО (дуже ДИКО) чути, що український міліціонер собі папір купляє, на якому потім на службі щось пише чи друкує.

На Україну вони відпочивати їздять - екскурсії по Львову, озеро Світязь, Карпати.

dnS

младший сержант
Симпатии
5
Вот скажите мне Уважаемый MSS!!
на кой ..... я отдал почти 20 лет службы в МВД?
Я то думал "Независимая Украина" нужно хорошо потрудится и жить будем хорошо
а что получилось?
За кредиты МВФ будут расплачиваться наши внуки
(извини накипело)

mss

Ветеран
Симпатии
8,456
на кой ..... я отдал почти 20 лет службы в МВД?
Я то думал "Независимая Украина" нужно хорошо потрудится и жить будем хорошо
а что получилось?
Я думаю, що ви, як і я, чесно виконували свій обов"язок і ми можемо відкрито дивитися в очі будь-кому. І не наша в тому вина, що наше керівництво (і безпосереднє і найвище) не змогло так закерувати, щоб з нашої діяльності був найбільший толк.

Десь так.....

dnS

младший сержант
Симпатии
5
Я таки думаю что дело даже не в руководстве.
А в "Політичної доцільності"
С момента образования Украины в руководящей верхушке страны так и остался КПСС ВЛКСМ форца и тяги. Ну или "золотые" и "позвоночные". И боюсь что далеко не многие из них руководствуются принципом БЛАГО ДЛЯ ДЕРЖАВЫ!
А по сему мы так и будем кататься за рубеж и удивляться как там ЛЮДИ живут!

VV-nik

генерал-полковник
Симпатии
2,885
dnS, поищите тут на форуме тему "Вот тут некоторые на коммунистов гонят... - 2", там много для вас интересного... ))))))

Сверху